نظر منتشر شده
۳۹
توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 222526
۱۴ میلیارد برای بستن قرارداد با ۱۱ بازیکن/ لیست قراردادهای بازیکنان استقلال
تاریخ انتشار : يکشنبه ۲۴ فروردين ۱۳۹۳ ساعت ۰۸:۱۵
این قیمت ها بر اساس لیستی است که علی فتح الله زاده بزودی آن را رسانه ای می کند. قرارداد استقلالی ها برای لیگ سیزدهم.

به گزارش خبر، تیم کارشناسی سازمان بازرسی راهی باشگاه استقلال شدند تا در پایان فعالیت این فصل لیگ برتر ، هزینه های این تیم و درآمدهایش را بررسی کنند. لیست هزینه ها و بدهی هایی که این روزها پرسپولیس را به شوک فرو برده حاصل همین شفاف سازی مالی است که حالا نوبت استقلال و دوران مدیریت علی فتح الله زاده رسیده تا کارش حسابرسی شود. علی فتح الله زاده مدیر آبی ها بعد از بازی با تراکتورسازی در شبی که تیمش شکستی تلخ را تجربه کرده بود به عکس خیلی دیگر از چهره های سرشناس تیمش به شدت تشویق شد. او بعد از این تشویق ها از رفتن گفت. حرفی که البته به واقعیت خیلی نزدیک است چون این ترجیح مدیریت ورزش کشور هم هست. فتح الله زاده این روزها زیر فشار است برای شفاف سازی. اینکه چقدر به بازیکنانش پرداختی داشته است. او در این باره به خبرآنلاین می گوید:« ما ۲۴میلیارد تومان هزینه های سال مان بوده است. از این ۲۴ میلیارد من ۱۴ میلیارد تومان درآمدزایی کردم. قرار بوده نیمی از هزینه های تیم ما را هم وزارت ورزش بدهد. آنها در یک سال از ۱۲ میلیاردی که سهم شان بوده فقط ۲.۵ میلیارد تومان پرداخت کرده اند پس من کم نگذاشتم.»

اما او هم مثل رویانیان متهم است به گران کردن قیمت بازیکنان. حرفی که در دفاع از خود برابرش می گوید:« یعنی الان آقای دایی که یک میلیارد و هشتصد میلیون قراردادش بوده است ، این پول را از تیمی غیر از پرسپولیس نمی گرفته است؟ یعنی اگر او این پول را از پرسپولیس نمی گرفت ، سپاهان این پول را به او نمی داد یا راه آهن یا دیگر تیم ها این پول را نمی دادند؟ من خیلی هم ولخرجی نکردم. باید استقلال را می بستم . تیمی که باید قهرمان آسیا می شد. من همان هزینه ای را کردم که ۴ تیم دیگر بزرگ ایران هم انجام داده اند . »

اما این قراردادها و پرداختی های علی فتح الله زاده چقدر بوده است؟ این تنها رقم قرارداد یازده بازیکن شاخص این تیم است . جدولی که بزودی به طور کامل منتشر می شود و فتح الله زاده قرار است این مبالغ را بزودی اعلام کند. استقلال غیر از این بازیکنان ، بازیکنان دیگری هم داشته که قراردادهای میلیاردی یا نزدیک به میلیارد داشته اند اما خبرآنلاین چون رقم قطعی قراردادها و میزان دریافتی شان را نمی دانسته ، به آنها اشاره نکرده است. بازیکنانی مثل محمد قاضی ، پژمان نوری ، آرش برهانی ، احمد جمشیدیان ، مهرداد اولادی و محمد مهدی نظری و البته شخص امیر قلعه نویی که یکی از ۵ مرد گران استقلال بوده است. فتح الله زاده که حالا گفته می شود تبلیغات روی پیراهن تیم برای سال بعد را هم فروخته است ، می گوید ۱۶ میلیارد کل ورودی پول به تیمش تا همین حالا بوده است. این یازده بازیکن رقم قراردادشان نزدیک به ۱۵ میلیارد تومان بوده است. باقی بازیکنان و کادر فنی تیم هم هزینه ای

 

