نظر منتشر شده
۱
توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 459498
سروری:بیانیه قالیباف نمایانگر بلوغ جریان انقلابی است
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۱۶ فروردين ۱۳۹۶ ساعت ۲۱:۵۳
دبیرکل جمعیت رهپویان انقلاب اسلامی گفت: بنده معتقدم بیانه آقای قالیباف نمایانگر بلوغ جریان انقلابی و اسلامی است.

پرویز سروری دبیرکل جمعیت رهپویان انقلاب اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار حوزه احزاب  خبرگزاری تسنیم، با اشاره به بیانیه انتخاباتی محمدباقر قالیباف، اظهار داشت: بنده معتقدم این بیانیه نمایانگر «بلوغ» جریان انقلابی و اسلامی است که در این برهه بسیار خطیر و حساس که  ناکارآمدی‌های دولت موج فزاینده‌ای از نارضایتی اقشار مختلف جامعه را به وجوده آورده و مردم نسبت ناکارآمدی دولت گله‌های جدی را پیدا کردند، چنین موضوع‌گیری مبتنی بر مبانی انقلاب، می‌تواند گره‌گشا باشد.

وی ادامه داد: این بیانیه بیانگر این است که جریان انقلاب انشاءالله به یک گزینه واحد خواهد رسید و همه کسانی که در معرض رای مردم و مجمع ملی جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی قرار می‌گیرند، انشاءالله این بیانیه به عنوان یک الگو قرار گیرد و همه ساز و کار جبهه را نه فقط در زبان، بلکه در عمل محقق کنند تا جبهه مردمی نیروهای انقلاب نهایتا بتواند از بین 10 گزینه به 5 گزینه و نهایتا به یک گزینه برای رقابت نهایی برسد.

سروری تاکید کرد: بیانیه آقای قالیباف حاوی نکات بسیار مهم و تعیین‌کننده‌ای از این نظر است که کاندیداهای ریاست‌جمهوری این ملاحظه را مدنظر داشته باشند که مهم پیروزی در این مصاف است و به نظرم راه را برای پیروزی نهایی هموار می‌کند.
 
کلمات کلیدی : سروری+قالیباف
 
Germany
۱۳۹۶-۰۱-۱۶ ۲۲:۴۶:۴۹
بیانیه قالیباف تنها یک معنی بیشتر نداشت اینکه حتما من باید کاندیدای اصول گرایان باشم و بس. (4233174) (alef-3)
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.