نظر منتشر شده
۱
توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 391420
ترامپ: اظهارات هیلاری کلینتون رقت بار و تاسف انگیز است
تاریخ انتشار : سه شنبه ۲۳ شهريور ۱۳۹۵ ساعت ۱۰:۲۷
نامزد جمهوری خواهان در انتخابات ریاست جمهوری ۲۰۱۶ آمریکا به شدت اظهارات هیلاری کلینتون را مورد انتقاد قرار داد و آنها را رقت بار و تاسف انگیز خواند و گفت، این صحبت‌ها نشان می‌دهد که نامزد دموکرات‌ها فاقد صلاحیت برای ریاست جمهوری آمریکاست.

به گزارش ایسنا، به نقل از خبرگزاری آسوشیتدپرس، دونالد ترامپ، نامزد جمهوری خواهان در انتخابات ریاست جمهوری ۲۰۱۶ آمریکا حرف‌های هیلاری کلینتون، نامزد حزب رقیب را "زننده" خواند و گفت: صحبت‌های کلینتون درباره میلیون‌ها آمریکایی نجیب، او را از به دست گرفتن سمت ریاست جمهوری آمریکا برحذر می‌دارد و با این حرف‌ها او فاقد صلاحیت می‌شود. کسی که درباره رای دهندگان آمریکایی اینطور حرف می‌زند، واجد شرایط نامزدی برای انتخابات ریاست جمهوری نیست. اگر چنین طرز تفکر پایینی درباره شهروندان آمریکایی دارید، نمی‌توانید رییس جمهور آنها باشید.

وی همچنین از هیلاری کلینتون خواست تا به طور کامل به خاطر نوع و شیوه صحبت‌هایش عذرخواهی کند.

هیلاری کلینتون در جریان یک مراسم خصوصی جمع آوری کمک‌های مالی برای کمپین انتخاباتی‌اش در نیویورک گفته بود: اگر بخواهید کلی نگر باشید باید نیمی از حامیان ترامپ را درون سبد "رقت انگیز" بیندازید. نژادپرست، تبعیض‌گر جنسی، همجنس‌گرا ستیز،‌ اسلام هراس و بیگانه هراس، اینها نام‌هایی هستند که من روی این افراد می‌گذارم.

کلینتون بعدا این صحبت‌ها را اصلاح کرد و در بیانیه‌ای که روز شنبه منتشر شد، اعلام کرد که وی به خاطر استفاده از واژه "نیمی از حامیان ترامپ" پشیمان است.

اما این پشیمانی برای ترامپ فایده‌ای نداشت و وی روز دوشنبه اعلام کرد که بیان چنین واژه‌هایی از سوی کلینتون گاف بزرگی برای وی است و گفت:‌ هیلاری کلینتون با انزجار از افرادی صحبت کرده که مسئول اداره این کشور هستند. او با انزجار از مردمی حرف زده که بدون حتی ذره‌ای تشکر و قدردانی از قوانین تبعیت می‌کنند، مالیات می‌پردازند و برای خانواده‌های خود تلاش می‌کنند.

ترامپ همچنین در ادامه صحبت‌هایش گفت: چه بمن رای بدهید چه ندهید، من قهرمان شما باقی می‌مانم و شما را به حال خود رها نمی‌کنم.
 
کلمات کلیدی : هیلاری کلینتون، ترامپ
 
مرجان
United Kingdom
۱۳۹۵-۰۶-۲۳ ۱۵:۴۰:۱۳
واظهارات ترامپ: ملالت بارو نفرت انگیزاست. (3933049) (alef-3)
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.