نام بازیکن

مبلغ قرارداد

تعداد سال قرارداد

رقم دریافتی

توضیحات

آندرانیک تیموریان

2میلیارد و 200 میلیون

یک سال

1 میلیارد و 700 میلیون تومان

فتح الله زاده می گوید  500 میلیون از این مبلغ هزینه شده برای رضایتنامه تیموریان

مهدی رحمتی

یک میلیارد و 600 میلیون تومان

یک سال

60 درصد قرارداد

قرارداد رحمتی زیر 1.5 میلیارد است اما اسپانسر لباسش مستقیم به خود او رسیده است

جی لوید ساموئل

550 هزار دلار

یک سال

60 درصد قرارداد

این بازیکن دو بار در طول فصل قهر کرد تا طلب هایش را از تیم بگیرد

خسرو حیدری

یک میلیارد و 400 میلیون تومان

یک سال

60 درصد قرارداد

او چند چک پاس نشده از مدیریت باشگاه دارد که نمی داند چه باید بکند

امیرحسین صادقی

910 میلیون تومان

یک سال

50 درصد قرارداد

او یکی از بازیکنانی قرار بود از فروش ماشین به سرقت رفته فتح الله زاده به طلبش برسد

حنیف عمران زاده

900 میلیون تومان

یک سال

60 درصد قرارداد

عمران زاده طبق معمول بخشی از طلب هایش را با خرید اموال فتح الله زاده نقد کرده است

هاشم بیک زاده

850 میلیون تومان

یک سال

40 درصد

بیک زاده در میان اسمی تر های استقلال یکی از کمترین دریافت ها را داشته است. او هم قرار بود از پول فروش ماشین به سرقت رفته فتح الله زاده صاحب طلبش شود

جواد نکونام

1.5 میلیارد تومان

یک سال

-

نکونام همین حالا 750 میلیون از استقلال طلب دارد. البته فتح الله زاده درباره این قرارداد می گوید: قرارداد ما با آقا جوتد 1.5 میلیارد بود که 400 میلیون به او بدهکاریم چون او 300 میلیون به ما تخفیف داده است

پژمان منتظری

1.8 میلیارد تومان

یک سال

یک میلیارد تومان

منتظری در میانه فصل از استقلال رفت. نکته جالب درباره او این است که 100 میلیون تومان هم از استقلال بیشتر از قراردادش دریافت کرد .

گوران لاوره

240 هزار دلار

یک سال

کمتر از 70 هزار دلار

این بازیکن که کارایی بالایی نداشت در میانه فصل با دعوا از استقلال رفت و حالا به فیفا شکایت کرده است.

فرهاد مجیدی

570 میلیون تومان

یک سال

200 میلیون تومان

مجیدی در میانه های نیم فصل اول از فوتبال خداحافظی کرد

 

 

4141

 
۱۳۹۳-۰۱-۲۴ ۰۸:۲۰:۱۹
چون این مبالغ از دارایی کشور است، به سهم خودم هرگز راضی نیستم.
به این افراد باید معادل یک کارشناس استخدامی یک ارگان دولتی پرداخت شود.
ورزش حرفه ای با درآمدهای کلان، یک شغل خصوصی است نه دولتی. (2075821) (alef-10)
 
حرفه ای
۱۳۹۳-۰۱-۲۴ ۰۹:۰۱:۳۷
فقط یک کارمند باید اشل حقوقی داشته باشه
وضع مملکت خرابه - فقط برای مردم عادی خرابه و باید از نان خالی هم صرف جویی کنند ما اصلا فوتبال می خواهیم چیکار ؟ (2075872) (alef-13)
 
۱۳۹۳-۰۱-۲۴ ۰۹:۴۴:۳۸
شما صدا سیما رو کاری کن حق پخش بده حق کپی رایت لوازم ورزشی وردیف کن بعد بگو پول نده هزینه برای ورزش اشکالی نداره تو دام 20.30 نیوفتن مردم در این کشور ملیارد ملیارد پول خارج میشه ولی 100 ملیاردش میاد تو ورزش ملت حسودی میکنن (2075965) (alef-13)
 
