توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 489990
ابراز تاسف قطر از بیانیه‎های کشورهای محاصره‎کننده
تاریخ انتشار : جمعه ۱۶ تير ۱۳۹۶ ساعت ۱۹:۲۸
وزارت خارجه قطر ضمن رد اتهامات «بی‌پایه و اساس» کشورهای عربستان، مصر، امارات و بحرین درباره صدور دو بیانیه اخیری که از سوی این کشورها صادر شد، ابراز تاسف کرد.

به گزارش فارس، وزارت خارجه قطر درباره آنچه که در دو بیانیه اخیر کشورهای تحریم‎کننده و محاصره کننده و اتهامات بی پایه و اساس آن آمده است، ابراز تاسف کرد. 

چهار کشور عربستان سعودی ، امارات ، بحرین و مصر در بیانیه ای اعلام کردند مخالفت قطر با مطالبات و خواسته های این کشورها نشانه ارتباط دوحه با گروههای تروریستی است.

این چهار کشور امروز(جمعه) در بیانیه ای تاکید کردند مخالفت قطر با مطالبات پیشنهادی همسایگان نشانه ارتباط این کشور با گروههای تروریستی است و کشورهای تحریم کننده تدابیر و تصمیمات جدیدی برضد قطر اتخاذ خواهند کرد.

کشورهای عربستان ، امارات ، بحرین و مصر در بیانیه‎ای دیگر تاکید کردند که دولت قطر تلاش های دیپلماتیک برای حل اختلاف‎ها  و مناقشه منطقه را تضعیف کرده است و مخالفت دوحه با اجرای مطالبات و خواسته‌های همسایگانش تاکیدی بر ادامه تلاش های آن برای تخریب و تضعیف امنیت و ثبات در منطقه است.
 
کلمات کلیدی : قطر + قطع روابط دیپلماتیک +عربستان+شروط برای قطر
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.