توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 435502
آمریکا به اطلاعات محرمانه اینترنتی دستبرد می‎زند
تاریخ انتشار : يکشنبه ۲۶ دی ۱۳۹۵ ساعت ۲۲:۵۲
دبیرکل شورای امنیت روسیه با متهم کردن آمریکا به انجام دستبرد به اطلاعات شخصی کاربران اینترنتی سراسر جهان، گفت واشنگتن در حالی روسیه را به انجام حملات سایبری متهم می کند که اکثر پایانه های اطلاعاتی اینترنت جهان در این کشور قرار دارند.

به گزارش مهر، دبیرکل شورای امنیت روسیه ضمن متهم کردن آمریکا به انجام دستبرد به اطلاعات شخصی و محرمانه اینترنتی، از حملات این کشور به سامانه های اطلاعاتی روسیه خبر داد.

به گزارش تاس، دبیرکل شورای امنیت روسیه با متهم کردن آمریکا به انجام دستبرد به اطلاعات شخصی کاربران اینترنتی سراسر جهان، گفت واشنگتن در حالی روسیه را به انجام حملات سایبری متهم می کند که اکثر پایانه های اطلاعاتی اینترنت جهان در این کشور قرار دارند.

«پاتروشف» گفت: ما اخیرا تلاش های فزاینده ای برای تعمیر سیستم های اطلاعاتی روسیه که از بیرون مورد تهاجم قرار گرفته اند انجام داده ایم. این موارد شامل انجام هک و جمع آوری اطلاعات به صورت غیر قانونی می شوند.

وی همچنین با بیان اینکه اپراتورها و شرکت های ارائه دهنده خدمات اینترنت به طور ثابت به انجام چنین حملاتی دست می زنند گفت: به عنوان مثال، دولت «باراک اوباما» در خصوص حملات هکرها اتهامات بی اساسی علیه روسیه بیان می کنند.

دبیر شورای امنیت روسیه ادامه داد: درحالیکه حقیقت این است که اکثر پایانه های اینترنتی در داخل آمریکا قرار دارند و به منظور انجام (عملیات) شناسایی و دیگر مقاصد، به دنبال حفظ موقعیت غالب خود در جهان هستند. 
 
کلمات کلیدی : اطلاعات محرمانه+اینترنت+آمریکا
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.