نظر منتشر شده
۱۸۲
توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 368534
در جلسه‌ای با حضور رئیس‌جمهور صورت گرفت؛
موافقت با استعفای صفدر حسینی و اعضای هیأت عامل صندوق توسعه ملی/ لغو مصوبه دولت قبل در تفویض اختیارات ویژه به هیات عامل
بخش خبری الف، 12 تیر 95
تاریخ انتشار : شنبه ۱۲ تير ۱۳۹۵ ساعت ۱۳:۴۹
هیات امنای صندوق توسعه ملی درخواست استعفای رییس و اعضای هیات عامل صندوق را پذیرفت و پیگیری لغو مصوبه دولت قبل در مورد اختیارات هیات عامل در خصوص پرداخت حقوق و مزایا را تصویب کرد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دولت، جلسه هیات امنای صندوق توسعه ملی ظهر شنبه و به ریاست رییس جمهور تشکیل و گزارش ناظر صندوق از مستندات و ضوابط اداری مربوط به پرداخت حقوق و مزایای رییس و اعضای هیات عامل ارائه شد.

رییس سازمان بازرسی کل کشور و ناظر صندوق توسعه ملی در این جلسه، با تشریح فرایند پرداخت حقوق و مزایای هیات عامل؛ ریشه قانونی وجوه نا متعارف پرداختی به هیات عامل را تهیه دستورالعملی به استناد مصوبه مورخ ۱۷/۷/۱۳۹۰ هیات وزیران دولت قبل دانست که طی آن، پیشنهاد شماره ۱۹۶ مورخ ۸/۶/۱۳۹۰ هیات امنای وقت صندوق توسعه ملی به عنوان ضوابط اداری و مالی صندوق تصویب و اختیارات مربوط به حقوق و مزایای اعضای هیات عامل به خود آن هیات تفویض شده بود.

این مصوبه دولت دهم در روزنامه رسمی مورخ ۲/۵ ۱۳۹۱ منتشر شده است.

پس از گزارش رییس هیات نظارت بر صندوق، هیات امنا موضوع درخواست استعفای جمعی رییس و اعضای هیات عامل صندوق توسعه ملی را بررسی و با آن موافقت کرد.

همچنین مقرر شد که سازمان مدیریت و برنامه ریزی، لغو مصوبه فوق الاشاره دولت دهم در خصوص اختیارات هیات عامل صندوق توسعه ملی در مورد تعیین حقوق و مزایای اعضای آن را با سرعت پیگیری نماید.

در این جلسه اعضای هیات امنا با تاکید بر اصل 'پرهیز مدیران از تصمیماتی که در آن ذینفع هستند'، اجرای جدی این اصل را که در منشور اخلاقی دولت تدبیر و امید تصریح شده و در ضوابط اجرایی بودجه ۹۵ نیز بر آن تاکید شده، خواستار شدند.

اعضای جلسه همچنین با تاکید بر ضرورت انجام وظیفه بهنگام مراجع نظارتی در هشدار و اعلام رفتارهای خلاف قانون و یا غیر متعارف به مبادی مسئول و همچنین برخورد شایسته مدیران با رفتارهای مغایر روح قانون و یا ناسازگار با عدالت؛ هر گونه استفاده سیاسی و جناحی از موضوع پرداخت های نا متعارف را موجب لطمه به سرمایه اجتماعی و اعتماد عمومی دانسته و خواستار دقت رسانه ها در این زمینه شدند.

گفتنی است که هیات امنای صندوق توسعه ملی در نخستین جلسه خود در آعاز بکار دولت یازدهم، مصوبه قبلی این هیات در تفیض اختیارات به هیات عامل را لغو کرده بودند.

به گزارش الف، این جلسه با حضور طیب‌نیا وزیر امور اقتصادی و دارایی، زنگنه وزیر نفت، ربیعی وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی، سیف رئیس کل بانک مرکزی، حجت‌الاسلام منتظری دادستان کل کشور، جلال‌پور رئیس اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی ایران، بهمن عبداللهی رئیس اتاق تعاون و ناصر سراج رئیس هیئت نظارت بر صندوق توسعه ملی برگزار شد.

افشای فیش ۵۷ میلیون تومانی حقوق صفدر حسینی رئیس هیات عامل و سایر اعضای هیات عامل صندوق توسعه ملی، انتقادات زیادی برانگیخته بود.

گفته شده که اعضای جدید هیات عامل صندوق توسعه ملی در نشست بعدی هیات امنا انتخاب خواهند شد.
 
کلمات کلیدی : رئیس صندوق توسعه ملی+صفدرحسینی
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۴-۱۲ ۱۳:۵۳:۱۲
الحمدالله رب العالمين (3798136) (alef-13)
 
کارمند
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۴-۱۲ ۱۴:۴۲:۱۷
استعفا یعنی چه؟ باید محاکمه شوند. (3798302) (alef-13)
 
۱۳۹۵-۰۴-۱۲ ۱۵:۴۷:۱۷
با عرض سلام و خسته نباشید خدمت آقای توکلی

واقعا استعفای یک مدیر به چه معنی است؟ اگر آقای توکلی که متخصص هستند و در مورد فرایند استخدامی دولتی اطلاعات دارند لطف کنند و در مقاله جداگانه ای به این سوال جواب بدهند ممنون میشم.
در مورد کارمندان ساده چون خود بنده رویه به این شکل است که در صورت استعفا شما دیگر به هیچ عنوان قادر به گرفتن کار دولتی نیستید مگر اینکه دوباره در آزمون استخدامی شرکت کنید که آن هم به دلیل شرایط مختلف از جمله شرایط سنی معمولا ممکن نیست.
اما در مورد مدیر چه؟ بر اساس چه قوانینی مثلا برای شرکت در انتخابات استعفا می دهند و سپس دوباره شغل بهتر دولتی میگیرند؟

چرا مدیر یک سازمان اختیارات لازم برای استخدام تعداد بیشماری از بستگان، دوستان، هم کلاسیها و حتی هم شهریان خود را دارد؟

تا جایی که اطلاع دارم این مسئله کم از فساد حقوق نیست و یک رویه جاری در تمام ادارات و شرکت های تابعه دولتی است و البته نه اینکه غیر قانونی باشد همه این خیانت ها با استناد به قانون، تبصره، ماده و ... صورت می گیرد که خائنینی دیگر در گوشه ای دیگر بستر آن را فراهم کرده اند.

