توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 378993
جهانگیری: حسن روحانی مظلوم‌ترین رئیس‌جمهور است
تاریخ انتشار : شنبه ۱۶ مرداد ۱۳۹۵ ساعت ۱۸:۲۹
معاون اول رئیس جمهور گفت: حرف‌های بدی زده می‌شود و این حرف‌ها علیه شخص دوم کشور خیلی سخیف است.

به گزارش تسنیم، اسحاق جهانگیری معاون اول رئیس جمهور عصر امروز شنبه در نشست استانداران سراسر کشور با موضوع بررسی راهکارهای تحقق اهداف اقتصاد مقاومتی و توسعه منطقه‌ای، طی سخنانی گفت: اخر این هفته، جلسه مشترک دولت و استانداران برگزار می‌شود و نکات اقتصاد مقاومتی در آنجا هم مطرح خواهد شد.

وی افزود: شخص آقای دکتر روحانی در مقایسه با بقیه روسای جمهور ایران، مظلوم‌ترین رئیس جمهور ایران است. خودم در تاریخ سیاسی کشور بودم و می‌توانم این اظهارنظر را کنم.

معاون اول رئیس جمهور تصریح کرد: اینجور رئیس جمهور را مورد تهاجم قراردادن، واقعا بی‌سابقه است آن هم رئیس جمهوری که گره‌های اقتصادی کشور را باز کرده است.

جهانگیری ادامه داد: اگر بحث انتخابات است، دوستان بیایند رقابت کنند و مردم تصمیم خواهند گرفت که چه کسی باشد، اما این شیوه تخریب علیه رئیس‌جمهوری که شخصیت روحانی است و سمت‌های مختلف سیاسی کشور را داشته است، درست نیست؛ حرف‌های بدی زده می‌شود و این حرف‌ها علیه شخص دوم کشور خیلی سخیف است.

وی با بیان اینکه با برجام وضعیت ما بهتر شده است، افزود: انگار کسانی که این شرایط را به‌وجود آوردند، طلبکار شده‌اند؛ یادشان رفته چه حجم منابعی داشتند و چگونه منابع کشور را هدر دادند. خوشحال می‌شویم که اگر در مسیری منحرف شدیم، با تذکر رهبری به مسیر اصلی برمی‌گردیم و هیچ علاقه‌ای نداریم هزینه ای بر دوش رهبری بگذاریم و تمامی تصمیمات و مسئولیت کارها در دولت، با خود دولت است و هیچ هزینه‌ای روی دوش رهبری نخواهیم گذاشت.
 
کلمات کلیدی : جهانگیری، حسن روحانی، مظلوم‌، رئیس‌جمهور
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.