amir
۱۳۹۳-۰۱-۲۴ ۱۱:۱۲:۱۴
اولا دلیل جناب عالی که چون از کشور میلیارد میلیارد پول خارج میشه پس 100 میلیارد هم برای فوتبال خرج بشه اصلا منطقی نیست . دزدی دزدیه چه پول از کشور خارج بشه چه بدنش به این فوتبالیست های از خود راضی بی هنر که حتی عرضه بردن تیمهای عربی رو هم ندارند با اون مربیان پر ادعا شون(منظور مربیان پر افاده داخلی ) بعد این ورزشی که میگی کو. این فوتبال که به جز سرشکستگی برای ما چیزی نداشته. به نظر من ننگ باخت به بحرین و دور بازیکنان بحرین با پرچم عربستان در ورزشگاه تا آخر دنیا بر پیشانی ما خواهدماند . این ننگ فقط با هنرمندی این فوتبالیست ها نثار مملکت ما شد. (2076166) (alef-13)
 
۱۳۹۳-۰۱-۲۴ ۱۵:۰۰:۴۱
البته. ولی نه اینکه تفاوت درآمد یک فوتبالیست یا هر کس دیگه ای با درآمد بقیه جامعه چند هزار برابر!!! باشه.

الان میانگین حقوق در کشور حدود 1 میلیون تومان هست ولی درآمد یکنفر (که البته شایستگی لازم رو هم نداره) حدود 1000 تا 2000 برابر میانگین جامعه هست و برای نمونه افرادی با تحصیلات بالا 1.5 میلیون تومان حقوق میگیرند ولی این فوتبالیست 1.5 میلیارد تومان (1000 برابر اختلاف)!! (2077003) (alef-10)
 
محمد
۱۳۹۳-۰۱-۲۴ ۱۴:۰۴:۵۵
منم راضی نیستم (2076763) (alef-13)
 
سامان
۱۳۹۳-۰۱-۲۴ ۲۳:۳۱:۵۶
من با افتخار از یارانه انصراف دادم تا دولت توان تسویه حساب با این بازیکنان غیور را داشته باشد (2078261) (alef-10)
 
فرناز
۱۳۹۳-۰۱-۲۴ ۰۸:۳۴:۰۷
اون موقع توقع انصراف از يارانه خيلي معقول به نظر نمي رسه. مردم انصراف بدن كه آقايون بتونن ماشين 800 ميليوني سوار بشن. (2075837) (alef-10)
 
علی از اهواز
۱۳۹۳-۰۱-۲۴ ۰۹:۵۰:۰۶
واقعا از دل ماگفتی (2075977) (alef-13)
 
۱۳۹۳-۰۱-۲۴ ۰۸:۴۱:۵۸
من يك مهندس با 6 سال سابقه كار مجموع حقوق سالانم 10 ميليون تومان.
مسئولين مچكريم از اين ادالت! (2075843) (alef-10)
 
۱۳۹۳-۰۱-۲۴ ۰۹:۱۳:۳۲
عدالت خوبیه ؟ (2075899) (alef-13)
 
علی از اهواز
۱۳۹۳-۰۱-۲۴ ۰۹:۵۲:۲۰
آخه بازیکنان فوتبال تحصیلاتشون از شمابالاتره (2075981) (alef-13)
 
۱۳۹۳-۰۱-۲۴ ۰۸:۴۳:۲۱
خوب جدول بازیکنان فولاد را هم بگذارید (2075848) (alef-10)
 
۱۳۹۳-۰۱-۲۴ ۰۹:۰۶:۵۲
خانواده هاي زيادي در كشور براي هزينه درمان مجبورند تمام زندگي خودشان را حراج كنند، انوقت اين آقايان با ماشين هاي ميلياردي در خيابان ها جولان بدهند، اين است عدالت!! دردآور اين است كه اين پول از جيب بيت المال به اين آقايان پرداخت مي شود نه بخش خصوصي!! فكر نكنم هيچ كس راضي باشه اين مبالغ به اين آقاياني كه حتي قادر نيستند از گروه مقدماتي جام باشگاه هاي آسيا هم صعود كنند پرداخت گردد. (2075884) (alef-13)
 
