توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 400537
دادگاه استیناف پرداخت ۱۲۰ میلیون دلار سامسونگ به اپل را تایید مجدد کرد
تاریخ انتشار : يکشنبه ۱۸ مهر ۱۳۹۵ ساعت ۱۱:۵۹
دادگاه استیناف آمریکا 119.6 میلیون دلار جریمه پرداختی از سوی سامسونگ به اپل را تأیید کرد تا این پرونده که از سال 2011 باز بود، برای همیشه بسته شود.

به گزارش خبرآنلاین، دادگاه 2011 اپل علیه گلکسی اس سامسونگ برپا شد و در آن 10 مورد نقض کپی‌رایت و ثبت اختراع اپل توسط سامسونگ مطرح شد. سپس دادگاه به نفع اپل رأی داد که این رأی چندین بار مورد اعتراض قرار گرفت و رقم جریمه اپل تا 120 میلیون دلار کاهش یافت اما سامسونگ تقاضای استیناف را داد.

اما در آخرین دادگاه استیناف این پرونده 8 رأی به نفع اپل و 3 رأی به نفع سامسونگ داده شد تا رأی قبلی که در فوریه صادرشده بود را تأیید کند و بدین ترتیب جریمه پرداخت‌شده سامسونگ به اپل در این پرونده مورد تأیید دائمی قرار گرفت و سرقت ویژگی slide to unlock، autocorrect و detect number توسط سامسونگ بر همگان آشکار شد.

پرونده دیگر این دو کمپانی قرار است سه شنبه این هفته در واشنگتن مطرح شود و موضوع آن تعیین میزان جریمه علیه سامسونگ درباره نقض ثبت اختراعات آیفون است که توسط کمپانی کره‌ای نقض شده است.
 
کلمات کلیدی : اپل+سامسونگ +فناوری
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.