استدعا دارم پیگیری بفرمائید بنده با مطالعه و تحقیق خدمت شما عرض میکنیم که نماینده مجلس، وزیر، مدیر و استانداری نیست که با زد و بند و یا به اصطلاح پارتی بازی برای بستگان خود مناصب دولتی فراهم نکرده باشد که نهایتش هم همین حقوق های عجیب است. (3798557) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۴-۱۲ ۱۷:۱۰:۰۲
ایشان محترمانه اخراج شده اند. (3798741) (alef-11)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۴-۱۲ ۱۶:۰۱:۱۸
محاکمه چیه سال دیگه یه پست جدید میگیرن (3798606) (alef-13)
 
م
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۴-۱۲ ۱۷:۱۹:۲۵
استعفا یعنی حفظ دخترش در مجلس@ (3798761) (alef-11)
 
شاغلام
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۴-۱۲ ۱۷:۴۷:۱۸
یعنی به جای پیگیری چپاول بیت المال مسلمین آن هم تحت بندهای فیشهای حقوقی حضرات صندوقدار و بانکدار تنها به برکناری آنها بسنده شده!
"اضافه کاری"، "حق مسکن"، "کمک هزینه ورزش"، "کمک هزینه خرید کتاب و اوقات فراغت فرزندان" و ... بندهایی که کارمندهای عادی حتی نام آنها را نشنیده و بلد نیستند چه برسد که بخواهند از آنها استفاده کنند وگرنه کدام پدر و مادری است که نخواهد اوقات فراغت فرزندانش در این تابستان به بهترین شکل مدیریت شود؟ البته مشخص نیست صندوقدار محترمی که فرزندش در مجلس حضور دارد چه برنامه ای برای اوقات فراغت او ریخته است !
جدا از این، بعضی از این آقایان احتمالا عضو هیات علمی دانشگاه هم هستند تا نسلهای بعد نیز از تجربیات این خدمتگزاران بهره مند باشند. (3798812) (alef-11)
 
۱۳۹۵-۰۴-۱۲ ۲۰:۰۰:۱۵
متن خبر رو مگه نخوندی. گرچه پرداخت ها غیر عادلانه بوده ولی غیر قانونی نبوده این یعنی نمی شه محاکمه کرد. یه مقدار فکر کردن قبل از کامنت نوشتن هم بد نیست اگر تعصب سیاسی اجازه این کار را بدهد. الف هم که طبق معمول نظرات مخالف را چاپ نمی کند (3799067) (alef-11)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۴-۱۳ ۰۹:۳۲:۲۷
کارمند گرامی، کار اینها طبق مصوبه موجود بوده و تخلف نیست که محاکمه بشن ولی نامتعارفه، یعنی باید اصلاح بشه. اگر بخواین کسی محاکمه بشه برین سراغ کسایی که این قوانین رو مصوب کردن یا اینکه در زمان تصویب نظارت نکردن. تقصیر اصلی این دولت هم رسیدگی نکردن به این موضوع طی 3 سال اخیره. و این آقایونی که این پولا رو گرفتن قانونا یک ریال هم نباید برگردونن ولی وجدانا اگه داشته باشن ... (3799856) (alef-11)
 
United States
۱۳۹۵-۰۴-۱۲ ۱۴:۴۵:۱۶
فاجعه زمانی‌ است که متوجه شویم، مثلا بابک زنجانی، ۳ میلیارد دلار، رضا ضراب ۱۰ میلیارد دلار و خاوری حداقل چند ده میلیون دلار از ثروت مملکت را به خارج انتقال دادند، و تاسف این است که اینها در واقع حمال این پول برای غرب بودند، و زنجانی در زندان اوین، ضرب در زندان فلوریدا، و خاوری در زندان یک کانادایی دیگر و پولهای هر سه در نهیات به کام سیستم سرمید داری جهانی‌ و لابی حامی‌ اسرائیل سرازیر شده و در واقع نیست شده... حال متوجه می‌شویم، که چرا اوباما و کری، برجام را پیروزی خود می‌دانند، چون همه این عدم شفافیت و ضعف مدیریت در ایران به نفع غرب تمام میشود و تنها موردی که کمی‌ آنها را نگران میکرد، یعنی‌ تکنولوژی هسته‌ای ، با برجام سیمان شد. (3798312) (alef-11)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۴-۱۲ ۱۴:۴۹:۵۳
روحانی مچکریم, بعضی از دلواپسان دنبال کلاهی از این نمد بودند (3798333) (alef-11)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۴-۱۲ ۱۴:۵۱:۲۳
همه می رن برای پست های بالاتر، نگران نباشید.... (3798334) (alef-11)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۴-۱۲ ۱۴:۵۷:۵۷
روحانی دمت گرم ولی با همه یکسان برخورد کن فلان مدیر بانک چون با فلان وزیر نسبت دارد حاشیه امنیت پیدا نکند همه در برابر قانون برابریم (3798363) (alef-11)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۴-۱۲ ۱۴:۵۸:۱۲
همین جریان فیشها حقوقی را در نظر بگیرید. اغلب (تاکید میشود اغلب نه همه) مدیران ما بیشتر از بسیاری از مدیران اقتصادی کشورهای پیشرفته دنیا با آن راندمان، درآمد پیدا و امتیازات بسیار بیشتری که اغلب ناپیدا است دارند(مثلا مانند پروسه دادن وامهای چند صد یا هزار میلیاردی به افراد خاص ) ولی‌ همچنان در برابر کوچکترین تغییر مثبت و شفاف سازی در مجموعه خود مقاومت میکنند. اغلب (دوباره تاکید میشود اغلب نه همه) مدیران خودرو، مدیران بانکها ، مدیران صنعت و.. چنین هستند و هیچ نیروی نمیتواند آنها را تغییر دهد. زمانی‌ ایران ۸ بانک بیشتر نداشت، ولی‌ این نسل مدیران برای ولنگاری مالی‌، تعداد بانکها و موسسات مالی را شاید به بیشتر از ۱۰۰ واحد با دهها هزار شعبه جدید رساندند و در دنیائی که بانکها و و واحدها صنعتی و اقتصادی و شرکت‌های حمل و نقل و موسسات اقتصادی فقط به فکر تجمیع و مرج شدن برای کاهش هزینه‌ها و افزایش بهره وری هستند، بجای ۸ هیأت مدیره و چند صد مدیر، حالا حداقل ۱۰۰ هیأت مدیره و چندین هزار مدیر میانی و چند ده هزار شعبه بانک غیر ضروری که حقوق و مزایا و امتیازات نا پیدا آنها شاید بیشتر از بسیاری از بانک‌های معروف دنیا هست، اگر حمل بر بی‌ ادبی‌ نشود، دارند خون اقتصاد ایران و مردم ایران را حیف میکنند و با سیاست تثبیت دستوی نرخ دلار، تمام ثروت مملکت را دارند کانالیزه به سوی غرب و ویلاها و برج سازی در کشورهای پیشرفته دنیا میکنند(ویلای خاوری و سرمایه گذاری نقد چند ده میلیونی خانواده او،به نیابت از او، در ساخت بلندترین و گرانترین برج کانادا، (3798365) (alef-11)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۴-۱۲ ۱۵:۲۸:۳۶
حالا اونایی که میان بیشتر از اینا حقوق نگیرن صداشم در نیاد (3798491) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۴-۱۲ ۱۵:۳۰:۲۵
خداحافظ صفدر خان. امیدوارم در پست مدیریتی دیگری مشغول نشوی! (3798498) (alef-13)
 
امیر حسام
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۴-۱۲ ۱۷:۲۲:۳۹
توبیخ و برکناری و عزل و اخراج برای کوخ نشینان است و استعفا برای کاخ نشینان ، چه عدالت علی ع گونه ای . (3798767) (alef-11)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۴-۱۲ ۱۵:۳۹:۴۰
استعفا فقط؟ پس مال به غارت رفته چی میشه؟ جرم حیف و میل و هاپولی کردن بیت المال چی میشه؟ (3798538) (alef-13)
 
علی
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۴-۱۲ ۱۷:۲۱:۴۱
بابا دست بردارید .... یه چند روزی میره جای دیگه خدمت!!!!! میکنه تا آبها از آسیاب بیفته بعد برمیگرده و اساسی تلافی این روزها رو در میاره ..... بعدشم پولها که صرف تبلیغ فرزندشون جهت خدمت !!!! در مجلس شده ...
همینکه تونستن دوستان دل از هم در ظاهر بکنن و ایشون رو با سلام و صلوات راهی سنگر دیگری برای خدمت!!!! کنن خودش کلی جای صلوات داره ....
پس همگی بلند و کشیده بفرست صلوات رو... (3798766) (alef-11)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۴-۱۳ ۰۵:۳۷:۴۵
چی می شه؟

هیچی!

