توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 125506
واکنش سید‌یاسر به سرلیستی ‌سید‌حسن
سیدحسن خمینی در پاسخ به این سؤال که گفته می‌شود برادر شما در راس لیست اصلاح‌طلبان در انتخابات آینده قرار دارد، گفت: این داستان‌ها خیلی با حقیقت کاری ندارد.
تاریخ انتشار : دوشنبه ۱۸ مهر ۱۳۹۰ ساعت ۱۳:۲۷
برادر کوچک سید‌حسن خمینی در پاسخ به این سؤال که گفته می‌شود برادر شما در راس لیست اصلاح‌طلبان در انتخابات آینده قرار دارد، گفت: این داستان‌ها خیلی با حقیقت کاری ندارد.

حجت‌الاسلام سیدحسن خمینی در گفت‌و‌گو با فارس در پاسخ به این سؤال که آیا شما در انتخابات آینده سر لیست اصلاح‌طلبان خواهید بود یا خیر گفت: خود شما هم می‌دانید که چه می‌گویید.

وی در پاسخ به اصرار خبرنگار فارس مبنی بر جواب دادن به این سوال که آیا نام وی در صدر لیست اصلاح‌طلبان در انتخابات آینده مجلس قرار دارد یا خیر؟ تنها سکوت کرد.

همچنین سید‌یاسر خمینی برادر کوچک سیدحسن خمینی در گفت‌و‌گو با فارس و در پاسخ به این سؤال که گفته می‌شود برادر شما در راس لیست اصلاح‌طلبان در انتخابات آینده قرار دارد، گفت: این داستان‌ها خیلی با حقیقت کاری ندارد.

به گزارش فارس، برخی اخبار حکایت از آن دارد بخشی از اصلاح‌طلبان با تشکیل گروهی تحت عنوان ۱+۷ درصدد شرکت در انتخابات مجلس نهم با محوریت سیدحسن خمینی هستند.

این گروه تحت عنوان ۱+۷ که متشکل از سیدحسن خمینی، سیدهادی خامنه‌ای، محتشمی‌پور، مجید انصاری، رسول منتجب‌نیا، محمدرضا عارف، محسن هاشمی و صادق خرازی می باشد، درصددند با محوریت سیدحسن خمینی در انتخابات مجلس نهم شرکت کنند.
تشکل مزبور که محوریت اصلی در آن با بنیاد باران و سپس کارگزاران، مجمع روحانیون مبارز، مجمع پیروان خط امام و حزب اعتمادملی است؛ معتقدند افرادی که این گروه از آنها حمایت می‌کند، از صافی شورای نگهبان عبور می‌کنند، لذا نباید نقش محوری را به شخص خاتمی داد.
Share/Save/Bookmark
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.
 
 
 
هفته
 
 
 
 
ديروز
هفته