توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 455492
ساعت 14/ جاده‌های زنجان پرترافیک و لغزنده است‌
تاریخ انتشار : يکشنبه ۲۹ اسفند ۱۳۹۵ ساعت ۱۴:۱۰
رئیس پلیس‌راه استان از ترافیک سنگین در جاده‌های زنجان خبر داد و گفت: با توجه به بارش‌هایی که امروز شاهد آن هستیم، سطح جاده‌های استان لغزنده شده است.

به گزارش ایسنا، سرهنگ علی‌اصغر شیرمحمدی  ‌با اشاره به وضعیت کنونی جاده‌های زنجان، افزود: در حال حاضر شاهد ترافیک نیمه‌سنگین در آزادراه‌های زنجان ـ تبریز و زنجان ـ قزوین هستیم. همچنین سایر محورهای مواصلاتی استان زنجان نیز تردد پرحجمی دارد.

وی با بیان اینکه خوشبختانه به جز حادثه‌ای که در چهارمین روز از سفرهای نوروزی و به دلیل قصور والدین رخ داد و منجر به مرگ دختربچه 2 ساله در عوارضی آزادراه زنجان ـ تبریز شد، تا به امروز (29 اسفندماه) که پنجمین روز از سفرهای نوروزی به پشت سر گذاشته‌ایم، حادثه تلخی در جاده‌های استان زنجان رخ نداده است، تصریح کرد: بی‌تردید این مهم حاکی از توجه هم‌وطنان به قوانین راهنمایی و رانندگی است.

این مسئول با اشاره به وضعیت جوی حاکم بر جاده‌های استان، اظهار کرد: با توجه به بارش باران و لغزنده بودن سطح جاده‌ها، انتظار داریم هم‌وطنان با رعایت کامل قوانین راهنمایی و رانندگی، سفر ایمنی را برای خود و سایر هم‌وطنان رقم بزنند. همچنین با توجه به بارش برف در محورهای کوهستان از جمله محور زنجان ـ طارم، زنجان ـ تهم ـ چورزق و زنجان ـ دندی، تردد در این محورها باید با دقت بیشتری انجام شود.

رئیس پلیس‌راه استان زنجان با تاکید بر اینکه پرحجم بودن جاده‌ها می‌طلبد که رانندگان با خونسردی کامل رانندگی کنند، خاطرنشان کرد: انتظار داریم به هنگام خستگی و خواب‌آلودگی به هیچ وجه رانندگی نکنند؛ چرا که بیشترین آمار مربوط به سوانح جاده‌ای، به دلیل خستگی و خواب‌آلودگی بوده است.
 
کلمات کلیدی : جاده، زنجان، ترافیک
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.
 
 
هفته
 
 
 
 
ديروز
هفته