نظر منتشر شده
۲
توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 158528
آموزش غیر فعال کردن پیامک های تبلیغاتی
تاریخ انتشار : سه شنبه ۱۶ خرداد ۱۳۹۱ ساعت ۱۱:۵۲
اعتدال: پیامک های تبلیغاتی این روزها به یکی از ابزارهای نسبتا ارزان قیمت تبلیغاتی تبدیل شده وگاهی که منتظر خبر مهمی هستید این پیامک‌ها آدم را کلافه می‌کند.در ادامه روشهای غیرفعال سازی دریافت اس‌ام‌اس های تبلیغاتی در اپراتورهای ایرانسل و همراه اول بیان می‌شود .

 برای ثبت درخواست عدم دریافت پیامک‌های تبلیغاتی در ایرانسل می توانید عدد ۲ را به شماره ۵۰۰۵ ارسال نمایید (هزینه ارسال پیامک به این شماره رایگان است)

و یا می توانید از طریق خط ایرانسل خود با شماره ۷۰۰ تماس گرفته و پس از برقراری ارتباط با اپراتور درخواست خود را مبنی بر عدم دریافت پیامک‌های تبلیغاتی ابراز نمایید.

همراه اول: همچنین برای ثبت درخواست عدم دریافت پیامک‌های تبلیغاتی همراه اول می‌بایست با شماره تلفن ۰۹۹۹۰ تماس گرفته و پس از برقراری ارتباط با اپراتور درخواست خود را مبنی بر عدم دریافت پیامک‌های تبلیغاتی ابراز نمایید.
 
۱۳۹۱-۰۳-۱۶ ۱۲:۳۳:۰۹
من که هر چه سعی کردم با شماره 09990 تماس بگیرم امکانپذیر نبود. (817908) (moderator102)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۱-۰۳-۱۶ ۱۲:۴۳:۱۷
تا حالا چند بار پیام آمده که "در صورت تمایل به عدم دریافت پیامکهای تبلیغاتی عدد 1 را به 8999 ارسال نمائید." بنده هم هر بار اینکار کرده ام ولی همچنان پیامکهای ناخواسته در هر ساعتی از شبانه روز به گوشی بنده هجوم میآورند. (817923) (moderator102)
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.
 
 
هفته
 
 
 
 
ديروز
هفته