همینکه الان هم اینها به خاطر فشار افکار عمومی کنار رفته اند یک امر بی سابقه در ایران است


قوه قضائیه جان

یک کمی انقلابی تر لطفا (3799670) (alef-11)
 
گلبانگ
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۴-۱۲ ۱۶:۲۱:۵۸
با سلام
پس تکلیف پول هایی که تا الان گرفته اند چه می شود؟
فقط استعفا؟
خسته نباشند! خدا قوت!
اینان باید برای ریال به ریال پول این مردم حساب پس بدهند.
یکی از اساسی ترین شعارها و حرف های مردم ایران
عدالت است.
ما منتظر اجرای عدالت در باره فیش های حقوقی هستیم. (3798645) (alef-11)
 
Romania
۱۳۹۵-۰۴-۱۲ ۱۷:۱۹:۳۷
من توجه شما رو به نامه اقای جهانگیری به رهبری و پاسخ ایشون در خصوص سایر نهاد ها جلب می کنم مطمئن باشید تو سایر نهاد ها هم همین وضع هست فقط کسی جرات نمی کنه در باره اون ها حرف بزنه (3798762) (alef-11)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۴-۱۲ ۱۷:۵۷:۴۶
اگر این فساد در زمان دولت قبل بود مجلس شورای اسلامی و مخصوصا شخص لاریجانی و امثال مطهری ها داد و فریاد می زدند که بردند و خوردند ولی انگار در این دولت روزه سکوت گرفته اند (3798840) (alef-11)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۴-۱۲ ۲۰:۴۲:۰۲
اقای روحانی حالا میتونی روی ۴ سال اینده تقریبا حساب کنی اگه این روند ادامه داشته باشد (3799124) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۴-۱۳ ۱۰:۰۰:۲۱
نه داداش اصلا نباید روی 4 سال حساب کند.

اگر من و شما این حقوق را دریافت می کردیم الان باید در زندان آب خنک نوش جان می کردیم. اصلا اجازه اینکار را به ما نمی دادند و نمی دهند و اگر اینها اینکار کردند مطمئن باش که چراغ سبز بالا را داشته اند. (3799902) (alef-3)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۴-۱۲ ۲۰:۵۷:۲۰
اولین تشکر را باید از خداوند کردد
دومین را از فاش کرده های فیش ها
سومین هم از رسانه های مردمی (3799157) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۴-۱۲ ۲۱:۰۱:۱۶
برگ های زرد امید جدا شد ، پیش به سوی پیروزی (3799162) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۴-۱۲ ۲۳:۴۲:۰۸
طبق گفته قاضی سراج، هیات عامل در دولت فعلی کمترین تقصیر رو داشتن و بر اساس روال قبلی حقوق دریافت میکردند.
بهتر هست توجه کنیم به این موضوع تا خدای ناکرده تهمت و قضاوت نادرست نداشته باشیم.
سراج گفت که دولت جدید مصوبه قبلی را ابطال کرده و همه اینها یعنی این دولت خیلی شفاف تر و بهتر از قبلی بوده.
الف منتشر کن (3799367) (alef-11)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۴-۱۳ ۱۴:۵۵:۳۸
برو داداش دیگر حنایتان رنگی ندارد؟!؟!؟!؟!؟!

حقوق را در سال 94 گرفته اند نه قبل از 92 ؟!؟!؟!؟!؟!؟!؟

آقای اژه ای هم فرمودند که تمام اینها باعث و بانیش در دولت سازندگی بوده است که نگاه اشرافی گری داشته است و اگر هم ادامه داشته است، صدقه سری همان موقع بود و دولت احمدی نژاد فیتله این پرداختها را پایین کشید، اما متاسفانه در این دولت که ره رو همان دولت سازندگی است و به گونه ای وام دار سران دولت سازندگی است، مجددا فیتله پرداختها بالا کشیده شد. هشداری که بعضی ها قبل از انتخابات می دادند و متاسفانه کسی گوش نکرد. (3800680) (alef-11)
 
علی
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۴-۱۳ ۱۵:۰۲:۱۰
1. در دولت قبل کسی از این مصوبه قانونی سواستفاده نکرد

2. در این دولت از مصوبه سواستفاده شد

3. این مصوبه فقط به صندوق اجازه تصمیم میداد اما مصوبه نوبخت در 93 به هزاران فیش نجومی دیگه اجازه پرداخت داد!

کل را رها نکنیم جزء را بچسبیم (3800702) (alef-11)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۴-۱۲ ۱۳:۵۴:۲۹
سلام
خواست ملت از رییس جمهور محترم این است
اگر تخلف کردند باید مجازات شوند و استعفا مرحم درد مردم نیست .
اگر تخلفی نکردند باید از آنان دفاع مشروع شود. (3798140) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۴-۱۲ ۱۴:۵۳:۳۹
با تشکر از این برکناری بدون خط قرمز و یکشنبه سیاه و ادعای پاک دستی و وووو خیلی دروغ دیگر (3798337) (alef-11)
 
مشکین نقاب
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۴-۱۲ ۱۵:۱۱:۴۰
اون قربانی شد! وگرنه کسی دیگه باید استعفا میداد!!! (3798420) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۴-۱۲ ۱۵:۳۰:۲۱
حالا اگه دولت قبل بود به جای استعفا میگفت این پولیه که امام زمان بهشون داده و به شدت از این مدیران حمایت میکرد (3798497) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۴-۱۲ ۱۵:۴۸:۳۹
ظاهرا شما اطلاع ندارید مجازات وظیفه قوه قضاییه است (3798561) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۴-۱۳ ۱۰:۰۳:۵۵
بر اساس کدام شکایت باید قوه قضائیه وارد عمل شود، گیرم که قوه قضائیه آنها را گرفت و محاکمه کرد از کجا معلوم که دولت سند سازی نکرد و این حقوق ها را قانونی اعلام نکرد؟!؟!؟!؟!؟!؟!؟!؟!؟!؟!؟!؟!؟!؟ (3799906) (alef-3)
 
