توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 452620
تعیین تکلیف برگزاری الکترونیک انتخابات شوراها / بررسی ۳ پیشنهاد وزارت کشور
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۱۹ اسفند ۱۳۹۵ ساعت ۱۱:۴۹
نائب رئیس هیئت مرکزی نظارت بر انتخابات شوراها از تعیین تکلیف برگزاری این انتخابات در سال آینده به صورت الکترونیک در هفته آینده خبر داد.

محمدجواد کولیوند نائب رئیس هیئت مرکزی نظارت بر انتخابات شوراها در گفت‌وگو با تسنیم، با اشاره به برگزاری الکترونیک این انتخابات در سال 96 گفت: از سوی وزارت کشور سه پیشنهاد به هیئت مرکزی نظارت بر انتخابات شوراها برای برگزاری الکترونیک این انتخابات در سال آینده ارائه شده است.

وی ادامه داد: در نامه وزارت کشور به هیئت مرکزی نظارت بر انتخابات شوراها پیشنهاداتی ارائه شده که این پیشنهادات شامل این است که یا در کلان‌شهرهای تهران و مشهد، مراکز استان‌ها، شهرهای با 7 یا 9 نفر عضو شوراها یا شهرهای 5 عضوی برگزار شود که هنوز در مورد آن تصمیم‌گیری نشده  است.

نماینده مردم کرج در مجلس شورای اسلامی با اعلام اینکه در نشست مشترک روز شنبه (21اسفند) اعضای هیئت مرکزی نظارت بر انتخابات شوراها  با وزارت کشور و شورای نگهبان، برگزاری الکترونیک این انتخابات بررسی می‌شود، اظهار داشت: به طور قطع 10 هزار شعبه در انتخابات شوراها به صورت الکترونیک برگزار می‌شود.

نائب رئیس هیئت مرکزی نظارت بر انتخابات شوراها، تصریح کرد: هیئت‌های اجرایی برای انتخابات شوراها نیز از 25 اسفند فعالیت خود را آغاز می‌کنند.
 
کلمات کلیدی : انتخابات 96 + وزارت کشور + انتخابات شوراها
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.