توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 368994
اعلام دلایل جدایی علی دایی از صبای قم و نقش وی در انتخاب مرفاوی
بخش ورزشی الف،13تیر95
مدیرعامل باشگاه صبای قم با بیان اینکه این باشگاه قادر به فراهم کردن شرایط مد نظر علی دایی برای فصل آینده نبود، در مورد انتخاب سرمربی جدید گفت: صمد مرفاوی را با نظر دایی انتخاب کردیم.
تاریخ انتشار : يکشنبه ۱۳ تير ۱۳۹۵ ساعت ۱۶:۳۵
محمدرضا کشوری فرد در گفتگو با مهر، درباره انتخاب صمد مرفاوی به عنوان سرمربی جدید تیم فوتبال صبای قم گفت: مرفاوی سابقه کار در تیم صبای قم را داشت و با بازیکنان و شرایط تیم هم آشنا است. با توجه به اینکه یک مقدار برای بستن تیم و مراحل آماده سازی دیر شده، مرفاوی بهترین گزینه‌ای بود که انتخاب کردیم.

وی درباره جدایی علی دایی گفت: دایی خودش در جریان قرار دارد. جا دارد از او و همکارانش به خاطر زحماتی که کشیدند، تشکر کنم. دایی جزو بهترین مربیان است ولی در نهایت شرایط طوری پیش رفت که مرفاوی را انتخاب کنیم.

مدیرعامل باشگاه صبای قم در پاسخ به این سئوال که «علی دایی چه شروطی را برای تمدید قراردادش تعیین کرده بود؟» تصریح کرد: دایی می‌خواست تیم خوبی را ببندد و روانه لیگ کند که ما این شرایط را نداشتیم و نمی‌توانستیم هزینه‌های بستن تیم در آن حد را تامین کنیم.

کشوری فرد یادآور شد: اتفاقا دایی خودش پیگیر بود که وضعیت تیم زودتر مشخص شود. او از انتخاب سرمربی جدید استقبال کرد و حتی ما مرفاوی را با کمک و مشورت دایی انتخاب کردیم.

مدیرعامل باشگاه صبای قم در پایان با بیان اینکه فعلا حضور ساکت الهامی در کادر فنی این تیم قطعی شده است، درباره جدایی مهره‌های تاثیرگذار صبا هم گفت: یکسری از بازیکنان جدا شده اند و یکسری قرارداد دارند. از امروز کار نقل و انتقالات را شروع می‌کنیم و برای لیگ آماده خواهیم شد.
 
کلمات کلیدی : تیم فوتبال صبای قم+علی دایی
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.