توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 485804
بازگشت عزت‌اللهی به روستوف و آخرین وضعیت آزمون در فوتبال روسیه
تاریخ انتشار : جمعه ۲ تير ۱۳۹۶ ساعت ۰۹:۵۱
مدیربرنامه های دو بازیکن ایرانی شاغل در لیگ روسیه درباره وضعیت دو بازیکن ایرانی این تیم به صحبت پرداخت.

به گزارش ایسنا و به نقل از اکسپرس روسیه، سعید عزت‌اللهی و سردار آزمون دو بازیکن ایرانی شاغل در لیگ روسیه بعد از بازی در انتخابی جام جهانی برای ایران اکنون به بازگشت به تیم های خود فکر می کنند.

مهدی حق تعالی مدیربرنامه های این دو بازیکن ایرانی درباره وضعیت این دو لژیونر فوتبال ایران گفت: قراردا دقرضی سعید عزت‌اللهی با آنژی به پایان رسیده است. او بعد از بازی برای تیم ملی ایران اکنون در تعطیلات خود به سر می برد و به روستوف باز خواهد گشت و به زودی در کمپ اتریش به سایر بازیکنان تیم اضافه خواهد شد. او رابطه خوبی با هواداران دارد و دوست دارد در روستوف بماند.

او درباره وضعیت سردار آزمون نیز گفت: درباره آزمون وضعیت پیچیده است. همه دوست دارند بدانند او فصل بعد در چه تیمی بازی خواهد کرد ولی الان نمی توان درباره این موضوع به صحبت پرداخت. به نظرم در چند روز آینده وضعیت او مشخص خواهد شد و می توان با قاطعیت درباره آینده آزمون به صحبت پرداخت.
 
کلمات کلیدی : سردار آزمون+روستوف+عزت الهی
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.