توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 473924
مشارکت 85 درصدی مردم خراسان‌جنوبی در انتخابات
تاریخ انتشار : شنبه ۳۰ ارديبهشت ۱۳۹۶ ساعت ۱۱:۴۶
استاندار خراسان‌جنوبی گفت: با توجه به شرکت بیش از 470 هزار نفر از مردم خراسان‌جنوبی در انتخابات شاهد مشارکت 85 درصدی مردم استان بوده‌ایم.

به گزارش ایسنا، «سیدعلی‌اکبر پرویزی»، صبح امروز(شنبه 30 اردیبهشت‌ماه) در جمع خبرنگاران  اظهار کرد: 470 هزار و 759 نفر در انتخابات شرکت کردند که شاهد مشارکت 85.22 درصدی مردم استان در این انتخابات بودیم که با وجود این مشارکت جزو رتبه‌های برترکشوری خواهیم بود.

وی افزود: در شهرستان‌ها هم مشارکت بالا بوده ک نشان از حضور همیشه در صحنه مردم استان است.

استاندار خراسان‌جنوبی با اشاره به این‌که آموزش عمومی و فرهنگسازی برای انتخابات الکترونیکی باید صورت گیرد، ادامه داد: در صورت کامل بودن کارت ملی هوشمند این امر ظرفیت‌های زیادی داشته و زمان کمتری صرف می‌شود.

پرویزی تصریح کرد: این دستگاه برای نخستین بار خریداری شده بود که شمار اندک دستگاه‌های شناسایی افراد از مشکلات پیش رو بود.

وی خاطرنشان کرد: مجریان انتخابات در شهرستان‌های استان، ناظرین شورای نگهبان، عوامل انتظامی و امنیتی و مردم استان حماسه خلق کردند.

استاندار خراسان‌جنوبی یادآور شد: در همه روستاها رأی‌گیری صورت گرفت که 150 شعبه به صورت آفلاین فعالیت داشته‌اند.

پرویزی اضافه کرد: رئیس‌جمهور منتخب رئیس‌جمهور تمام ملت ایران است و جامعه نباید به موافق و مخالف تقسیم شود.

وی یادآور شد: رسانه‌ها نقش اساسی در حضور مردم داشته‌اند و منتخبین مردم باید تلاش کنند رقابت‌ها به رفاقت تقسیم شود.

استاندار خراسان‌جنوبی با اشاره به این‌که تخلفات صورت گرفته بیشتر در حوزه تبلیغات بوده است، یادآور شد: 1200 شعبه شورا و 902 صندوق ریاست جمهوری در استان مستقر بودند.
 
کلمات کلیدی : نتایج انتخابات + نتیجه انتخابات ریاست جمهوری + انتخابات ریاست جمهوری + انتخابات ۹۶ + شمارش آرا + نتیجه نهایی انتخابات + پیروزی روحانی
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.