توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 495100
واکنش کرملین به تحریم‌های جدید آمریکا
تاریخ انتشار : دوشنبه ۲ مرداد ۱۳۹۶ ساعت ۱۸:۳۶
کاخ کرملین به رویکرد آمریکا در اعمال تحریم‌های جدید علیه مسکو واکنش نشان داده است.

به گزارش تسنیم به نقل از اسپوتنیک، دیمتری پسکوف سخنگوی کاخ کرملین امروز دوشنبه در سخنانی تاکید کرد: کرملین قاطعانه مخالف هرگونه تحریم های جدید آمریکا است. این تحریم ها نه تنها به روابط دوجانبه آمریکا و روسیه لطمه وارد می کند بلکه علیه منافع کشورهای ثالث خواهد بود.

وی در جمع حبرنگاران تصریح کرد: ما ادامه رویکرد آمریکا در اعمال تحریم ها را غیرسازنده، به ضرر منافع دو کشور و احتمالا به ضرر منافع سایر کشورها می‌دانیم.

پسکف در پاسخ به سئوالی درباره اقدامات تلافی جویانه روسیه در قبال آمریکا نیز گفت: ما این گونه فرضیه ها و استدلال ها را نامناسب می دانیم. این غیرسازنده است که درباره واکنش های احتمالی صحبت کنیم بدون آنکه اطلاع روشن و دقیقی از تصمیمات مصوب یا غیر مصوب داشته باشیم.

کمیسیون اروپا با انتشار بیانیه ای هشدار داده است که اعمال تحریم های کنگره آمریکا علیه روسیه می تواند تبعات ناخواسته و گسترده ای علیه تلاش های اتحادیه اروپا برای متنوع کردن منابع انرژی خود و کاهش وابستگی به روسیه داشته باشد.

مجلس نمایندگان آمریکا و مجلس سنا با اعمال تحریم علیه ایران روسیه و کره شمالی موافقت کرده اند.
 
کلمات کلیدی : روسیه+آمریکا+تحریم
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.