نظر منتشر شده
۱۴
توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 469190
واکنش محسن رضایی به توهین آل سعود به پرچم ایران
تاریخ انتشار : شنبه ۱۶ ارديبهشت ۱۳۹۶ ساعت ۱۲:۲۲
دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام به توهین آل سعود به پرچم ایران و نام مقدس «الله» واکنش نشان داد.

محسن رضایی، دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام در واکنش به توهین آل سعود به پرچم ایران در اینستاگرامش نوشت:  درخبرها آمده است که در یکی از مساجد عربستان، مردم را قبل از ورود به مسجد وادار می کنند پا روی پرچم ایران بگذارند ؛ درحالی که در قلب پرچم ایران کلمه الله قرار دارد و این یعنی مردم وادار می شوند قبل از نماز نام مقدس الله را زیر پا بگذارند.

این اقدام، هم باطن شرک و نفاق آل سعود را نشان می دهد و هم حکایت از بغض و کینه ای عمیق علیه ملت ما دارد. این خوی جاهلی، یادآور بت پرستی در خانه خداست که دوباره در آل سعود زنده شده است. وهابیت همان بت پرستان جدید هستند که خانه خدا را در اختیار گرفته اند.
 
کلمات کلیدی : محسن رضایی + آل سعود + توهین به پرچم ایران
 
Romania
۱۳۹۶-۰۲-۱۶ ۱۴:۲۷:۳۱
وقتی شما پرچم دیگر کشورها روزیر پا ماندازید باید انتظار واکنش متقابل هم داشته باشی (4318841) (alef-11)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۲-۱۶ ۱۵:۱۱:۴۳
حرف بی منطق نزن، رو پرچم عربستان پا نذاشتیم که بخوان اقدام متقابل کنن؟؟؟ البته واضحه که پرچم آمریکا برای شما مقدس تر از پرچم کشورتون هست... (4319102) (alef-11)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۲-۱۶ ۱۹:۰۱:۲۹
حرف بی منطق تو میزنی ، پرچم عربستان رو لگد نکردیم به سفارتشون حمله کردیم و آتیشش زدیم . پرچم کشورم برام بسیار مقدسه ولی دلیل نمیشه به تمام دنیا توهین کنیم . (4320046) (alef-11)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۲-۱۶ ۱۹:۱۷:۲۶
پرچم آمریکا مقدس تر از پرچم ایران عزیز نیست..... متاسفانه شما حرف منو درک نکردید.... (4320078) (alef-11)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۲-۱۶ ۱۵:۴۲:۳۴
مردم ما هیچوقت پرچم عربستان رو بخاطر وجود "لا اله الا الله محمد رسول الله" نه زیر پا گذاشتن نه آتش زدن با تمام نفرتی که از عربستان داشتند ودارند.شماهم بجای اینکه ژست روشنفکری بگیری یه کم فقط یکم غیرت ملی (دینی رو که مشخص شد نداری) داشته باش.به پرچم کشورت توهین شده ... (4319288) (alef-11)
 
Switzerland
۱۳۹۶-۰۲-۱۶ ۱۸:۵۳:۰۲
اصلأ یکی بگه چرا مسلمانها رو پرچمشان اسم مطهر می نویسند. شاید سهوا جایی بود که نباید باشد؟ (4320023) (alef-11)
 
تبریز
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۲-۱۶ ۱۵:۵۲:۳۱
ایران پرچم هر کشوری را زیر پا نیانداخته بلکه نشان ظلم و بربریت و فاشیستی و جنایتکاری دول جانی را زیر پا انداخته که باعث نابودی بشریت و جهان هستند. اینقدر بخاطر آن مفسدین از حق و حقیقت دور نشو!!! (4319345) (alef-11)
 
Romania
۱۳۹۶-۰۲-۱۶ ۱۶:۱۴:۱۲
... ما كجا پرچم آل سقوط كه منقوش به مقدسات است را زير پا گذاشتيم!؟ (4319447) (alef-11)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۲-۱۶ ۱۵:۱۸:۲۴
مردمو مجبور نکردن.اونا با جون ودل انجام میدادن.دشمنی اونا با مردم ما ریشه داره. (4319140) (alef-11)
 
Romania
۱۳۹۶-۰۲-۱۶ ۱۵:۳۵:۱۳
سلام
این خبر رو خیلی وقت پیش شنیدم. (4319248) (alef-11)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۲-۱۶ ۱۵:۴۹:۴۶
واقعا متاسفم براي اين تحليل و پاسخ! گرچه اعتقاد دارم توهين و تحقير ملل و پرچم هر كشوري از جانب هر كس مذموم است. (4319331) (alef-11)
 
حقجو
۱۳۹۶-۰۲-۱۶ ۱۶:۱۴:۲۲
یکی از خسارتهایی که در استفاده از مقدسات در سیاست اتفاق می افتد . کلام و نام خداوند سبحان جایش بالای نیزه نیست . (4319448) (alef-11)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۲-۱۶ ۲۱:۰۸:۵۳
اینکه خبر دور از انتظاری نیست!همه دنیا هم ایران را میشناسند و هم آل سعود را/ چه انتظاری دارید که این دولت وهابی پرچم ایران را بردارد و با احترام از آن عبور کند؟؟؟ضعف بیش از حد دولتمردان ذ... ایران موشها را دلیر کرده و الا این جمع ....که .....نیستند (4320357) (alef-11)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۲-۱۶ ۲۲:۰۳:۱۶
بهترین جواب در واکنش به این رفتار تحریم حج هست تا شان ایران و ایرانی حفظ بشه و ال سعود جاهل یکم بخودش بیاد . (4320501) (alef-11)
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.