توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 459326
قابلیتی که فیسبوک هنوز از آن کپی برداری نکرده
راه اندازی جستجوی استوری در اسنپ چت
بخش دانش و فناوری الف،16 فروردین96
بعد از کپی برداری بی رحمانه فیسبوک و اینستاگرام از قابلیت های اسنپ چت، سازندگان این اپلیکیشن تصمیم گرفته اند تا با اضافه کردن قابلیتی جدید از رقیب قدرتمند خود پیشی بگیرند: امکان جستجو در استوری ها.
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۱۶ فروردين ۱۳۹۶ ساعت ۱۳:۱۸
دیجیتاتو، از این پس کاربران اسنپ چت می توانند با جستجوی موقعیت های جغرافیایی، رویدادها و کلیدواژه های خاص اسنپ های دیگر کاربران را مشاهده کنند. به عنوان مثال با جستجوی یک کنسرت می توانید اسنپ هایی که از آنجا گرفته شده را ببینید، یا با جستجوی واژه puppies تمام استوری های عمومی کاربران اسنپ چت در مورد توله سگ ها را مشاهده نمایید.

در مورد حریم خصوصی استوری ها جای هیچ گونه نگرانی نیست، اسنپ های شما در حالت پیش فرض برای جستجوکنندگان قابل دسترسی نیستند بلکه باید برای دیده شدن در نتایج جستجو در بخش Our Story اپلیکیشن قرار داده شوند.

اسنپ چت از زمانی که فیسبوک (اگر بخواهیم محترمانه بگوییم) در به کارگیری بعضی از قابلیت ها با آن هم مسیر شده، با یک چالش اساسی روبروست. استوری های فیسبوک و اینستاگرام کاملا مشابه اسنپ چت هستند، اما حالا اسنپ چت با فراهم کردن قابلیت جستجوی در این استوری ها شانس این را دارد که کاربران را دوباره به سمت خود بکشاند.

کاربران آمریکایی می توانند از همین حالا این قابلیت جدید را در اسنپ چت تجربه کنند، و کشورهای دیگر هم به زودی آن را دریافت خواهند کرد. در هر صورت باید ببینیم که چقدر طول می کشد تا فیسبوک این قابلیت را هم از اسنپ چت کپی برداری کند.

 
 
کلمات کلیدی : دانش و فناوری+اسنپ چت
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.