مسعود
۱۳۹۳-۰۱-۲۴ ۰۹:۱۲:۰۳
اين ارقامي كه اعلام شده اونايي است كه ثبت شده و اسناد مالي داره در حاليكه مبالغ ديگري هم بدون ثبت و سند پرداخت شده البته اين فقط براي 11 نفره اگه براي بقيه بازيكنان هم حداقل 350 تومان سقف قرارداد ها را در نظر بگيريم و دست مزد كادر فني رو هم اضافه كنيم بيشت 30 ميليارد تومان خواهد بود كه البته در اينجا با زرنگي به بقيه اشاره نشده وزارت ورزش اگر مغرض نيست و اگر جانبداري نميكند چرا ليست كامل هزينه هاي استقلال رو اعلام نميكنه (2075895) (alef-13)
 
۱۳۹۳-۰۱-۲۴ ۰۹:۱۳:۲۱
به ما میگن از یارانه انصراف ده تا پولش را به اینها بدهندتابخورند و بازی نکنند. ایا انصاف است و این هست عدالت (2075898) (alef-13)
 
فرهاد
۱۳۹۳-۰۱-۲۴ ۰۹:۲۸:۵۱
دولن برای پرداخت پول اقایون کم اورده داره به مردم فشار میاره که از گرفتن یارانه انصراف بدن (2075934) (alef-13)
 
یاسر
۱۳۹۳-۰۱-۲۴ ۰۹:۴۳:۵۵
مدیران محترم باشگاه های فر هنگی ورزشی پایتخت بیت المال رو بیت الحال فرض کردند . از این مبالغ چقدراش برای اجیل شب عید این بنده خدا ها بوده (2075963) (alef-13)
 
۱۳۹۳-۰۱-۲۴ ۰۹:۵۵:۴۷
چی بگیم!
ما که کلی درس خوندیم و خیر سرمون شدیم مهندس الکترونیک با کلی اضافه کار و مزایا آخرش 850 هزار تومان در ماه میگریم! ولی حالا باید یک نگاه به درآمد میلیاردی بچه تنبلهای کلاسمون در دوران بچگی کنیم و یک آه از ته دل بکشیم.

ای کاش حداقل 0.001 همین قدر هم بازدهی داشتند.

الان دقیقا هاشم بیگ زاده که به قول خودشون داره کم هم میگره 1000برابر من داره حقوق دریافت میکنه!
ای خدا (2075997) (alef-13)
 
فرهاد
۱۳۹۳-۰۱-۲۴ ۰۹:۵۹:۳۴
چی این مملکت سرجاشه که شماها گیر می دهید با بازیکنان فوتبال
بازیگران سینما و بازاریان هم به انحای گوناگون مالیات نمی دهد (2076006) (alef-13)
 
کاوه
۱۳۹۳-۰۱-۲۴ ۱۰:۰۳:۱۹
بابا این فوتبالو ولش کنین، ما عاقبت خیری در این ورزش نداریم. به جای هدر دادن وقت و هزینه بروید در کشتی و وزنه برداری و والیبال و تکواندو و ... سرمایه گذاری کنید که نتایجش دل مردم ایران را گرم کرده و خود را اثبات نموده. امروزه یکی از اقشار رنج ندیده و پول باد آورده دار، در کنار ب ز ها و ش ج ها و غیره همین اقایان ورزشکاران فوتبالیست هستند که هر کدام صد تا مغازه و رستوران و سه تا لامبورگینی و دوتا ویلای فرمانیه و ..... دارند (2076017) (alef-13)
 
حامدی
۱۳۹۳-۰۱-۲۴ ۱۰:۰۳:۵۲
سلام، بیاید از یارانه های خود انصراف دهیم تا در فصل بعد آقایون چند میلیارد بیشتر بگیرند. (2076020) (alef-13)
 
صبور
۱۳۹۳-۰۱-۲۴ ۱۰:۲۳:۴۵
این پولها از بیتالمال است و بنده در ان سهم دارم لذا راضی نیستم . ورزش ایرا کشتی است فوتبال را نمیخواهیم همه اینها برن گمشن . (2076057) (alef-13)
 
۱۳۹۳-۰۱-۲۴ ۱۱:۰۱:۴۸
چهارده میلیارد برای چند تا بی مصرف که هنرشان تنها لگد زدن به توپ است نه نخبه و استاد دانشگاه هستند و نه کارگر متخصص حتی در همین زمینه فوتبالی هم استعداد چندانی ندارند پولی که می گیرید از گوشت سگ نجس تر باشه برای شما (2076137) (alef-13)
 