Romania
۱۳۹۵-۰۴-۱۲ ۱۹:۴۰:۴۱
فقط اعدام (3799043) (alef-11)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۴-۱۲ ۱۴:۰۰:۱۶
حالا باید بلند گفت. : روحانی مچکریم (3798156) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۴-۱۲ ۱۴:۵۴:۲۱
جدی؟ پس قضیه صرافی سال 90 و کاسبی تحریم چی؟ (3798339) (alef-11)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۴-۱۲ ۱۴:۵۷:۴۵
مچکریم, میترسیدیم مثل دولت قبل به حروف الفبا یا کانادا ختم شود (3798362) (alef-11)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۴-۱۲ ۱۴:۵۹:۱۶
شما متچکر باش
فشار رسانه ای و مردم بود که دولت را وادار به پذیرش استفا کرد
وگرنه که مثلا رئیس بانک رفاه با داشتن پرونده روشوه خواری با توصیه برادر رئیس جمهور رئیس شد (3798371) (alef-11)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۴-۱۲ ۱۵:۰۱:۱۷
با تشکرهای بی مورد و حمایت های متعصبانه کشور به این روز افتاد
جناب مچکر، اگر فشار مردم و رسانه ها نبود کی چنین برخوردهایی بظاهر سخت رخ می داد
شما مچکر باش تا ببینید کی 100 روز تمام خواهد شد
لطفا منتشر کنید (3798378) (alef-11)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۴-۱۲ ۱۶:۰۴:۳۶
متچکریم؟
مطمئنی واقعاً کسی خبر نداشته از حقوق اینها؟
می دونی صفدر معادل حقوق رییس بانک مرکزی می گرفته یعنی چی؟
می دونی رییس بانک مرکزی مضربی از حقوق وزرا میگیره!!
اینها نمایشه برای دلخوشی تو و دیگران!!
فردا پس فردا که از مسافرت برگردند به سمتهای پولساز و بی سر و صدا منصوب میشوند.
مدیر سازمان مالیاتی یادتونه؟ الان مدیر سرمایه گذاری امید شده!! برو وب سایتش نگاه کن!! حالا خودش چونه می زنه که شرکتهای زیرمجموعه مالیاتشون کم بشه!!

اینها فردا یکیشان میشه عضو هیات مدیره بیمه فلان یا ذوب آهن یا فولاد کجا و یا خودروسازی.... (3798610) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۴-۱۲ ۲۱:۰۲:۲۲
مچکریم که روحانی داره کار قوه قضائه رو هم انجام میده (3799163) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۴-۱۲ ۱۸:۳۲:۴۲
برای چی باید مچکر باشیم ؟ باید آفای روحانی خودشان هم پاسخگو باشند. (3798917) (alef-11)
 
کلاه قرمز
Germany
۱۳۹۵-۰۴-۱۲ ۲۱:۳۴:۳۶
شما نماد کسی هستین که روی مغزش چیزی ضبط شده و داره تکرار میکنه. ولی قدرت تفکر نداره! (3799220) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۴-۱۲ ۱۴:۰۷:۱۴
شرتون کم ، خوش آ مدید (3798173) (alef-13)
 
Romania
۱۳۹۵-۰۴-۱۲ ۱۴:۴۱:۲۹
این شر ها کم شدنی نیست! (3798297) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۴-۱۲ ۱۴:۴۱:۵۵
مطمینی شرشون کم میشه؟
یعنی اینها دیگه میرن سر خونه زندگی شون و دیگه هیچ کاری با ملت و مردم و بیت المال ندارن!!!!

یعنی دیگه تا اخر عمر هیچ حقوقی از بیت المال دریافت نمی کنند؟؟؟؟؟؟؟؟


مگه میـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــشه
مگه داریـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ» (3798301) (alef-13)
 
Russian Federation
۱۳۹۵-۰۴-۱۲ ۱۶:۱۳:۴۷
ایشالا که شرشون کم میشه ... شما ببینید بعد از این کجا مشغول کار میشن و پی گیری کنید چقدر حقوق میگیرن بهتره دست از پیش گویی هم ور دارین ... تفکر شما به این دلیل خطرناک است که این معنی را می دهد که با فساد مبارزه نشه چون اثرگزار نیست (3798629) (alef-11)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۴-۱۲ ۱۴:۰۹:۱۸
احسنت به روحانی (3798179) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۴-۱۲ ۱۴:۵۲:۳۱
زمانی میشه گفت احسنت که از ریشه به این مسئله رسیدگی کنه که برمیگرده به خانواده اش که هیچوقت چاقو دسته خودشو نمی بره (3798336) (alef-11)
 
Russian Federation
۱۳۹۵-۰۴-۱۲ ۱۵:۰۲:۲۲
چرا احسنت . برخورد چی میشه کی پول بیت المال برمیگردد (3798386) (alef-11)
 
Romania
۱۳۹۵-۰۴-۱۲ ۱۶:۳۹:۴۲
احسنت به روحانی ؟؟؟؟؟؟؟ !!!!!!
برای سعی در پاک کردن صورت مسئله ؟؟؟
این حرامخواران باید به بدترین شکل اخراج میشدند و محاکمه و رسوا و دستشان قطع شود .
هیچ تفاوتی بین برادر رئیس جمهور و بانکی ها و ایشان نیست .
باید خار و ذلیل شوند . (3798683) (alef-11)
 
حامد
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۴-۱۲ ۱۶:۴۴:۳۴
به جای تشکر بپرس تاحالا کجابودی حاج اقا?. (3798690) (alef-11)
 
محمد
۱۳۹۵-۰۴-۱۲ ۱۴:۲۰:۳۹
باید محاکمه بشن (3798205) (alef-13)
 
اکبری
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۴-۱۲ ۱۴:۲۱:۵۱
استعفا کافی نیست باید تنبیه شوند و دریافتی های اضافی به مردم برگردانده شود. (3798210) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۴-۱۳ ۱۰:۱۰:۴۶
استعفا، فرار روبه جلو بود برای عرض اندام کردن در برابر مردم ساده لوح (3799916) (alef-3)
 
سعید
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۴-۱۲ ۱۴:۲۱:۵۱
مراسم تودیع آبرومندانه ،برای خائنین به بیت المال. (3798211) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۴-۱۲ ۱۹:۲۱:۰۱
دریافت حقوق های نجومی بسیار کار زشتی بوده ولی آیا اگر خود شما جای ابنها بودید این حقوق های به اصطلاح قانونی رو دریافت نمی کردید؟ در خبر اومده هیات مدیره مصوبه قبلی رو در اولین جلسه لغو کرده بوده چرا این رو نمی خونید به نظر من بهتر است هیات مدیره قبلی و هیات امنتی قبلی صندوق رو برای تصویب قانونی که این حقوق های نجومی پرداخت شده محاکمه شوند. و تمام پول اضافی که هر کس چه در این دوره و چه دوره قبل گرفته به بیت المال عودت گردد. (3799009) (alef-11)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۴-۱۲ ۱۴:۲۲:۱۲
تاثیر ازادی اطلاعات و قدرت افکار عمومی (3798214) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۴-۱۲ ۱۴:۲۲:۴۷
استعفا چیه,اینا باید برکنار بشن تا بی ابرو بشن,نه اینکه استعفا بدن,قضیه ی صرافی این صفدر خسینی و دخترش با فریدون و اون صدقی هم باید براش پرونده تشکیل بدن و بررسی کنن چقدر تو اخلال ارزی دست داشتن,تازهواین شروعشه,باید با همه ی اون سه هزار نفری که فیش حقوقی چند صد میلیونی دارن برخورد بشه (3798217) (alef-13)
 
Romania
۱۳۹۵-۰۴-۱۲ ۱۴:۲۳:۲۵
فقط استعفا كافيه ؟!
پول بيت المال تكليف چى ميشه !؟ مثل اين ميمونه يكى تو يك محل دزدى ميكنه بعد با يك عذرخواهى و جابجايى محله قضيه فيصله پيدا كنه ؟! (3798220) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۴-۱۲ ۱۴:۲۳:۵۱
روحانی مچکریم
قابل توجه حامیان دولت قبل, که ریس دولتشان دور مدیران فاسد خود خط قرمز کشیده بود (3798224) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۴-۱۲ ۱۴:۳۸:۴۲
دقیقا کدوم مدیر رو می فرمایید. رحیمی که به خاطره تخلف در سال 82 در زمان خاتمی زندانه. بقایی رو هم که انداختن زندان نتونستن به چیزی گیر بدن آزادش کردن مشایی رو هم که باهاش کاری نداشتن.
خط قرمز اگه می خوای بدونید چیه یه نگاه به برادر رییس جمهور بزنید (3798284) (alef-13)
 
