توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 497225
دستگیری دندانپزشک قلابی و کشف تجهیزات دندانپزشکی تقلبی در تبریز
تاریخ انتشار : دوشنبه ۹ مرداد ۱۳۹۶ ساعت ۱۱:۵۵
فرمانده انتظامی شهرستان تبریز گفت: یک نفر از اتباع خارجی با عنوان جعلی دندانپزشکی توسط مأموران کلانتری ۱۲ عباسی در تبریز دستگیر شد.

به گزارش تسنیم معاونت اجتماعی فرماندهی انتظامی آذربایجان‌شرقی، سرهنگ پاسدار " فرهنگ نوروزی " با اشاره به کشف تجهیزات دندانپزشکی قلابی در تبریز اظهار کرد: در پی کسب خبری مبنی بر اینکه یک نفر با مدارک جعلی در یکی از مناطق تبریز اقدام به فعالیت دندانپزشکی غیرقانونی می‌کند بررسی موضوع به‌صورت ویژه در دستور کار مأموران قرار گرفت.

وی ادامه داد: مأموران کلانتری 12 عباسی با انجام تحقیقات تکمیلی و هماهنگی با سلسله‌مراتب و شناسایی محل، در یک عملیات غافلگیرانه وی را دستگیر کردند.

این مقام انتظامی تصریح کرد: در بررسی‌ها مشخص شد که متهم دستگیر شده، تبعه خارجی بوده و با مدرک جعلی و استفاده از تجهیزات تقلبی اقدام به فعالیت در حوزه دندانپزشکی می‌کرد.

فرمانده انتظامی شهرستان تبریز در پایان تأکید کرد: شهروندان جهت درمان به مراکز درمانی معتبر مراجعه کرده و در صورت برخورد با افراد سودجو و متقلب مراتب را با شماره‌های 110 و 197 به پلیس اطلاع دهند.
 
کلمات کلیدی : دستگیری + پزشک قلابی + کلاهبرداری
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.