توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 380990
سازمان‌لیگ از پرسپولیس و تراکتور شکایت می‌کند؟
تاریخ انتشار : شنبه ۲۳ مرداد ۱۳۹۵ ساعت ۱۸:۰۰
سرپرست سازمان لیگ فوتبال ایران در ۳ بخش اتفافات رخ داده بین سازمان لیگ فوتبال ایران و باشگاه های پیروزی و تراکتور سازی تبریز توصیحاتی را ارائه کرد.

به گزارش "ورزش سه" از روابط عمومی سازمان لیگ فوتبال ایران، علی کاظمی در بخش اول در مورد بحث تبلیغات محیطی اعلام کرد: متاسفانه مدیران محترم باشگاه های پرسپولیس و تراکتور سازی تبریز بدون هماهنگی با این سازمان و اخذ مجوز رسمی اقدام به تبلیغ سامانه هواداری خود کرده اند و با ایجاد محدودیت در مسیر تعهدات این سازمان با بهره برداری از فضای تبلیغاتی زمین مسابقه درهفته چهارم لیگ برترموجب وارد شدن ضرر و زیان به این مجموعه شده اند.

این مقام مسئول در بخش دوم، افزود: سازمان لیگ می توانست تا رفع محدودیت ایجاد شده اجازه برگزاری بازی این ۲ تیم را ندهد، اما به دلیل رعایت مسائل ایمنی و امنیتی، تنش زدایی و احترام به تماشاگران حاضر در ورزشگاه این کار به مصلحت نبود و ترجیح داده شد با مشورت مقامات مسئول تصمیم بهتر و منصفانه تر گرفته شود.

وی تاکید کرد: سازمان لیگ فوتبال ایران این حق را دارد در چارچوب اساسنامه، آئین نامه ها و دستورالعمل های صادره در رابطه با شرح وظایف و اختیاراتی که از طرف مدیران فوتبال تفیض شده است، اقدام و اعمال قانون کند.

سرپرست سازمان لیگ فوتبال ایران درباره اظهارات اخیر مدیرعامل پرسپولیس در مورد پرونده رامین رضائیان گفت: با بررسی های صورت گرفته در رابطه با فسخ قرارداد منعقده فی مابین رامین رضائیان، کمیته نقل و انتقالات سازمان لیگ فوتبال ایران بدرستی عمل نموده است و ارجاع پرونده به کمیته حل ختلاف به منظور رسیدگی و حل اختلاف بین باشگاه و بازیکن در خصوص تبصره ای است که بین باشگاه پیروزی و رامین رضائیان توافق گردیده است.
 
کلمات کلیدی : سازمان لیگ فوتبال ایران
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.