محمدرضا
Russian Federation
۱۳۹۵-۰۴-۱۲ ۱۶:۱۷:۴۱
خب با صفدر حسینی هم کسی برخوردی نمی کنه چون از نظر قانونی مشکلی نداره ... دوست عزیز لطفا متعصب نباشید ، مگر عمق مفاسد رو با چشم هایمان ندیدیم چند مقاله توسط همین سایت الف در مورد مفاسد اقتصادی دولت قبل نوشته شد؟ (3798637) (alef-11)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۴-۱۲ ۱۷:۰۱:۱۳
اینا بعد دولت قبل باهاشون برخورد شد وگرنه تا زمانی که رییس جمهور قبلی بود کسی سراغشون نرفت (3798728) (alef-11)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۴-۱۲ ۱۸:۳۱:۰۸
اینایی که گفتی همه تا پایان دولت قبل سر کارشون بودن (3798914) (alef-11)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۴-۱۲ ۱۸:۳۳:۳۶
اون رئیس جمهور که کسی رو عزل نکرد و کسی هم استعفا نداد فقط یه لیست تو جیبش بود که هیچوقت هم بیرون نیامد (3798922) (alef-11)
 
Romania
۱۳۹۵-۰۴-۱۲ ۱۸:۴۰:۴۷
بله شما درست می‌فرمایید، این رئیس‌جمهور فعلی بود که کابینه رو خط قرمز خودش می‌دونست، این معاون اول رئیس‌جمهور فعلی بود که به خاطر تخلفاتش محکوم شد، حافظه ما هم که ضعیف... (3798934) (alef-11)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۴-۱۲ ۲۲:۰۲:۱۰
انقدر راحت دروغ میگید؟
همون موقع اقای اژه ای گفت به رئیس جمهور گفتیم رحیمی فاسده گفت خط قرمزه
رحیمی، بقایی، جوانفکر، مرتضوی، و... (3799246) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۴-۱۲ ۲۲:۲۲:۴۲
جهت اطلاع جنابعالی اگه خط قرمزش نبود در حین ریاست جمهوری احمدی نژاد مینداختنشون زندان نه بعدش ! (3799274) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۴-۱۲ ۱۴:۵۵:۱۱
هر وقت حسین فریدون محاکمه شد، هر وقت صفدر حسینی و رئیسان بانک ها محاکمه شدند بعد بیا نظر بده... (3798346) (alef-11)
 
حامد
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۴-۱۲ ۱۶:۴۶:۴۲
نه احمدی نه روحانی ...هیچچچچچچچچچچ کدوم. (3798695) (alef-11)
 
United States
۱۳۹۵-۰۴-۱۲ ۱۴:۲۴:۴۰
مهم برکناری‌های نمایشی نیست، مهم تصحیح قوانینی است که به این جای ختم شده ، مهم اعمال شفافیتی است که در روند دادن وامهای مخصوص به افراد مخصوص و رفگها و فامیل دور و نزدیک رسیده، مهم تعمیر سیستمی‌ است که منجر به این شده که عوض ۸ بانک ۸۰ بانک داشته باشیم و همه هم حیات مدیره و چند هزار شعبه و هزاران میلیارد هزینه و بسیاری مورد دیگر... (3798228) (alef-13)
 
ساسان
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۴-۱۲ ۱۶:۱۳:۱۴
انصافا خوب بيان كردي احسنت (3798627) (alef-11)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۴-۱۲ ۱۴:۲۵:۱۶
کاش این ازادی فضای مجازی در دولت قبل هم وجود داشت تا ان همه فساد و اختلاس اتفاق نمی افتاد (3798231) (alef-13)
 
Russian Federation
۱۳۹۵-۰۴-۱۲ ۱۶:۱۸:۵۶
دولت قبل بیشتر به فکر فیلتر بود خدا رو شکر اینستاگرام و تلگرام رو دولت فعلی فیلتر نکرد (3798638) (alef-11)
 
Russian Federation
۱۳۹۵-۰۴-۱۲ ۱۶:۲۱:۵۳
آقای روحانی اگر به دنبال باز گرداندن این پولها به بیت المال باشید کارتون تکمیل میشه البته امیدوارم خلا قانونی در مسیرتون نباشه (3798644) (alef-11)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۴-۱۳ ۱۰:۱۹:۰۱
اینهمه در سال 88 فتنه کردید بس نبود، آبروی نظام را بردید، بس نبود؟

اکثر مسئولین قبل که دستشان از قدرت خالی شده بود، تمام قد جلوی دولت قبل ایستادن، بس نبود؟

آقا زاده ها به امریکا و انگلیس دستور تحریم دادن بس نبود؟


معلوم است که خودتان را به خواب زده اید، بلند شوید دیگر بس است. (3799932) (alef-11)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۴-۱۲ ۱۴:۲۵:۵۸
احمدی نژاد یاد بگیر! (3798233) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۴-۱۲ ۱۶:۳۲:۲۱
حقته که مالتو بخورن و به جای محاکمه استعفای آبرومندانه جهت انتصاب در پست دیگری انجام بدن (3798671) (alef-11)
 
حمدی
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۴-۱۲ ۱۷:۴۹:۱۶
محمود راست میگن
یادبگیرحقوق بالای 500میلیون بده
یعنی چه به مدیرانت حقوق 2میلیونی می دادی
بعدبابت پذیرفتن استعفاشون سرت منت هم میگذارن (3798817) (alef-11)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۴-۱۲ ۱۸:۲۲:۳۵
چی رو یاد بگیره؟! حقوق میلیاردی از بیت المال رو، یا ادعای خزانه خالی رو، یا تهمت زدن به دیگران رو، یا قربانی کردن مدیران برای نجات خط قرمز ....؟ (3798890) (alef-11)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۴-۱۳ ۱۰:۲۰:۴۰
به جان هر چی مرده احمدی برمیگرده

اینا از الان ترس به اندامشان افتاده است.

