توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 379532
آتش‌سوزی در محوطه دانشگاه آزاد واحد تهران شمال/ توضیح آتش نشانی درباره حریق
تاریخ انتشار : دوشنبه ۱۸ مرداد ۱۳۹۵ ساعت ۱۴:۱۴
ایرنا نوشت: سخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران گفت: آتش سوزی در داخل محوطه فضای سبز دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران شمال روی داد و این حریق به داخل ساختمان های این دانشگاه سرایت نکرد.

سید جلال ملکی گفت: حوالی ساعت ۱۱ امروز حادثه آتش سوزی در داخل محوطه دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران شمال در حکیمیه به مرکز اطلاع رسانی آتش نشانی شهر تهران اعلام و ماموران یک ایستگاه آتش نشانی به محل حادثه اعزام شدند.

او تأکید کرد: با حضور آتش نشانان مشاهده شد در محوطه فضای سبز دانشگاه به وسعت یک هزار متر مربع آتش سوزی روی داد که آتش نشانان در کمترین زمان ممکن این آتش سوزی را خاموش کردند.

ملکی با رد هر گونه آتش سوزی در داخل ساختمان های اداری و آموزشی دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران شمال تأکید کرد: بخشی از فضای سبز و علوفه های خشک محوطه فضای سبز این دانشگاه آتش گرفت.

توضیح آتش‌نشانی درباره حریق در دانشگاه آزاد تهران شمال
ایسنا نوشت: سخنگوی سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران، توضیحاتی را درباره حریق در دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران شمال ارائه کرد.

سیدجلال ملکی تأکید کرد: پیش از ظهر امروز در تماس با سامانه ۱۲۵ از وقوع حریق در فضای سبز دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران - شمال واقع در حکیمیه اطلاع داده شد که به دنبال آن ستاد فرماندهی آتش‌نشانان یک ایستگاه را به محل حادثه اعزام کرد.

او با اشاره به حضور آتش‌نشانان در محل گفت: پس از حضور عوامل آتش‌نشانی در محل حادثه مشخص شد که حریق ربطی به ساختمان‌های واحد تهران - شمال دانشگاه آزاد اسلامی نداشته و در فضای سبز اطراف این دانشگاه در مساحتی حدود ۱۰۰۰ تا ۱۵۰۰ متر مربع علوفه تلنبار شده روی هم آتش گرفته است.

سخنگوی سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران با بیان اینکه آتش‌نشانان بلافاصله اقدام به اطفای حریق کردند، گفت: این آتش خسارات جانی نداشت و ربطی هم به دانشگاه آزادی اسلامی واحد تهران - شمال ندارد. متاسفانه در تصویری که برخی در فضای مجازی منتشر کرده‌اند، زاویه دوربین و حریق طوری است که ساختمان واحد تهران - شمال مشخص باشد و اینگونه القا کنند که حریق در این ساختمان رخ داده اما چنین چیزی صحت ندارد.

به گفته سخنگوی سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران، شعله‌های آتش در این منطقه نیز بلافاصله و در کوتاه‌ترین زمان ممکن اطفا شد.
 
کلمات کلیدی : آتش‌سوزی+دانشگاه آزاد
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.
 
 
هفته
 
 
 
 
ديروز
هفته