۱۳۹۳-۰۱-۲۴ ۱۱:۲۴:۴۴
اره خوبه ببینید مملکتو ک پولارو چیکارش میکنه خداوکیلی این راهشه پولایی ک حق من و شماس رو اینکارو باهاش بکنن.اره برید انصراف بدین یارانه ها رو تا چن نفر دیگه برن از اون طرف بدزدن و ی ابم روش.متاسفم واسه همه چیز این مملکت ک بازیکنا باید این وضعشون باشه و بقیه مردم ک پول ی لقمه نونشونم باید برن کارگری اخرشم هیچی ب هیچی ولی اینا ی شبه ره صد ساله رو میرن.این پولا میشه صرف کارهای دیگه هم بشه.فوتبال ایران هزاران برابر هم خرجش کنن هیچی نمیشه هیچی پس پولارو دور نردزین.ب امید سربلندی ایران زیر سایه امام زمان و رهبر عزیزمان (2076203) (alef-13)
 
موسوی
۱۳۹۳-۰۱-۲۴ ۱۱:۳۳:۳۳
با سلام " نظرات همه را خواندم شبیه نظر خودم میباشد . درکشوری که حداقل دستمزد برای کارکنان سالانه 7200000 هزارتومان در سال اعلام میگردد چرا باید اینهمه اختلاف طبقاتی وجود داشته باشد . آخه این عزیزان از یکنفر دکترمتخصص که تخصصش بدرد جامعه و ملت می خورد درآمدشان خیلی بیشتر است . انگیزه ای وجود ندارد تا جوانان بسمت تحصیلات بروند . و بقول آقای فردوسی پور آدم دلش می خواهد سرش را بزنه بدیوار تا از فکر خواب نبودنش مطمئن باشد . (2076225) (alef-10)
 
محسن
۱۳۹۳-۰۱-۲۴ ۱۱:۴۸:۴۸
1- مدیر استقلال مانند تمامی مدیران باشگاهی طی چند سال گشذته بارها در گفتگوهای رسمی تلویزیون و اعلام به مراجع قانونی دفاتری ارائه دادند که براساس ارقام مندرج تنها قراردادهای 350 میلیون تومانی منعقد کردند حالا می فرمایند قراردادها و دفاتر تماما صوری و مبالغ نوجومی پرداخت شده است چقدر مناسب است مقامات قضایی و مالیاتی وفق قانون و برای اقدامی داشته باشند.
2- یعنی دستمزد پرداختی به بازیکن اول لیست فارغ از سایر امیتازات ممتاز اجتماعی و اقتصادی که به سادگی در اختیار افراد مذکور قرار می گیرد معادل یارانه دریافتی سالانه بالغ بر پنج هزار نفر می باشد یعنی معادل حداقل ده برابر تمامی دریافتهایی که به مدیرعامل بزرگترین بانکهای کشور مثلا با دو هزار پانصد شعبه یا مدیر عامل مجمع بسیار بزرک اقتصادی و تولیدی مانند ایران خودرو یا فولاد مبارکه و مس کرمان می باشد.
3- مسئولین مکرر از مشکلات فرهنگی و رفتار اجتماعی سخن می گویند اما توضیح نمی دهند که وقتی نوجوانی از محل بودجه عمومی می تواند تا بیست برابر درآمد سالانه ریاست بندر شهید رجایی یا بیست پنج برابر ریاست گمرک شهید رجایی بعنوان بزرگترین پایانه ورود و خروج کالای کشور عایدی داشته باشد قرار است شاهد چه اتفاقاتی در حوزه فرهنگ رفتاری کشور داشته باشیم.
4- بسیار مناسب است برای مردم یادآوری گردد که وقتی بعد از تعطیلی دانشگاهها ، مدارس ، کارخانه ها و بخشی از ادارات شاهد بودیم که حتی مجلس شورای اسلامی نیز برای حضور نمایندگان مجلس در جبهه ها تا اطلاع ثانوی تعطیل گردد و در روزی که عراق بعد از اشغال مجدد شهرهایی از ایران و بازپسگیری فاو برای اشغال مجدد خرمشهر ، آبادان و شلمچه لشکریانش را به حرکت درآورد سازمان ورزشی کشور با برگزاری بازیهای همزمان و معوق موفق گردید دقیقا در همان ساعات کلیدی بالغ بر یکصد سی هزار نفر را به استادیومهای آزادی و امجدیه کشانده تا مسابقات فوتبال آن جمعه را مستقیما تماشا و لذت ببرند.
5- سیاستگذاران ، مدیران ورزشی و دستاندکاران ورزشی کشور از همان روزها کاری به مسائل و مشکلات کشور نداشتند اما مدیران ارشد اجرایی کشور باید پاسخگوی دلایل پرداخت دستمزدی معادل یارانه سالانه بالغ بر پنج هرار نفر به یک بازیکن را از محل بودجه عمومی باشند (2076273) (alef-13)
 
