توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 270938
سخنگوی وزارت خارجه آمریکا تغییر کرد
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۲۳ ارديبهشت ۱۳۹۴ ساعت ۲۳:۴۳
جان کری وزیر خارجه آمریکا تصریح کرد که جان کربی به عنوان سخنگوی پنتاگون، به خاطر قضاوت هایی بی عیب و نقص و شخصیتش، فردی برجسته بود. وی به خوبی با رسانه های خبری آشناست.

به گزارش تسنیم، وزیر خارجه آمریکا امروز چهارشنبه با انتشار بیانیه ای تاکید کرد که جان کربی سخنگوی سابق پنتاگون به عنوان سخنگوی جدید وزارت خارجه آمریکا انتخاب شده است.

به گزارش اسپاتنیک، جان کری وزیر خارجه آمریکا تصریح کرد که جان کربی به عنوان سخنگوی پنتاگون، به خاطر قضاوت هایی بی عیب و نقص و شخصیتش، فردی برجسته بود. وی به خوبی با رسانه های خبری آشناست.

وزیر خارجه آمریکا افزود: جان کربی همیشه به طور مستقیم، به طور غریزی، به سوی دیپلماسی گرایش داشته است و من می دانم که او برای تمرکز بر این مساله در حال پیشرفت است چرا که از نیروی دریایی بازنشسته شده و وارد زندگی غیر نظامی شده است. همه اینها وی را به شخصیتی کامل و بی نقص تبدیل کرده تا به برنامه های آمریکا در جهان کمک کند.

جنیفر ساکی سخنگوی وزارت خارجه آمریکا در پایان مارس از سمت خود کناره گیری کرد. ساکی که به زودی فرزندی را به دنیا خواهد آورد، به عنوان مدیر ارتباطات وزارت کاخ سفید مشغول به فعالیت شده است.

از پایان مارس تاکنون ماری هارف سخنگوی موقت وزارت خارجه آمریکا بوده است.