توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 480421
گزارش دیلی تلگراف از ناتوانی" قطر" در برگزاری جام جهانی ۲۰۲۲
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۱۸ خرداد ۱۳۹۶ ساعت ۰۲:۴۸
دیلی تلگراف انگلیس گزارشی تفصیلی را درباره ناتوانی قطر در برگزاری جام جهانی ۲۰۲۲ پس از قطع روابط سیاسی ۴ کشور عربی با دوحه نوشت.

به گزارش میزان، به نقل از سایت العربیه عربستان، دیلی تلگراف انگلیس در گزارشی تفصلیی به ناتوانی قطر برای برگزاری جام جهانی فوتبال 2022 اشاره کرد زیرا پس از اعلام قطع روابط چند کشور عربی در راس آنها عربستان و امارات پروازهای بی شمار هوایی دوحه به این کشورها قطع شد.
 
پس از تصمیم 4 کشور عربی و همسایه به قطع روابط سیاسی با این کشور سوالات زیادی درباره اینکه قطر توانایی ادامه پیشرفت و رشد برای ساخت تاسیسات جام جهانی 2022 دارد یا نه مطرح می‌شود زیرا عربستان تنها راه خشکی را به روی آنها بسته و راه هوایی این کشور نیز بر روی امارات و عربستان بسته شده است.
 
بسیاری از اعمال ساخت و ساز تاسیسات جام جهانی 2022 برعهده شرکت‌هایی است که مقر اصلی آنها دبی است یا برعهده شرکت‌های بزرگ بین المللی است که از دبی پروژه خود را انجام می‌دهد.
 
بنا به گزارش‌های رسیده به العربیه، از راه دریایی روزانه میان قطر با عربستان 600 تا 800 کشتی حامل کالاهای مختلف رد و بدل می‌شود. از راه هوایی روزانه 19 پرواز از دوحه به دبی صورت می‌گیرد و از دوحه به ابوظبی 6 پرواز انجام می‌شود.
 
کلمات کلیدی : قطر + قطع روابط دیپلماتیک + امارات + اعراب + عربستان+ترکیه
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.