توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 470297
تشکیل کمیسیون ویژه درمورد مرزبانان ایرانی
تاریخ انتشار : سه شنبه ۱۹ ارديبهشت ۱۳۹۶ ساعت ۱۰:۳۴
مشاور امور خارجی نخست وزیر پاکستان گفت: ایران تقاضا کرد عاملان جنایت علیه مرزبانان این کشور را تعقیب کنیم؛ اطمینان می‌دهم اگر تهران اطلاعات لازم در این زمینه را ارائه کند اسلام‌آباد علیه تروریست‌ها وارد عمل خواهد شد.
 
به گزارش فارس، «سرتاج عزیز» مشاور امور خارجی نخست وزیر پاکستان گفت: برای حل مشکلات مرزی بین اسلام‌آباد و تهران کمیسیون ویژه تشکیل شده است.
وی افزود: ایران تقاضا کرد پاکستان عاملان جنایت علیه مرزبانان این کشور را تعقیب کند اطمینان می‌دهم اگر تهران اطلاعات لازم در این زمینه را فراهم کند اسلام‌آباد علیه تروریست‌ها وارد عمل خواهد شد.

عزیز تأکید کرد: با تشکیل کمیسیون ویژه و تبادل اطلاعات محرمانه بین پاکستان و ایران به زودی عاملان جنایت علیه مرزبانان ایرانی به سزای عمل خود می‌رسند.

وی افزود: رهبران سیاسی و نظامی ایران با تشکیل کمیسیون ویژه در حال تبادل اطلاعات با یکدیگر هستند و به زودی نتایج مثبت این اقدام آشکار خواهد شد.

به گزارش روزنامه جنگ، سرتاج عزیز گفت: پاکستان و ایران با هماهنگی یکدیگر علیه تروریست‌های مرزی وارد عمل می‌شوند و امنیت کامل در مرز مشترک برقرار خواهد شد.

این خبر در حالی منتشر می‌شود که رئیس ستاد کل نیروهای مسلح ایران روز دوشنبه به اسلام آباد هشدار داد در صورتی که دولت پاکستان با شبه نظامیانی که حملاتی را به مرزهای ایران صورت می‌دهند، مقابله نکند، تهران پایگاه‌های آنان را هدف خواهد گرفت.

سرلشکر محمد حسین باقری گفت: ما نمی‌توانیم ادامه شرایط موجود را قبول کنیم. ما انتظار داریم که مقامات پاکستان مرز‌ها را کنترل کنند و تروریست‌ها را دستگیر کرده و پایگاه‌های آن‌ها را منهدم کنند. در صورتی که حملات تروریست‌ها ادامه داشته باشد ما پایگاه‌ها و مکان‌های امن آن‌ها در هر کجا که باشند هدف می‌گیریم.

وی با بیان اینکه ما نسبت به مسئولین پاکستان و علاقه وافر ملت شریف این کشور به انقلاب اسلامی، امام امت و مقام معظم رهبری واقف هستیم، تاکید کرد: در صورت ادامه تعرضات، مامن و مخفیگاه تروریست‌ها در هر کجا که باشد مورد ضربات کوبنده قرار خواهد گرفت.
 
 
کلمات کلیدی : هنگ مرزی میرجاوه+اشرار+درگیری با اشرار
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.