توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 487497
پایان خیابان‌خوابی "شیدا"/ دختر بچه‌ مینودشتی تحویل بهزیستی شد‌
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۸ تير ۱۳۹۶ ساعت ۱۵:۴۳
شیدا دختر بچه‌ای که پدر و مادر معتادش او را از خانه بیرون کرده بودند، با دستور دادستان مینودشت، به بهزیستی تحویل داده شد.

به گزارش تسنیم، به نقل از روابط عمومی دادگستری گلستان، در یکی دو روز گذشته فیلمی در فضای مجازی دست به دست چرخید که روایتگر زندگی دختربچه‌ای به نام شیدا در مینودشت  بود که پدر و مادر معتادش او را از خانه بیرون کرده بودند و حتی شب‌ها هم در خیابان می‌خوابد.

دادستان عمومی و انقلاب مینودشت گفت: پس از انتشار و بازتاب این فیلم در سطح شهرستان ، دستور پیگیری موضوع و شناسایی این دختر خردسال به نیروی انتظامی داده شد که خوشبختانه پس از گشت‌زنی ماموران نیروی انتظامی در سطح شهر، این کودک شناسایی شد.

هادی خسروی گفت: دختر این خانواده  پس از شناسایی از سوی نیروی انتظامی ، با دستور دادستانی برای ساماندهی به بهزیستی تحویل داده شد.

دادستان مینودشت گفت : به بهزیستی نیز دستور داده ایم وضعیت پدر و مادر را بررسی کنند تا در صورت نیاز برای ترک، به کمپ فرستاده شوند.
 
کلمات کلیدی : اعتیاد + درمان اعتیاد + سازمان بهزیستی
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.