توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 178120
تشکیل کارگروه ویژه بررسی جشنواره فیلم فجر در مجلس
تاریخ انتشار : دوشنبه ۲۳ بهمن ۱۳۹۱ ساعت ۲۲:۲۸
 سخنگوی کمیسیون فرهنگی مجلس از تشکیل کارگروهی در خصوص بررسی نقاط قوت و ضعف جشنواره فیلم فجر امسال خبر داد.

حجت‌الاسلام سیدعلی طاهری سخنگوی کمیسیون فرهنگی مجلس در گفت‌وگو با تسنیم درباره روند برگزاری جشنواره فیلم فجر امسال گفت: با دیدن یک فیلم نمی‌توان قضاوت کرد، ولی قرار است گروهی از نیروهای فرهنگی یعنی مجموعه‌ای از دانشجویان و جوانانی که در خصوص مسائل سینمایی و هنری نقد و بررسی انجام می‌دهند، گزارشی از نقاط قوت و ضعف جشنواره امسال را تهیه کنند.

وی در خصوص اعلام نتیجه این کارگروه بیان کرد: ظرف یکی، دو هفته‌ آینده این کارگروه جمع‌بندی خود را در مورد جشنواره فیلم فجر به کمیسیون فرهنگی مجلس ارائه خواهند داد لذا همان موقع کمیسیون درباره جشنواره امسال قضاوت می‌کند.

دستگاه‌های فرهنگی عملکرد بودجه‌ای خود را به کمیسیون فرهنگی ارائه می‌کنند
سخنگوی کمیسیون فرهنگی مجلس با اشاره به جلسه امروز کمیسیون مطبوعش اظهار داشت: امروز بررسی بودجه فرهنگی کشور در دستور کار قرار داشت و قرار شد که تمام دستگاه‌های فرهنگی اعم از وزارت فرهنگ و ارشاد و سایر دستگاه‌ها عملکرد بودجه‌ای خود را به کمیسیون فرهنگی به صورت مکتوب ارائه کنند تا قبل از ارائه بودجه به آنها رسیدگی شود.

تشکیل جلسه با رئیس کمیسیون برنامه و بودجه مجلس در خصوص دغدغه‌های فرهنگی
حجت‌الاسلام طاهری در پایان خاطرنشان کرد: فردا صبح نیز جلسه فوق‌العاده‌ای در مورد بودجه فرهنگی با حجت‌الاسلام مصباحی‌مقدم رئیس کمیسیون برنامه و بودجه مجلس در خصوص دغدغه‌های فرهنگی تشکیل خواهد شد.
 
کلمات کلیدی : جشنواره فیلم فجر+کمیسیون فرهنگی مجلس