توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 483699
ترامپ باز هم کلینتون را به باد انتقاد گرفت
تاریخ انتشار : شنبه ۲۷ خرداد ۱۳۹۶ ساعت ۱۱:۰۸
رئیس‌جمهوری آمریکا در حمله توئیتری دیگری به رقیب انتخاباتی سابق خود، از عملکرد او انتقاد کرد. او گفت، هیلاری کلینتون از عصبانیت تلفن‌هایش را با چکش خرد می‌کرد!

به گزارش ایسنا، به نوشته روزنامه ایندیپندنت،‌ دونالد ترامپ، رئیس‌جمهوری آمریکا در پیامی نوشت: "چرا از خانواده هیلاری کلینتون و دموکرات‌هایی که با روسیه ارتباط دارند تحقیقات به عمل نمی‌آید اما عدم ارتباطات من مورد بررسی قرار می‌گیرد؟ هیلاری کلینتون خمیده، تلفن‌ها را با چکش خرد می‌کرد، ایمیل‌ها را پاک می‌کرد و همسرش هم چند روز پیش از آنکه هیلاری در انتخاب تکلیفش مشخص بشود، با دادستان کل دیدار کرد. حالا آنها از مانع‌تراشی حرف می‌زنند؟"  

این توئیت‌ها احتمالا به گزارش‌هایی درباره تحقیقات اف‌بی‌آی در مورد سرور ایمیل‌های شخصی هیلاری کلینتون ارتباط دارد. براساس گزارش‌ها، کلینتون زمانی که وزیر خارجه دولت اوباما بود در دو مورد تلفن‌هایش را خرد کرده بود. او همچنین از نرم افزاز بلیچ‌بیت برای حذف برخی از ایمیل‌هایش استفاده کرده بود.

سخنان ترامپ درباره این گزارش‌ها یک روز پس از آن مطرح شد که واشنگتن پست گزارش داد رئیس‌جمهوری آمریکا به اتهام مانع‌تراشی در روند قضایی مورد تحقیق قرار گرفته است.
 
کلمات کلیدی : هیلاری کلینتون + دونالد ترامپ
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.