توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 461639
روسیه: سیاست های آمریکا در قبال ایران قابل درک نیست
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۲۳ فروردين ۱۳۹۶ ساعت ۱۳:۵۵
ماریا زاخارووا سخنگوی وزارت خارجه روسیه گفت: سیاست های خاورمیانه ای آمریکا از جمله در قبال ایران و همچنین مساله سوریه غیرقابل درک است.

به گزارش ایرنا، ماریا زاخارووا اعلام کرد: سیاست های منطقه ای آمریکا نه تنها برای روسیه بلکه برای بسیاری دیگر غیرقابل درک است و هیچکس به درستی نمی داند در خاورمیانه چه اقدام هایی انجام خواهد داد.

خبرگزاری روسیا سگودنیا روز چهارشنبه به نقل از سخنان این مقام روسی نوشت: اقدام های بعدی آمریکا در باره ایران، عراق و افغانستان نیز غیرقابل درک است.

سخنگوی وزارت خارجه روسیه گفت: خاورمیانه منطقه ای بسیار پیچیده بشمار می رود و سیاست ها و اقدامات آمریکا در منطقه غیرمنطقی است.

وی همچنین ادامه داد: هیچکس نمی داند آمریکا در مورد کره شمالی چه اقداماتی خواهد کرد.

زاخارووا در ادامه اظهار کرد: تا چندی پیش، بسیاری نمی دانستند آنها (دولت جدید آمریکا) چه رفتاری در مورد سازمان پیمان آتلانتیک شمالی (ناتو) خواهند داشت.

دیپلمات روسی گفت: برنامه مذاکرات امروز رکس تیلرسون وزیر امور خارجه آمریکا در مسکو به رغم حمله موشکی این کشور به سوریه، لغو نشد تا روسیه با مواضع واشنگتن در قبال مسائل کلیدی بین المللی آشنا شود.

مقام روس افزود: برای روسیه اینکه آمریکا روابط دوجانبه مسکو و واشنگتن را چگونه می بیند اهمیت اصولی دارد، زیرا مراحل مختلف را طی کردیم و باید نتیجه گیری و روی اشتباهات کار کرد.
 
کلمات کلیدی : ایران + روسیه + آمریکا
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.