توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 454709
با جدیدترین روش احراز هویت آشنا شوید
بخش دانش و فناوری الف،26 اسفند95
در این خبر سعی داریم تا شما را با جدیدترین سیستم احراز هویت آشنا کنیم.
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۲۶ اسفند ۱۳۹۵ ساعت ۱۱:۳۰
 باشگاه خبرنگاران جوان؛در سیستم ها و دستگاه های هوشمندی که نیاز به احراز هویت دارند روش های متعددی برای این کار  از قبیل احراز هویت توسط اثر انگشت، احراز هویت به وسیله اسکن چشم و... وجود دارد اما به تازگی روشی نوین برای احارز هویت طراحی شده است که توسط این روش دیگر می توان نگران هک شدن و یا دسترسی به سیستم هوشمند خود نباشید.

احراز هویت به وسیله لب شیوه جدیدی  است که توسط آن حرکات لب با گفتن رمز عبور مطابقت داده می شود. این روش  نسبت به دیگر  روش  های دیگر  احراز هویت برتری و تمایز دارد به این دلیل  که  حرکات لب هرشخصی منحصر به خود فرد است و همتایی  در دنیا ندارد وبه این جهت در رمز عبور  اعمال می شود.

روش احراز هویت  توسط حرکات لب به وسیله شخصی با نام  "چونگ یی مینگ" به همراه گروهی از محققان دانشگاه باپتیست هنگ کنگ طراحی شده است.
 
روش احراز هویت به این دلیل  که از لایه های امنیتی  بالایی برخوردار است کمتر می تواند مورد جعل افراد جاعل قرار گیرد ضمن این که ادغام کردن این روش با سیستم تشخیص چهره  سبب بالا بردن امنیت سیستم های هوشمند می شود.
 
کلمات کلیدی : دانش و فناوری+ احراز هویت
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.
 
 
هفته
 
 
 
 
ديروز
هفته