توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 426999
افزایش چشمگیر اخراج پناهندگان از آلمان
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۲ دی ۱۳۹۵ ساعت ۱۲:۱۹
یک روزنامه آلمانی با استناد به اطلاعات وزارت کشور آلمان از افزایش چشمگیر شمار پناهندگان اخراج شده از این کشور در سال جاری میلادی خبر داد.

به گزارش تسنیم به نقل از نشریه "دی سایت"، شمار اخراج پناهندگان از آلمان در سال 2016 نقطه اوج جدیدی به دست آورده است.

بر اساس اعلان وزارت کشور آلمان به درخواست روزنامه "دی ولت"، تا پایان نوامبر سال 2016 حدود 23.750 پناهجو به کشورهای خود بازگردانده شدند. این در حالی است که در تمام سال 2015 حدود 20.888 پناهنده از آلمان اخراج شدند.

به گزارش روزنامه "دی ولت"، همچنین تا ابتدای دسامبر سال 2016 حدود 51.243 طرح و لایحه برای ترویج بازگشت داوطلبانه پناهندگان تصویب شده است در حالی که در سل 2015 تعداد آن ها حدود 35 هزار و خیلی کم تر بوده است. بر این اساس ایالت های مختلف آلمان و دولت می توانند افرادی که به صورت داوطلبانه به وطن خود باز می گردند را حمایت مالی کنند. این راهکار بخصوص برای بازگرداندن مهاجران از بالکان مورد استفاده قرار می گیرد.

علاوه بر این بر اساس اطلاعات وزارت کشور آلمان در سال جاری میلادی تا به حال حدود 1.158 هزار مورد پناهنده به مرزهای آلمان بازگردانده شدند.
 
کلمات کلیدی : پناهندگان ، آلمان
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.