توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 259797
«چه کسی پنیر مرا جابجا کرد؟»؛ اسپنسر جانسون؛ ترجمه شمسی بهبهانی؛ کتاب آمه
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۲۲ بهمن ۱۳۹۳ ساعت ۲۰:۵۷
چه کسی پنیر مرا جابجا کرد؟
نویسنده: اسپنسر جانسون
مترجم: شمسی بهبهانی
ناشر: کتاب آمه، چاپ سی و نهم،( پنجم ناشر) ۱۳۹۳،
۷۶ صفحه ۳۰۰۰ تومان

این کتاب را  فروشگاه اینترنتی شهر کتاب تا یک هفته پس از معرفی، با ۱۰% تخفیف ویژه عرضه می‌کند، در صورت تمایل  اینجا کلیک کنید.

****

دکتر اسپنسر جانسون راه نوشتن کتاب‌های پرفروش را خوب بلد است. معمولاً به سراغ مضامینی می‌رود که اغلب دوست دارند درباره‌ی آن‌ها بدانند و مشکلاتشان را از این طریق حل‌وفصل کنند.
« چه کسی پنیر مرا جابجا کرد» یکی از معروف‌ترین و موفق‌ترین کتاب‌های اوست که از فروش میلیونی در سراسر دنیا برخوردار شده است. در ایران نیز انتشار آن با شهرت و اقبال بسیار همراه بود به همین خاطر مترجمان مختلفی آن را به فارسی برگردانده‌اند البته با اسامی کمی متفاوت!

کتاب حاضر که توسط نشر کتاب آمه منتشر شده یکی از یکی از موفق‌ترین ترجمه‌های این کتاب به فارسی است و تاکنون سی‌ونه بار تجدید چاپ‌شده است و مجموع شمارگان آنم از صد هزار نسخه گذشته باشد.

اسپنسر جانسون در کتاب خود به شکلی جذاب و همه‌فهم کوشیده به خواننده بیاموزد به‌سادگی زندگی را درک کند. او همچنین به کمک چند موش که شخصیت‌های اصلی این کتاب شبهه روایی هستند، راه‌های به وجود آوردن تغییر در زندگی و ایجاد تنوع را هم آموزش می‌دهد.

کن بلانچارد در معرفی کوتاهی که برای این کتاب نوشته ادعا می‌کند پس از هر بار خواندن نکته‌ی تازه‌ای نصیب خواننده می‌کند و به آن‌ها می‌آموزد چگونه در برابر تغییرات زندگی درست عمل کرده و از آن در راستای کسب موفقیت (در هر زمینه‌ای که می‌خواهد باشد) استفاده کند.

کتاب از سه بخش برخوردار است. که درواقع هرکدام آن‌ها یک مرحله از طریقه کسب موفقیت را نمایندگی می‌کند:

۱-کشف تغییرات زندگی
۲-نحوه روبرو شدن با این تغییرات
۳-چگونه آموزه‌های کتاب را بازندگی خود انطباق داده و از روش بکار رفته در آن برای کسب موفقیت استفاده کنید، روشی که به شیوه جابجایی با پنیر معروف شده.
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.
«چه کسی پنیر مرا جابجا کرد؟»؛ اسپنسر جانسون؛ ترجمه شمسی بهبهانی؛ کتاب آمه