توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 383320
انتصاب معاون منابع مالی و سرمایه انسانی صداوسیما
تاریخ انتشار : شنبه ۳۰ مرداد ۱۳۹۵ ساعت ۱۶:۱۹
رییس صداوسیما، مهندس احمد شهریاری را به سمت معاون منابع مالی و سرمایه انسانی سازمان صداوسیما منصوب کرد.

به گزارش روابط عمومی صداوسیما، دکتر عسکری در حکم خود بر موضوعاتی نظیر "روزآمد و کارآمدسازی نظام سرمایه انسانی سازمان"، " اهتمام جدی به امور اجتماعی، رفاهی، بهداشت و درمان کارکنان" و "تأمین منابع مالی مورد نیاز سازمان" تاکید کرده است.

متن حکم رییس سازمان صدا و سیما برای انتصاب مهندس شهریاری به شرح زیر است:

«جناب آقای مهندس احمد شهریاری

نظر به مراتـب تعهـد و تجـارب ارزشمند مدیریتی، به موجب این حـکم، جنابعالی را به سـمت "معاون منابع مالی و سرمایه انسانی سازمان صداوسیما" منصوب می‌کنم.
روزآمد و کارآمدسازی نظام سرمایه انسانی سازمان در ابعادِ جذب و تأمین، ارزیابی عملکرد، حقوق و دستمزد، آموزش، ارتقا و ترفیع و بازنشستگی مطابق با راهبردهای ابلاغیِ مقام معظم رهبری در این حوزه؛ اهتمام جدی به امور اجتماعی، رفاهی، بهداشت و درمان کارکنان و نیز امر آموزش و ارتقای علمی و مهارتی آنان با همکاری سایر حوزه ها؛ تأمین منابع مالی مورد نیاز سازمان و تلاش در جهت افزایش سهم سازمان در بودجه عمومی کشور متناسب با اهداف و برنامه‌های بلند رسانه ملی، طراحی و اجرایِ سازوکار مناسب برای تأمین منابع پایدار و رو به رشد از محل تبلیغات بازرگانی در عین حفظ مزیت های رقابتی رسانه ملی و رعایت اصول مهندسی و مدیریت پیام ؛ برنامه‌ریزی برای ارتقای درآمدهای سازمانی و تأمین بهنگام اعتبارات هر حوزه براساس تخصیص معاونت پژوهش برنامه‌ریزی و نظارت؛ ارزیابی دقیق از کارآمدی و اثربخشی فرایندهای اداری و مالی در بخش‌های مختلف سازمان و اصلاحات ضروری در جهت روان‌سازی چرخه امور ازجمله مأموریت‌های شماست.

از خداوند متعال موفقیت روزافزون شما را در پیشبرد اهداف و آرمان‌های نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران و تحقق منویات مقام معظم رهبری(مدظلّه العالی) مسئلت دارم.

رئیس سازمان صدا و سیما - علی عسکری»
 
کلمات کلیدی : صدا و سیما+علی عسکری
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.