ناشناس
۱۳۹۳-۰۱-۲۴ ۱۲:۴۰:۱۷
مال مفت بیت المال و دل بی رحم مدیران باشگاهها... (2076438) (alef-13)
 
احمد سلامی
۱۳۹۳-۰۱-۲۴ ۱۲:۵۶:۳۹
با احترام
وزیر کار میگه کارگر بایارانه جمعا ماهیانه 900هزار توامان میگیره دیگه چه غمی داره اقای وزیر خودت چقدر میگیری نه فیش بذاری درامدهای جانبی
فتوبال بااین هزینه تو هین نباشه یک مشت بی ارزش راباارزش میکنه درثانی کدامشان مالیات میدن دکانی مانند دیگر دکانها اما بگم یک وام بما رزمندگان بدهید یا بلاعوض میگن بخدا نداریم تازه مگر برا خدا نرفتید برین از خدا پاداش بگیرن اون دنیا زیادتر خیلی باغهای بگیریند 900000000000000000000000000000000000000هکتارامروز چکنم تیر خلاصم بزنید تا زودتر به باغم برسم
با تشکر محال از یارانه بگذرم بدم یک مشت مفتخور بخرن قطع کنید (2076482) (alef-13)
 
۱۳۹۳-۰۱-۲۴ ۱۳:۰۰:۵۹
بنده هیئت علمی دانشگاه هستم و اگر یارانه نگیرم زندگی ام با مشکل مواجه می شود... (2076494) (alef-10)
 
سهراب
۱۳۹۳-۰۱-۲۴ ۱۳:۰۲:۱۱
خدایش اینها را بزاری توی یک کفه ترازو دوریال می ارزند که بیت المال را اینجوری دارید خراب میکنید این پولها را می توانید به چند خانوارداد از یک طرف دولت دستشو به طرف مردم دراز میکنه وچند ماهه داره التماس میکنه مردم یارانه نگیرند از طرفی بعضی کاسه خرجی ها چنان هستش که دود از کله ادم بلند میشه تیمی که قراره پنجم بشه چرا باید براش این همه هزینه کرد یکی گفته اقای وزیر گفته میخواهد در فوتبال را گل بگیره اگر این تیمها مثل استقلال وپرس پولیس رابه صورت خود گردان کنه وبزاره خودشان خودشان را تامین کنند دیگه مردم هم دچار عقده نمیشن طرف دارها هم تکلیفشان معلوم میشه که اینها لیاقت اینو دارند که واسشون حلق خوشونو پاره کنند در این زمان اگه با احتساب پولهای که خرج پرس پولیس واستقلال شده را بخواهیم به عنوان یارانه به مردم بدیم حساب کنید به چند خانوار میشه یارانه پرداخت کرد حالا بماند تیمهای دیگه مثل ذوب اهن وسپاهان که ار کیسه کارگران بخت برگشته دارن هزینه میکنند بخدا که ما اگر ادعای مسلمانی میکنیم ان دنیا باید جواب همین مردمی که راضی نیستن حتی یک ریال از این پولها اینطور حیف ومیل بشه تازه اقایون از مردم طلب کار هم هستن بیچاره بابک زنجانی که به جرم حیف ومیل بیت المال اسمش بد درفته اگه یه خورده فکر کنید این بازی کنان دست کمی از انها ندارند (2076502) (alef-13)
 