روز قدس حضور مردم در تهران در اطراف احمدی نژاد را ندیدن (3799935) (alef-3)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۴-۱۲ ۱۴:۲۷:۱۹
باید دختر ایشان هم جواب دهد مه حق اوقات فراغت را کجا سرمایه گذاری کرده است? (3798239) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۴-۱۲ ۲۰:۴۶:۴۶
دخترش با رای بی حساب مردم رفته ، جواب را باید از رای دهندگان بگیری (3799139) (alef-13)
 
امیر
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۴-۱۲ ۱۴:۲۷:۵۷
چند میلیارد گرفتند و فقط استعفا؟؟؟؟
جمیعا خسته نباشند... (3798242) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۴-۱۲ ۱۴:۲۸:۰۸
استعفا با کلی خفت و خواری (3798243) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۴-۱۲ ۱۴:۲۹:۰۴
باید هر انچه که به نا حق برده است, پس گرفته شود (3798248) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۴-۱۲ ۱۴:۲۹:۵۷
این جا لو رفته میریم یک جای دیگه .
فکر این عزیزان که استعفا داده اند بهتر از این نیست . (3798250) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۴-۱۲ ۱۴:۳۰:۰۰
همین؟!!
استعفا؟
خب یه پست هم به ما بدید والله (3798252) (alef-13)
 
محمد
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۴-۱۲ ۱۴:۳۲:۰۴
احسنت ، تا اينجا خوبود ببينيم در آينده چي ميشه ؟ اميدوارم تداوم پيدا كنه ؟
در مقايسه با آقاي احمدي نژاد كه كابينه و امثال آقاي محمدرضا رحيمي كه الان به جرم اختلاس تو زندانه و علي آبادي و بقايي و ....، از آقاي روحاني تا اينجاي كار بايد تقدير كرد . (3798260) (alef-13)
 
حميد
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۴-۱۲ ۱۴:۳۴:۱۱
در مقايسه با آقاي احمدي نژاد كه كابينه و اعضاي دولت خودش و خط قرمز مي خواند و حاضر نبود جلوي فساد و بگيره ، بايد از آقاي روحاني تا اينجاي كار تشكر كرد . (3798263) (alef-13)
 
حامد
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۴-۱۲ ۱۵:۱۱:۳۵
اگر فعالیت فضای مجازی نبود حالا حالا ها کاری نمی شد. تازه رئیس هیات امنا، کسی که حکم حقوقی رو تایید می کنه مگه خود رئیس جمهور نیست؟!!!!!!!!!!!!!!! (3798419) (alef-13)
 
Russian Federation
۱۳۹۵-۰۴-۱۲ ۱۶:۲۴:۰۸
ساده (3798653) (alef-11)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۴-۱۲ ۱۸:۲۰:۲۰
حسین فریدون که سفت نشسته سر جاش و خط قرمزه. (3798886) (alef-11)
 
راهی
Romania
۱۳۹۵-۰۴-۱۲ ۱۴:۳۴:۱۴
استعفا که دردی رو دوا نمیکنه باید اگه خلاف قانون رفتار کرده اند، حتما محاکمه شوند (3798264) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۴-۱۲ ۱۴:۳۵:۳۸
استعفا دسته جعمي دو معني دارد

يكي آمادگي براي معرفي به قوه قضايه
دومي دهن كجي كه خورديم و رفتيم و شما اگه مي توني بيا انجام بده

بماند زير ميزي ها كه برخي افراد احتمالا آلوده آن هستند (3798269) (alef-13)
 
حسین
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۴-۱۲ ۱۴:۳۷:۲۳
خیلی هم جالبه
بجای اینکه با اردنگی بیرونشون کنن وجریمه هاش روهم بگیرن
مجوز صرافیهایی که سال 90 و 91 دادن کالای وارد شده رو ارز دولتی حواله میکرن به هرجا بخوای
تفاوتشم همینا میگرفتن رو باطل کنن
با احترام استعفا کردن
راستی حق استراحت اولادشون چی میشه؟! بعدا میدن (3798277) (alef-13)
 
Russian Federation
۱۳۹۵-۰۴-۱۲ ۱۶:۲۳:۵۸
سال 90 و 91 کدام دوره بود ... قرار نیست که بخوایم کل فعالیت های یک فرد رو زیر سوال ببریم البته اگر مدرکی هست باید پیگیری بشه (3798652) (alef-11)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۴-۱۲ ۱۴:۴۳:۴۹
وقتی شفاف سازی در بوجه همه نهادهای دولتی اتفاق افتاد و همه مجبور به انتشار بوجه و هزینه ها بشن جلوی این اتفاقات گرفته میشه. (3798308) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۴-۱۳ ۱۰:۵۹:۵۷
و ابضا نهدهاي عمومي و خصولتي (3800033) (alef-11)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۴-۱۲ ۱۴:۴۷:۴۰
اگر معاونت منابع انسانی سیستم پردخت حقوق و مزایای شفاف مثل همه دنیا داشته باشد و کلیه دریافتیهای افراد در کلیه نهادها و سازمانها اعم از دولتی یا موسسه و نهاد عمومی غیردولتی قابل رویت برای همه باشد نتیجه شفافیت و پاسخگویی مناسب خواهد بود .
گر حکم کنند که مست گیرند - در شهر هرآنچه هست گیرند (3798321) (alef-11)
 
محمد
۱۳۹۵-۰۴-۱۲ ۱۴:۴۸:۲۴
بجای برکناری استعفا دادن
این دهن کجی به ملت هست

باید محاکمه بشن تا مهره های اصلی این باند پیدا بشن مثل دستیار ویژه که لو رفت وگرنه حقیقت دفن میشه (3798328) (alef-11)
 
Romania
۱۳۹۵-۰۴-۱۲ ۱۴:۴۸:۲۸
محاکه کنید و رسوا کنید اگر راستگویانید !!!!


اعتبانامه ی دخترش را تأیید نکنید اگر درستکارید !!!!

وزرا را بدلیل آسیب به امنیت ملی و نادیده گرفتن وجدان و همراهی و باجدهی به حرامخواران استیضاح کنید اگر حقیقت خواهید !!!!

صورت مسئله را پاک نکنید اگر فریبکار نیستید !!!!

والله مردم محروم بیشتر از بی درد ها میفهمند . (3798329) (alef-11)
 
خسرو گار س چی
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۴-۱۲ ۱۴:۵۶:۳۴
با سلام و احترام

با توجه به استعفای جناب آقای صفدر حسینی و اعضای هیات مدیره و به امید برگرداندن مبالغ به بیت المال حایز اهمیت است :


قاسم حسینی قایم مقام صندوق توسعه ملی : با بیان اینکه قرار نیست کسی در صندوق توسعه ملی تغییر کند گوشی تلفن را با عصبانیت به روی خبرنگار «نسیم آنلاین» قطع کرد و ...............

نتیجه : مشخص و بدون تفسیر و تحلیل ............با تشکر - گار س چی (3798354) (alef-11)
 
United States
۱۳۹۵-۰۴-۱۲ ۱۵:۰۱:۵۲
پس شلاق چه میشود؟ (3798384) (alef-11)
 
Russian Federation
۱۳۹۵-۰۴-۱۲ ۱۵:۰۳:۲۸
اگرکسی دزدی کندودست به بیت المال بزند ایااستعفابدهدکافیه ؟ پس تادیب مجرم چی (3798390) (alef-13)
 
علی
Romania
۱۳۹۵-۰۴-۱۲ ۱۵:۰۳:۴۴
با سلام

من یه سوال داشتم
با اینکه اینها از مردم یه عذر خواهی نکردم و به شعور مردم هم توهین شد
میخام بدونم جناب توکلی ؟!
پول های رفته چی میشه و کی قوه قضاییه به تخلفات اینها رسیدگی خواهد کرد ؟ (3798392) (alef-13)
 
سیدعباس
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۴-۱۲ ۱۵:۰۴:۵۳
روحانی , خط قرمزی برای مدیران نکشیده است . (3798396) (alef-13)
 
Germany
۱۳۹۵-۰۴-۱۲ ۱۵:۰۶:۳۲
اون مردی که فیش حقوقیش پر از صفر بود دیگه رفته (3798400) (alef-13)
 
