توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 471836
واکنش حبیبی به اظهارات روحانی
تاریخ انتشار : يکشنبه ۲۴ ارديبهشت ۱۳۹۶ ساعت ۱۲:۰۱
دبیر کل حزب موتلفه گفت: آقای روحانی! برای اینکه درجه ساختارشکنانه برخی از اظهاراتتان در روزهای اخیر را درک کنید خوب است به عکس‌العمل دشمنان انقلاب اسلامی توجه کنید.

به گزارش روابط عمومی حزب موتلفه اسلامی، محمد نبی حبیبی دبیر کل این حزب در پایان نشست دبیران حزب، اظهار داشت:  آقای روحانی می‌داند که بسیاری از مردم از عملکرد دولت یازدهم به خصوص در امور اقتصادی و فرهنگی ناراضی هستند لذا چاره کار را در فرافکنی و انحراف ذهن مردم از مطالبات اصلی خودشان دیده است.

وی افزود: آقای روحانی که سابقه سخنرانی داغ علیه فتنه‌گران سال 78 را در روز 23 تیر سال 78 دارد و به عنوان عضو موثر شورای امنیت کشور در جریان کامل فتنه براندازانه 88 قرار دارد اخیراً به تطهیر سران فتنه پرداخته تا بتواند برای خود تبلیغ انتخاباتی به عمل آورد.

دبیرکل حزب موتلفه اسلامی گفت: آقای روحانی مگر مسئول میز ایران در CIA آمریکا در روز قبل از انتخابات سال 88 نگفت که فردا در ایران انتخابات نیست یک انقلاب رنگین است؟ آقای روحانی مگر سران آمریکا، انگلیس و فرانسه در روزهای اول فتنه 88 عجولانه و نابخردانه به میدان حمایت علنی از سران فتنه 88 نیامدند و پشتیبانی قاطع خود را از آنها اعلام نکردند؟

وی افزود: آقای روحانی مگر یادتان رفته است که در فتنه 88 برخی از هنرمندان فاسد و مفسد فراری، طرفداران رژیم سلطنتی، تجدید نظرطلبان عامل آمریکا ملحدین مارکسیست و همفکران آنها در یک اتحاد نامقدس به پشتیبانی از فتنه‌گران به میدان آمدند و چون به زعم خودشان کار را در مورد نظام مقدس جمهوری اسلامی تمام شده تلقی کرده بودند هر آنچه که در دل سیاهشان داشتند را به زبان آوردند.

حبیبی اظهار کرد: حالا شما تنها وکیل مدافع سران فتنه 88 شده‌اید؟ آقای روحانی آیا مقام ریاست جمهوری آنقدر مهم است که شما همه ارزشهای انقلاب را زیرپا بگذارید و براندازان را عزیز خود تلقی کنید؟ و اسیر حبّ جاه بشوید؟

دبیرکل حزب موتلفه اسلامی خطاب به دولتمردان دولت یازدهم و اصلاح‌طلبانی که داخل نظام هستند، گفت: آقای روحانی به قول معروف به سیم آخر زده است؛ حسابتان را با روحانی ساختارشکن جدا کنید.

حبیبی گفت: آقای روحانی به جای فرافکنی بهتر است پاسخ بدهید که در مقابل اتهام خودتان و برخی از نزدیکانتان به رانت‌خواری چه پاسخی برای مردم دارید؟

وی تصریح کرد: آقای روحانی امضاء سند 2030 از طرف شما که خود یک کاپیتولاسیون فرهنگی است نه تنها هیچ افتخاری برای دولت یازدهم نیست بلکه به عنوان لکه ننگی بر دامان دولت شما است. شما که خود را مجتهد دینی اسلامی می‌دانید چرا سندی را امضاء می‌کنید که برخی از بندهای آن با احکام اسلامی در تضاد است و از همه مهمتر باعث سلطه فرهنگی بیگانه در نظام آموزشی کشور می‌شود.

دبیرکل حزب موتلفه اسلامی گفت: آقای روحانی اگر حاشیه پردازی وقتی برای شما باقی گذاشت، گزارش تفریغ بودجه در مورد عملکرد دولتتان در بودجه‌های سالهای تصدی خودتان را مطالعه کنید تا دریابید که درصد معتنابهی از احکام بودجه در زمان شما یا متوقف بوده یا اجرا نشده یا غلط اجرا شده است.

حبیبی گفت: آقای روحانی چرا مصوبه رسمی مجلس را در مورد بند 8 قانون اساسی اجرا نمی‌کنید؟ آیا این مصوبه قانون اجرای یک حکم الهی نیست؟

دبیرکل حزب موتلفه اسلامی تاکید کرد: آقای روحانی دستور بدهید افراد مورد اطمینان خودتان به شرایط کار و حقوق ماهانه بسیاری از کارگران معدن آزادشهر که طعمه انفجار شدند رسیدگی کنند تا دریابید که حمایت از کارگران با سخنرانی و شعار محقق نمی‌شود؟

وی افزود: آقای روحانی! خشم ملت که در 23 تیر 78 و 9 دی سال 88 بروز کرد را جدی بگیرید. آنجا که موضوع اصل انقلاب در میان باشد مردم با هیچ کس مماشات نخواهند کرد. به هوش باشید.

حبیبی در پایان خطاب به روحانی گفت: آقای روحانی! برای اینکه درجه ساختارشکنانه برخی از اظهاراتتان در روزهای اخیر را درک کنید خوب است به عکس‌العمل دشمنان انقلاب اسلامی توجه کنید؛ اگر از ابتدا هم توجه داشته‌اید که این تذهبون؟
 
کلمات کلیدی : انتخابات 96 + محمد نبی حبیبی + روحانی + حزب موتلفه اسلامی
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.