توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 452990
شهردار تهران: به ایوان انتظار میدان ولیعصر نگاه اقتصادی نداریم
تاریخ انتشار : جمعه ۲۰ اسفند ۱۳۹۵ ساعت ۲۲:۳۰
شهردار تهران ضمن اشاره به ایوان انتظار میدان ولیعصر عج تاکید کرد: اصلا به ایوان انتظار نگاه اقتصادی نداریم و هرگز قصد واگذاری فضا برای فعالیت‌های تجاری را نداشتیم بلکه این محل به مکانی برای موضوعات فرهنگی، هنری و اجتماعی اختصاص خواهد یافت.

به گزارش ایسنا، محمدباقر قالیباف شهردار تهران در حاشیه افتتاح ایوان انتظار میدان ولیعصر عج در جمع خبرنگاران گفت: این ایستگاه یک مجموعه چند کاره است که در یکی از بهترین میدان‌های شهر تهران ایجاد شده  ودر مرکز تقاطع دو خط شش و سه خط مترو تهران است.

وی ادامه داد: خط سه مترو به عنوان طولانی‌ترین خط با مسیر شمالی و جنوبی از ایستگاه میدان ولیعصر عبور می‌کند و در کنار آن خط شش که از جنوب شرق به شمال غرب تهران می رود، در این میدان ایستگاه دارد.

قالیباف همچنین با بیان اینکه میدان شهری ولیعصر عج با ۴۵ هزار متر مربع زیربنا در چندین طبقه احداث شده، گفت: این میدان با افتتاح ایوان انتظار یک فرصت بزرگ اجتماعی و فرهنگی را در تهران فراهم می‌کند. به این ترتیب مترو از حالت صرف حمل و نقلی خارج و ایستگاه‌های آن مخصوصا ایوان انتظار میدان ولیعصر عج به یک مرکز اجتماعی و فرهنگی تبدیل می‌شود که این فضا می‌تواند محل برپایی نمایشگاه‌های و فعالیت‌های هنری باشد.

وی در پایان گفت: اصلا به ایوان انتظار میدان ولیعصر عج نگاه اقتصادی نداریم و این ایوان انتظار مانند چهارراه ولیعصر عج در ابعاد بزرگ‌تر و مناسب‌تر به موضوعات فرهنگی، هنری و اجتماعی اختصاص خواهد یافت و هرگز قصد واگذاری فضا برای فعالیت تجاری را نداریم.
 
کلمات کلیدی : ایوان انتظار
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.