علی
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۴-۱۲ ۱۵:۰۷:۲۱
اصولا براساس چه قانونی افرادی که بازنشست هستند مجددا دارای شغل تمام وقت می شوند (3798403) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۴-۱۲ ۱۵:۰۹:۳۹
چرا استعفا. ..........عزل یا اخراج ....تاثیر بیشتری بر مفسدآن داشت ..... (3798411) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۴-۱۲ ۱۵:۱۲:۴۳
كابينه و غير و ذالك هم خط قرمز كسي نبود
بسيار اقدام درستي بود . (3798426) (alef-13)
 
مهدی
Romania
۱۳۹۵-۰۴-۱۲ ۱۵:۱۲:۵۰
الان صفدرحسینی توی کابینه است ؟ یا فریدون ؟
بیخود با احمدی نژاد مقایسه می کنید. (3798427) (alef-13)
 
پرهام
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۴-۱۲ ۱۵:۱۸:۳۴
البته که استعفاء تنها قابل قبول نیست ولی ظاهرا حقوق های اضافه را برگردانده اند دولت باید در این مورد هم اطلاع رسانی کند تا مردم بدانند که دولت در کارش مصر است (3798451) (alef-13)
 
عبدالله
Germany
۱۳۹۵-۰۴-۱۲ ۱۵:۲۰:۰۳
سلام، نفس عمل برخورد با مفاسد از هر نوعش خوبه. اما همانطور که خیلی از کاربران محترم گفته‌اند، پذیرش استعفا در واقع پوشش گذاشتن بر روی خلاف است، انتظار مردم پس گرفتن پولهای بیت المال و محروم کردن این افراد از مسئولیت های دولتی و تشکیل پرونده ی قضایی است تا این افراد نتوانند فردا خود را کاندید مجلس و شورا بنمایند. (3798457) (alef-13)
 
پرهام
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۴-۱۲ ۱۵:۲۰:۲۶
اگه احمدی نژاد بود میگفت خط قرمز من استعفا یا برکناری مدیرم است مثل مورد مرتضوی
انصافا که روحانی در این مورد خیلی بهتر از احمدی‌نژاد رفتار کرد (3798459) (alef-13)
 
کمالی
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۴-۱۲ ۱۵:۳۴:۱۸
اگر قرار باشد هر کس درمقامی مرتکب خلاف وسو استفاده ازموقعیت شود و هنکام بازخواست فقط از مقام خود استعفا دهد که سنگ روی سنگ قرار نمیگیرد .اقایاان باید پاسخ بدهند که بر اساس چه قانون ومعیاری این حقوق ها را دریافت میکرده اند و اگر انرا یه اختیارات هییت مدیره ویا مسولان بانک مرکزی نسبت میدهند با ید رییس بانک مرکزی ویا اعضا هییت مدیره جوابگو باشند ملت ازطریق وضع قانون حساب ذخیره ارزی را به دست این افراد سپرده اند تا ازگزند حیف ومیل ها امان بمانند نه اینکه خود این افراد با سو استفاده ازموقعیت از بیت المال بردارند.بنابراین تعویض این افراد ضروری است اما کافی به نظر نمیرسد تا درس عبرتی باشد برای اشغال کنندگان مشاغل در اینده تا همه بدانند حساب و کتابی درکار است (3798520) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۴-۱۲ ۲۲:۲۷:۱۱
قانون ومعیارش که مشخصه مصوبه ای که در دولت قبل به مدیران اجازه می داد در مورد حقوق مدیران خودشان تصمیم بگیرند که در این جلسه لغو شد ! (3799279) (alef-13)
 
حسن
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۴-۱۲ ۱۵:۳۵:۴۱
دیگه خود کشی نمی کنم! (3798525) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۴-۱۲ ۱۵:۳۸:۵۳
با مقایسه احمدی نژاد و روحانی اصل موضوع به حاشیه رونده میشه.
اصل قضیه خورده شدن حق ملت ایرانه.استعفا هم کافی نیست ،محاکمه باید کرد کسانی که این قوانین را نوشتند،کسانی که ناظر بودند ، کسانی که میتوانستند و اصلاح نکردند.و همچنین باز گرداندن بیت المال.استعفا که کافی نیست کسانی که به بیت المال خیانت کردند باید بی آبرو شوند به گفته امام علی (ع) شلاق بخورند.
در ضمن وزارت بهداشت وضعش از همه جا خرابتر هست.
حقوق های چند صد و چند ده میلیونی
حقوق پزشکان آلمانی که منتشر شد اقای وزیر برو مطالعه کن!!! (3798535) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۴-۱۲ ۱۸:۵۰:۰۲
اینجا آلمان نیست
توی آلمان یه نفر نمیتونه یه جنس رو 2000 بخره 18000 بفروشه
تو آلمان پسر اسطوره فوتبال نمیتونه چند ده میلیارد اعتباری جنس بگیره از دولت بعد هم پولش نده
تو آلمان کسی نمیتونه یه کالا رو از بنگاه دولتی به قیمت 15000 بگیره و همون و به چین بفروشه 90000
.
.
. (3798954) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۴-۱۲ ۲۱:۵۵:۵۲
دوست عزیز پزشک میگن اثبات شیء نفی ما ادا نمیکنه هر چیزی سر جای خودش نمیشه که بگی چون در چامعه یک سری خلاف هست منم میخام خلاف کنم اینا مغالطه در استدلال محسوب میشه و اصلا پذیرفتنی نیست. (3799238) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۴-۱۳ ۱۱:۰۸:۱۰
حاج آقا عنايت بفرماييد ايشان با كنايه دارد انتقاد ش را ميگويد نه اثبات شیء و نه نفی ما ادا ! (3800054) (alef-11)
 
مهدی
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۴-۱۲ ۱۵:۴۰:۵۷
مردمی که با رای خود به دخترش فریب خوردند رای خود را پس بگیرند (3798542) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۴-۱۲ ۲۰:۴۵:۳۰
چرند نگو عمو جون چه ربطی به دخترش داره ؟؟ (3799134) (alef-13)
 
Malaysia
۱۳۹۵-۰۴-۱۲ ۱۵:۴۹:۱۹
به این دولت امیدی نیست... (3798564) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۴-۱۲ ۲۰:۴۶:۰۰
دلواپس ها یاد بگیرند (3799137) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۴-۱۲ ۲۱:۱۲:۲۷
ما چندین دستگاه نظارتی داریم که وظیفه شون نظارت بوده و نظارت نکردند از جمله دیوان محاسبات و سازمان بازرسی. تنها کار این دستگاه ها همین بوده مراقب باشند که بودجه عمومی هدر نره. (3799184) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۴-۱۳ ۱۳:۵۴:۰۹
دستگاه هاي نظارتي بنظرم بايد تنبيه شوند. (3800477) (alef-11)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۴-۱۲ ۲۱:۲۰:۵۵
باشه تو خوبی ! (3799191) (alef-13)
 
سید جواد
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۴-۱۲ ۱۵:۵۰:۱۳
چندین هزار پزشک در بیمارستانهای دولتی حقوقهایی دریافت می کنند که مدیرانی که برکنار شده اند شاید نصف حقوق این پزشکان دریافت نکرده باشند، اونها رو چکار می کنند!! (3798568) (alef-13)
 
