نظر منتشر شده
۲
توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 150733
واگذاری کدهای خدماتی "فون واژه" به مشترکان تلفن
تاریخ انتشار : دوشنبه ۲۸ فروردين ۱۳۹۱ ساعت ۱۲:۰۹

پروژه واگذاری کدهای خدماتی "فون واژه" با هدف امکان دسترسی آسان متقاضیان به سرویس های خدماتی سازمان ها و با شعار "نام شما، شماره تلفن شماست" توسط مخابرات استان تهران اول اردیبهشت ماه افتتاح می شود.
به گزارش خبرنگار مهر، کدهای خدماتی فون واژه این امکان را برای شرکت ها و سازمان ها فراهم می کند تا با انتخاب نام مورد نظر شماره مورد نظر خود را انتخاب کنند.

از جمله مزایای قابلیتهای کدهای خدماتی فون واژه استفاده از کدهای ۴ تا ۵ رقمی متناسب با نام و شماره است و امکان دایری اینگونه کدها در تمامی مناطق شهری وجود دارد و دایری آن در سطح استان تهران امکان پذیر است.

اینکه این کدها دسترسی مشترکان و متقاضیان را به سرویسهای مورد نظر آسان می کند و متقاضیان با تایپ کلمه مورد نظر بر روی تلفن ثابت و یا همراه، بلافاصله با شماره مورد نظر خود تماس و به خدمات مورد نظر دسترسی می یابند به طور مثال مشترکان با تایپ لاتین کلمه مورد نظر خود نظیر تاکسی، بانک، بیمه و غیره می توانند از خدمات مورد نظر استفاده کنند.

این کدها در ۴ دسته تقسیم شده و به صورت کدهای معمولی، رند، خاص و خاص رند فون واژه به متقاضیان (شرکت ها، سازمانها، نهادها) قابل ارائه است.

اطلاعات تکمیلی نسبت به چگونگی استفاده از کدهای خدماتی بزودی از طریق سایت WWW.TCT.IR به اطلاع متقاضیان می رسد.

 
۱۳۹۳-۰۴-۰۸ ۱۵:۱۱:۱۶
لطفا در مورد خدمات فون واژه اطلاعات بیشتری بدهید. (2228757) (alef-13)
 
۱۳۹۴-۰۴-۰۴ ۰۹:۳۲:۴۸
این روش چند دهه است که در آمریکا و کانادا کاربرد داره. متاسفانه همیشه ما از ایده های تجاری نو عقب هستیم. در زمینه تجاری تقریبا همه شرکتهای بزرگ جهان از جمله اپل، سامسونگ فون واژه دارند و مشتریان آنها بوسیله فون واژه با آنان سریع ارتباط برقرار می کنند. در ایران هم اخیرا بعضی شرکتها به این روش روی آورده اند. (2994865) (alef-11)
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.