نظر منتشر شده
۳
توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 464005
افزایش ۵ برابری قیمت گل از باغ تا مغازه
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۳۰ فروردين ۱۳۹۶ ساعت ۱۵:۳۴
مدیرعامل تعاونی گل و گیاه و بذر و نهال رامسر با بیان اینکه واردات گل و گیاه قاچاق به کشور روز به روز بیشتر می‌شود گفت: انواع گل و گیاه قاچاق در شب عید به راحتی در بازار مصرف قرار گرفت و به راحتی در شبکه‌های تلویزیونی جلوی دوربین رفت.

به گزارش تسنیم، محمد مهدی شریفی مدیرعامل تعاونی گل و گیاه و بذر و نهال رامسر، در نشست خبری اولین سمپوزیوم بین‌المللی گیاهان بومی زینتی ایران در پاسخ به سوال خبرنگار تسنیم درباره ورود گل و گیاه قاچاق به کشور گفت: گل و گیاهی که به کشور وارد می‌شود از مسیرهای غیرقانونی است. این مسیرها چند بار بسته شد اما دوباره شاهد ورود گل و گیاه قاچاق به کشور هستیم.

وی افزود: وزارت جهاد کشاورزی به تنهایی نمی‌تواند با ورود گل و گیاه قاچاق به کشور برخورد کند و دستگاههای دیگر در این ارتباط باید کمک لازم را انجام دهند.

مدیرعامل تعاونی گل و گیاه و بذر و نهال رامسر با بیان اینکه ورود گل و گیاه قاچاق به کشور روز به روز بیشتر می‌شود گفت: شب عید گل و گیاه قاچاق در بازار کشور حضور زیادی داشت و این محصولات به راحتی در شبکه‌های تلویزیونی مقابل دوربین قرار گرفتند.

شریفی تصریح کرد: از طریق استاندار چندین بار فشار آوردیم که جلوی واردات و فروش گل و گیاه قاچاق به کشور را بگیریم اما حرف‌های نامتعارفی شنیدیم به طوریکهه اعلام شد شب عیدی بگذاریم کاسبی‌شان را بکنند.

وی در پاسخ به سوال دیگر تسنیم درباره دلایل کساد بازار فروش گل و گیاه در کشور گفت: چه کسی بازار فروش گل و گیاه را در کشور کساد کرده است وقتی یک کالایی تا 5 برابر قیمت اولیه تولید در مغازه به فروش می‌رسد این امر خود عامل گرانی و کسادی بازار است.
 
کلمات کلیدی : گل و گیاه + واردات گل + گیاه قاچاق
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۱-۳۰ ۱۵:۴۷:۲۲
شهردارى تهران و شاير شهرهاى بزرگ هم ميتوانند مثلا در تهران با ايجاد هزاران كيوسك زيبا در پياده روها و مناطق مسكونى و همه جا و با اجاره ارزان در اختيار بگذارند حتى بسيارى از دختران بيكار و با سليقه ميتوانند كسب درامد كنند و همينطور به زيبايي شهر كمك كنند
تهران شايد ظرفيت بيش از دو سه هزار از اين كيسكها را داشته باشد ،
رييس اتحاديه گل فروشان و همينطور شهردارى تهران با اين يك تير چند نشان ميزنند
١-ايجاد اشتغال
٢- رونق به بازار گل
٣- ارزان رسيدن گل به مصرف كننده
٤- زيبايى شهر
٥- تاثير روانى مثبت بر روحيه شهروندان با ديدن كيوسكهاى زيباى پر از گل (4269112) (alef-11)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۱-۳۰ ۱۷:۱۵:۴۵
هزینه حمل بکنار میدانید چه مقدار گل فروش نرفته سر از ذباله دانی در میاورند . (4269235) (alef-11)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۱-۳۰ ۲۳:۲۸:۱۶
قیمت گل یک نمونه از هزاران نمونه ی دیگر که نشانگر بی تفاوتی دولت به امنیت داراییهای مردم و نشانه ی نبود نظارت و ضابطه مندی در مقابل بی بند و باری افزایش همه ی قیمتها است؟؟؟!!! (4269778) (alef-3)
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.
 
 
هفته
 
 
 
 
ديروز
هفته