نظر منتشر شده
۲
توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 475201
واکنش گستاخانه وزیرخارجه بحرین به توییت ظریف
تاریخ انتشار : سه شنبه ۲ خرداد ۱۳۹۶ ساعت ۲۲:۳۰
وزیر خارجه بحرین در واکنش به پیام توییتری وزیر خارجه کشورمان و سرکوب تظاهرات مسالمت آمیز در این کشور، اظهارکرد به نظر می‌رسد وزیر ظریف خواب‌های آشفته‌ای دارد.
به گزارش باشگاه خبرنگاران جوان؛ «خالد بن احمد» وزیر خارجه بحرین در واکنش به پیام توییتری «محمدجواد ظریف» وزیر امور خارجه ایران در خصوص سرکوب تظاهرات مسالمت‌آمیز، پیامی توییتری داد.
ساعاتی پیش ظریف در صفحه توییتر خود نوشت: اولین نتیجه ملموس گرم گرفتن ترامپ با مستبدین ریاض: حمله مرگبار به تظاهرات مسالمت‌آمیز توسط رژیم بحرین که جسورتر شده. تحقیق کنید.
وزیر خارجه بحرین بدون توضیح در خصوص علت ادامه حملات مرگبار به آزادیخواهان صلح‌طلب این کشور، به اهانت به ظریف روی آورد و نوشت: به نظر می‌رسد وزیر ظریف خواب‌های آشفته‌ای دارد.
خالد بن احمد به نام کتابی که در آن سوی مرزها و برای تخریب چهره جمهوری اسلامی ایران نوشته شده اشاره کرد و ادامه داد: به او توصیه می‌کنم کتاب "لولیتا خوانی در تهران" را بخواند.
 
واکنش گستاخانه وزیرخارجه بحرین به توییت ظریف
 
کلمات کلیدی : وزیر خارجه بحریت+ظریف+ترامپ+عربستان+اعراب
 
ایرانی
۱۳۹۶-۰۳-۰۳ ۰۷:۵۰:۴۳
این بیچاره که هنوز زبان انگلیسیو خوب یاد نگرفته. داداش برو کلاس زبان. مخاطبت ظریفه یکی از کارکشته ترین دیپلماتها. (4387198) (alef-11)
 
علی
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۳-۰۳ ۱۲:۵۵:۱۸
اگر حرف خودش را قبول داشته باشد. صراحتا پذیرفته است که 40 سال از ایران عقب اند. (4387887) (alef-11)
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.