نظر منتشر شده
۷
توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 446320
تصاویری از سرقت مسلحانه از یک صرافی در میدان فردوسی
تاریخ انتشار : جمعه ۲۹ بهمن ۱۳۹۵ ساعت ۰۷:۲۹
سارقان مسلح روز گذشته پس از شلیک به صاحب صرافی ای در محدوده میدان فردوسی نزدیک به 70 میلیون ارز به سرقت بردند.
 
سه سارق مسلح روز گذشته با یک خودروی پراید وارد یکی از صرافی‌های محدوده فردوسی شدند و اقدام به شلیک تیر هوایی با یک قبضه سلاح کلاشینکف کردند و پس از تهدید صاحب صرافی به پای وی تیری شلیک کردند.
گزارش‌های به دست آمده حاکی از آن است که سارقان حدود 70 میلیون تومان ارز خارجی را از این صرافی سرقت کرده‌اند. در حال حاضر پلیس آگاهی تهران با تشکیل پرونده تحت عنوان سرقت مسلحانه در تعقیب سارقان است.


 
کلمات کلیدی : سرقت مسلحانه
 
جواد
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۱۱-۲۹ ۰۹:۵۰:۲۰
امنیت اجتماعی هر جامعه ای با امنیت اقتصادی شهروندان آن ارتباط مستقیم دارد . مطمئن باشید اگر اوضاع اقتصادی مردم سر وسامان نیابد این اولین و آخرین دست از این حوادث نخواهد بود . هر چند چنین اقداماتی مشمئز کننده بوده و محکوم است و مسببین آن باید دستگیر و محاکمه بشوند ولی در کنار ان بایست به واکاوی علل بروز چنین اقداماتی پرداخت . برخورد فیزیکی به تنهایی کافی نیست و بایست به طور ریشه ای به آنالیز این قبیل هنجارهای اجتماعی پرداخت . (4166092) (alef-11)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۱۱-۲۹ ۱۱:۳۴:۳۳
مرد بیچاره. شانس آورد به پاهای او تیر زدند وگرنه جنازش در پزشکی قانونی بود.بیکاری و معضلات اجتماعی جوانان را به هر جرمی می کشاند.خدا به داد همه برسه (4166161) (alef-3)
 
مجید
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۱۱-۲۹ ۱۵:۱۳:۲۲
دلیل اصلی افزایش جرم، بیکاریه (4166364) (alef-3)
 
Romania
۱۳۹۵-۱۱-۲۹ ۲۳:۳۶:۴۰
تبیعض های نجومی و حرامخواری های ذخایر و فامیل بازیهای شرم آور مسئولین را هم به علل افزایش بزه کاری اضافه کنید (4166813) (alef-11)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۱۱-۲۹ ۱۸:۴۴:۵۶
اگر آدم حسابی بودند هیچوقت از این کارها نمیکردند. بیکاری که نشد بهانه. (4166540) (alef-11)
 
محمد
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۱۱-۲۹ ۱۳:۵۷:۲۸
این اولشه
منبعد شاهد سرقت های مسلحانه از منازل هم خواهیم بود
دولتمندان اصلا به فکر جامعه نیستن
فقر
بیکاری
فهشا
گرسنگی
درد و بیمارتسان
و
هزارن درد دیگه (4166285) (alef-11)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۱۱-۲۹ ۲۱:۰۵:۳۴
مگه تهران تگزاس شده که سارقین عزیز از کلاشینکف استفاده می کنند.قبلا جرات استفاده از این سلاح رو نداشتند و فقط از سلاح های سرد مانند چاقو و قمه و دست آخر از کلت اسفاده می کردند.فکر کنم با این اوضاع وحشتناک بیکاری و افسردگی و ناامیدی ، سارقان از این به بعد با ..مسلسل و نارنجک و...سرقت کنند.از کشتن مامور انتظامی و مردم بی دفاع هم ترسی ندارن.خدا به داد همه برسه. (4166664) (alef-11)
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.
 
 
هفته
 
 
 
 
ديروز
هفته