ناشناس
۱۳۹۳-۰۱-۲۴ ۱۳:۰۷:۰۸
مال مفت بیت المال و دل بیرحم مدیران باشگاها...اخه اینا اگه فوتبالیست بودن که مربی تیم ملی دنبال بازیکن ایرانی همه جای دنیا رو زیرورو نمیکرد.بابا یه بچاپ بچاپ هم تو فوتبال وجود داره رانت فوتبالی وبخور بخور فوتبالی .کدوم اینا اخه دنبال ورزشند (2076523) (alef-13)
 
۱۳۹۳-۰۱-۲۴ ۱۳:۴۸:۴۹
با این وضع اقتصادی این پول ها حرام است داد به کجا ببریم لعنت به این زندگی (2076704) (alef-13)
 
۱۳۹۳-۰۱-۲۴ ۱۳:۵۷:۳۲
ما اگه اين فوتبال فاسد و آلوده كه هراز چندي يه افتضاحش رو ميشه و هيچ خروجي و افتخاري هم نداره رو نخواهيم دقيقا بايد كيو ببينيم؟
يه همه پرسي و يا يك نظرسنجي پيامكي بذاريد ببينيد چند درصد از مردم با پرداخت اين مبالغ راضي هستن.
فوتبال شده نون دوني يه عده
يه سفره اي پهن شده و يه عده دارن حالشو مي برن.
اين همه پول باشه، خب! خروجييش چي پس؟ (2076739) (alef-13)
 
مهدی
۱۳۹۳-۰۱-۲۴ ۱۴:۱۷:۲۰
اواسط فصل اقایان علت جدایی بازیکنانی مثل نکونام و منتظری را کم بودن رقم قرارداد و پیشنهادهای بیشتر کشورهای عربی اعلام کردند حال که لیست درامده ما هم فهمیدیم معنی قرارداد کم چیست . این تیم را برای هر سه جام بسته بودند و حالا ببینید چه اوضاعی دارد (2076808) (alef-13)
 
۱۳۹۳-۰۱-۲۴ ۱۵:۳۶:۵۷
مردم راضی نیستند و حرام هست (2077150) (alef-10)
 
ساعد
۱۳۹۳-۰۱-۲۴ ۱۵:۴۵:۳۲
مشک ان است که ببوید نه انکه عطار بگوید

منتظر ریز قراردادهایی که وزارت ورزش قرار منتشر کنه هستم (2077185) (alef-10)
 
۱۳۹۳-۰۱-۲۴ ۱۶:۰۲:۴۴
سلام به همه
یاده حقوق آخر ماه خودم افتادم
که بخش خصوصی یعنی چی :::
یعنی اینکه حق با تو باشه ولی بهت زور بگن نه؟؟؟؟
یارانه نگیر -- صدات در نیاد -- پول اندازه سیر شدن ..
بخش خصوصی یعنی اینکه من بعد از 7 سال سابقه تو یه شرکت خصوصی با درامد بالا شرکت ولی حقوق پرسنل کمتر از 700 هزار تومان اونهم با ساعات اضافه کار و پاداش وگرنه 500 -- با مدرک و افرادی تو هرجای مملکت و حتی تو محل کار ما و باشگاه های ورزشی با رانت ، پارتی ، پول و رشوه با درآمد بالا که 7 پشتش هم بخورند تمام نشه
اینکه حتی تو تیم های پایه فوتبال ما بازیکنان خوب برای اینکه پول ندارند به جایی نمی رسند یا نهایت تو تیمهای لیگ 1 و لیگ 2 فوتبال بازیکن و عمرشون تموم شه ؟؟ (2077251) (alef-10)
 
تایرا
۱۳۹۳-۰۱-۲۴ ۱۸:۲۷:۲۷
وقتی به وضع زندگی جوونای دوروبرم نگاه می کنم اشک تو چشمام جمع میشه .که با چه بدبختی دارن کار میکنن ولی هیچ پیشرفتی ندارن اون وقت پسرای شل و ول مثلا فوتبالیست پایتخت حقشونو بیهوده میخورن و سوار پورشه میشن ... فوتبال ما بیماره که از فوتبال حرفه ای فقط قراردادش حرفه ای شده $$$ آخه آدم چی بگه... (2077723) (alef-10)