توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 455339
قابلیت جستجوی نمایه افراد در شبکه های اجتماعی با برنامه موبایلی
تاریخ انتشار : شنبه ۲۸ اسفند ۱۳۹۵ ساعت ۲۱:۳۳
اگر دوست دارید با استفاده از عکس افراد بتوانید نمایه آنها را در یک شبکه اجتماعی پیدا کنید، می توانید از یک برنامه موبایلی موسیقی استفاده کنید.

به گزارش مهر به نقل از فورچون، برای این کار باید عکس مدنظرخود از هر فرد را به محیط برنامه یادشده منتقل کنید تا در عرض چند ثانیه نمایه وی در فیس بوک شناسایی شود. برنامه یاد شده از فناوری پیشرفته ای برای شناسایی چهره کاربران بهره می گیرد که می تواند نمایه کاربران فیس بوک را از میان میلیون ها نمایه بیابد.

این برنامه که نام آن ترکیبی از کلمه فیس بوک و برنامه موسیقی یاب Shazam است در ۷۰ درصد موارد به درستی نمایه فرد مورد نظر را با دریافت یک فرد شناسایی می کند و برای انجام این کار به کمتر از ۱۰ ثانیه زمان نیاز دارد.

برنامه یاد شده با همکاری یک سرمایه گذار انگلیسی به نام جک کنیون طراحی شده و نشانه ای از دشواری حفظ حریم شخصی در دنیای اینترنت است. قرار است این برنامه از ۲۱ مارس در دسترس کاربران گوشی آیفون قرار بگیرد. فعلا نسخه اندرویدی این برنامه طراحی نشده است.
 
کلمات کلیدی : شبکه های اجتماعی
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.