توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 446591
تجهیز اچ دی استودیو شماره ۱۱ صداوسیما برای مناظره های انتخاباتی
تاریخ انتشار : شنبه ۳۰ بهمن ۱۳۹۵ ساعت ۰۸:۳۵
استودیو شماره ۱۱ سازمان صداوسیما یکی از استودیوهای قدیمی است که این روزها اتاق رژی آن برای مناظره های انتخاباتی تجهیز می شود.

به گزارش مهر، استودیو شماره ۱۱ سازمان صداوسیما به نوعی بزرگترین استودیو این سازمان است که برنامه های مختلفی سال ها در آن ضبط شده و اکنون چندین برنامه مختلف در طول ایام هفته از آنجا روانه آنتن می شوند.

این استودیو این روزها درگیر بازسازی بعضی از امکانات از جمله وسایل اتاق رژی است که قرار است امکانات آن به صورت اچ دی تجهیز شود. 

استودیو شماره ۱۱ در دوره قبل نیز شاهد برگزاری مناظره های گروهی بود. در این مناظره ها دکور ویژه ای تدارک دیده شد که حاشیه ها و واکنش هایی را هم به دنبال داشت.

برای این دور از انتخابات که سال ۹۶ برگزار می شود، قرار است امکانات استودیو شماره ۱۱ سازمان به صورت اچ دی تجهیز شود که پیش از این به صورت یک مناقصه تهیه تجهیزات صدا و تصویر آن فراخوان داده شده است.

هفته گذشته نیز بعضی از برنامه های این استودیو به صورت تولیدی و یا با واحد سیار روانه آنتن شدند.

استودیو شماره ۱۱ یکی از استودیوهای خاطره انگیز سازمان صداوسیماست که در این سال ها برنامه های زیادی از جمله «نود»، «خانواده یک»، «مناظره» و... از طریق آن تولید و پخش شده و آخرین بازسازی آن به اوایل دهه ۸۰ بازمی گردد.
 
کلمات کلیدی : صداوسیما + مناظره های انتخاباتی
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.