توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 488009
مصرف نوشیدنی‌های یخ زده ممنوع
تاریخ انتشار : شنبه ۱۰ تير ۱۳۹۶ ساعت ۱۵:۰۵
رئیس اداره نظارت بر مواد غذایی و آشامیدنی با منشأ گیاهی سازمان غذا و دارو با بیان اینکه نوشیدنی‌ها به هیچ عنوان نباید یخ زده باشند گفت: مصرف کنندگان از خرید نوشیدنی‌های یخ زده خودداری کنند.

به گزارش فارس، نسترن محمدی، رئیس اداره نظارت بر مواد غذایی و آشامیدنی با منشأ گیاهی سازمان غذا و دارو در گفت: با توجه به فرارسیدن فصل تابستان و گرمای شدید در برخی از مناطق لزوم استفاده و نگه‌داری مواد غذایی در فروشگاه‌ها و مغازه‌ها دو چندان می‌شود.

وی گفت: شهروندان هنگام خرید محصولات غذایی به ویژه نوشیدنی‌ها حتما به آرم سازمان غذا و دارو و تمامی مشخصات آن از جمله تاریخ تولید و انقضا، پروانه بهداشتی ساخت و دیگر موارد لازم دقت نمایند.

محمدی اظهار داشت: تمامی نوشیدنی‌ها از جمله آب‌های معدنی حتما باید در داخل یخچال‌های مناسب و با دمای مناسب یخچال نگهداری شوند.

رئیس اداره نظارت بر مواد غذایی و آشامیدنی با منشأ گیاهی سازمان غذا و دارو در ادامه بیان داشت: نوشیدنی‌ها به هیچ عنوان نباید یخ زده باشند و  مصرف کنندگان از خرید نوشیدنی‌های یخ زده خودداری کنند.

وی گفت: نوشیدنی‌ها و مواد غذایی که امکان فاسد شدن آن ها بالا است به هیچ عنوان نباید زیر نور آفتاب قرار گیرد و مصرف‌کنندگان هنگام خرید به خصوص در مسافرت‌ها به این موضوعات توجه جدی داشته باشند.
 
کلمات کلیدی : نوشیدنی مناسب + کاهش وزن + سلامت
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.