نظر منتشر شده
۲
توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 436006
جریمه 2 میلیون ریالی برای گردش به چپ یا راست در تقاطع‌های چراغدار
تاریخ انتشار : سه شنبه ۲۸ دی ۱۳۹۵ ساعت ۱۰:۱۸
رئیس پلیس ترافیک شهری اعلام کرد: جریمه گردش به چپ یا راست در تقاطع های دارای چراغ راهنمایی برابر جریمه رد کردن چراغ قرمز یعنی 200 هزارتومان است.

به گزارش ایسنا، سرهنگ "داوود قاسمیان" در ادامه اظهارداشت: گردش به راست یا چپ در تقاطع ها ممنوع است مگر اینکه رمپ راست گرد و چپ گرد (رمپ جداگانه برای گردش به راست یا چپ) گذاشته شود یا با تابلوهایی اعلام شده باشد که گردش به راست یا چپ آزاد است."

براساس گزارش سایت پلیس، به گفته رئیس پلیس ترافیک شهری، جریمه گردش به چپ یا راست در تقاطع های دارای چراغ راهنمایی برابر جریمه رد کردن چراغ قرمز یعنی 200 هزارتومان است.
 
کلمات کلیدی : پلیس راهور، راهنمایی و رانندگی
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۱۰-۲۸ ۱۱:۰۰:۲۲
این نشان میدهد پلیس به فکر کاهش ترافیک نیست و بیشتر به جریمه فکر میکند. در بسیاری از تقاطع ها ، ممنوع بودن گردش به راست ؛موجب افزایش حجم ترافیک میشود. (4121439) (alef-11)
 
Germany
۱۳۹۵-۱۰-۲۸ ۱۱:۰۲:۱۲
اين كار كاملا اشتباه است و هيچ منطق درستى ندارد. گردش به راست بايد آزاد باشد و فقط رعايت احتياط بشود. اين كار هم براى عابر بهتر است و هم راننده خودرو. (4121444) (alef-11)
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.