نظر منتشر شده
۱
توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 460234
پایان ماه عسل پوتین و ترامپ
تاریخ انتشار : شنبه ۱۹ فروردين ۱۳۹۶ ساعت ۱۰:۲۶
واحد مرکزی خبر نوشت: مقام سابق آمریکایی حمله آمریکا در سوریه را پایان ماه عسل ترامپ و پوتین توصیف کرد.

به گزارش تلویزیون سی ان ان، جان کربی سخنگوی سابق وزارت امور خارجه آمریکا در گفتگو با این شبکه از واشنگتن گفت: «باتوجه به وضعی که پیش آمده است، بی تردید دولت آمریکا برای گرم کردن روابط با روسیه یا بهبود مناسبات با این کشور در مناسبات دوجانبه در قضیه سوریه، کاری انجام نخواهد داد. فکر می کنم درباره موضوعات دیگر نیز همین وضع ادامه داشته باشد.

وی افزود: واکنش روسیه به اقدام اخیر ما (در سوریه) شدید و توام با خشم بود البته چنین واکنشی قابل پیش بینی بود. به هرحال، ماه عسلی که بین دولت ترامپ رئیس جمهور آمریکا و پوتین رئیس جمهور روسیه وجود داشت، با حمله اخیر (در سوریه)، دیگر پایان یافته است.»
 
کلمات کلیدی : پوتین +ترامپ
 
Romania
۱۳۹۶-۰۱-۱۹ ۱۵:۱۳:۱۸
این چیزی است که ظاهری است و ما ظاهر را میبینیم امریکا به روسیه خبر داده بود که حمله میشود و روسیه نمیخواهد اشک تمساح بریزد اطلاع داشت و همه میدانند که پایگاه را تا حدودی تخلیه کرده بود ظاهر قضیه ترامپ و پوتین دعوا است برای اتش بس در امریکا در مورد ترامپ که با روسیه ساخت و پاخت کرده (4239352) (alef-3)
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.