حسین
Romania
۱۳۹۵-۰۴-۱۲ ۱۶:۵۹:۳۹
جانا سخن از زبان ما میگویی (3798724) (alef-11)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۴-۱۲ ۱۶:۰۵:۲۳
جا داره یادی هم از دستگاهای نظارتی کنیم که کوچکترین نقش و تاثیری در این ماجراها ندارند ،
نه در اختلاس های افسانه ای پیشگیری کردند و نه صدایی از آنها بابت پرداخت های کلان به مدیران در آمد ،
اصولا" فلسفه وجودی این سازمانهای با نام های پر ابهت زیر سوال است ، سازمان بازرسی کل کشور ، دیوان محاسبات ،؛
دریغ از یک محاسبه ساده (3798612) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۴-۱۲ ۲۱:۱۰:۵۳
دقیقا کسی نمی گه پس این نهاد ها چه کاره بودند. در ضمن مصوبات باید به نظر رییس مجلس شورای اسلامی برسد و او تایید کند. چرا رییس مجلس جلوی چنین مصوبه ای را نگرفته است؟ چرا دیوان عدالت نظارت نکرده است؟ (3799180) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۴-۱۳ ۱۳:۵۸:۵۹
ظاهرا وظيفه آنها ريز بيني و تاخير انداختن در كارهاي مردم و كارمندان دون پايه و مديران رده پايين است. (3800488) (alef-11)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۴-۱۳ ۱۴:۰۵:۲۴
ضمنا غير از دولت تعداد خيلي زيادي ارگان عمومي و شبه دولتي هستند كه بهرحال با بيت المال سر و كار دارند ولي نظارت بر آنها در هاله اي از ابهام است !!!!! (3800507) (alef-11)
 
حمید
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۴-۱۲ ۱۶:۱۱:۴۸
اگر لیست اموال کلیه مدیران حال و گذشته چک شود قطعا خبرهای خیلی جالبتری خواهد رسید .
البته این کار خیلی سخت هم نیست . با بررسی ویلا ها ، حساب های بانکی ، املاک و...
می توان قدمهای مثبتی در جهت اصلاح برداشت . (3798625) (alef-11)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۴-۱۲ ۱۶:۱۲:۳۴
اگه خلاف مقررات مبلغی دریافت کردن باید شدیدا برخورد بشه واگه دریافتیاشون قانونیه چرا استعفا بدن واییستن به کارشون ادامه بدن ، خدمت ان دسته از دوستان که از روحانی تشکر کردن باید بگم که براتون متاسفم چون این قضیه را روحانی رو نکرده ،بلکه بعد از لو رفتن دزدیهای آقایون حسن جونتون بر اثر فشار افکار عمومی داره با استعفای اونا موافقت میکنه. (3798626) (alef-11)
 
حسینی
Romania
۱۳۹۵-۰۴-۱۲ ۱۶:۲۴:۵۹
صورت مساله پاک شد.البته نگفتند که از انها هم سپاسگزاری کردند و هدیه هم بخاطر تلاش سه ساله شان دریافت کردند (3798654) (alef-11)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۴-۱۲ ۱۶:۳۳:۱۵
عزیزان به یک نکته توجه کنید قضیه کردان و .... یادتونه؟باچه ...استیضاح وبرکنارشد>آخرش هم ...مرد.سرنوشت صدقی و صفدر...و ...هم بهتر از کردان نخواهد بود. یعنی فشار افکارعمومی ...میکنه میگین نه یک مدت صبر کنید بالاخره خبری .....خواهید شنید. (3798672) (alef-11)
 
سامیار
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۴-۱۲ ۱۶:۳۷:۴۴
دیوان محاسبات در حال تهیه گزارشات پژوهشی است!!!! (3798677) (alef-11)
 
بابک
Germany
۱۳۹۵-۰۴-۱۲ ۱۶:۳۸:۱۹
با استعفا چیزی درست نمیشه باید بررسی شه که تا الان چقد از حق مردم رفته جیب مبارک اقایون، باید بطور علنی محاکمه بشن،باید ممنوع الخروج شن تا فرار نکن (3798680) (alef-11)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۴-۱۲ ۱۶:۴۵:۳۳
دوست دارم در همین جلسه هیئت دولت، با چه لحنی از ایشان و سایر اعضای هیئت امناء تجلیل شد!!! (3798692) (alef-11)
 
سیدرضا
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۴-۱۲ ۱۶:۵۴:۰۵
نمره 14 تقدیم دولت روحانی (3798710) (alef-11)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۴-۱۲ ۱۶:۵۴:۱۰
چرا از حقوق و کارانه های نجومی پزشکان هیچ صحبتی نمیشه، و همه جا صحبت از چهار تا مدیر بانکی است، از آقای توکلی و تمام عزیرانی که پیگیری بحث فساد می باشند خواهش دارم به موضوع حقوق و کارانه نجومی پزشکان هم رسیدگی کنند و اجازه ندهند به فراموشی سپرده شود، چون پولی که در این حوزه در حال حیف و میل می باشد اصلا قابل مقایسه با هیچ حوزه دیگری نمی باشد. (3798711) (alef-11)
 
حسین
Romania
۱۳۹۵-۰۴-۱۲ ۱۶:۵۸:۳۹
جا داره ضمن تشکر از شفاف سازی های صورت گرفته در مورد فیش های حقوقی لطف بفرمایند حسابهای بانکی مسئولین را هم بررسی فرمایند. بدلیل اینکه فقط فیش حقوقی منبع واریز پول نیست و از سایر مبادی نیز انتقال صورت می پذیرد. (3798722) (alef-11)
 
فوتبال اول رانت خواری
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۴-۱۲ ۱۷:۳۵:۰۶
این ورزش ملیارد خواه و فوتبال غارت بود که کشور و انقلاب را و وحدت ملی و عدالت اجتماعی را تضعیف کرد (3798785) (alef-11)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۴-۱۲ ۱۷:۳۶:۳۸
سوال من اینه که چرا روز به روز بر این فسادها و اختلاس ها افزوده میشه چرا کم نمیشه؟ (3798788) (alef-11)
 
بازنشسته
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۴-۱۲ ۱۷:۵۱:۲۷
استعفا یعنی که آقایون کاری خلاف قانون نکرده اند ، چون طبق مصوبه دولت قبل ، خودشون اختیار تعیین حقوق و مزایا را برای خودشون داشته اند ، حالا علت اینکه میلیاردی واسه خودشون حقوق تعیین نکردن ، چون صندوق خالی بوده و پول توش نبوده ، خدا رحمت کنه پدرشون که نرفتن از بانک جهانی وام بگیرین واسه پرداخت حقوقشون
احتمالا" ازشون خواهش کردن که ... واسه اینکه بیشتر آبروریزی نشه ، شما استعفا بدین ، هر چقدر هم که خوردین نوش جونتون ، ... (3798822) (alef-11)
 
Anonymous Proxy
۱۳۹۵-۰۴-۱۲ ۱۷:۵۵:۱۱
از حقوق ومزایای مدیران ارشد سازمان مدیریت و برنامه ریزی و مخصوصا معاون ایشان و همین طور هیئت مدیره بانک سپه خبری نیست.
در ضمن موضوع نمایندگی خانم حسینی منظور دختر آقای صفدر حسینی ، هم قابل بررسی است. (3798831) (alef-11)
 
نوروری
Germany
۱۳۹۵-۰۴-۱۲ ۱۸:۳۹:۴۹
متاسفانه ریاست جمهوری با موافقت استعفای امثال دکترحسینی زمینه فراهم شده که در سال آینده قطعا شکست خواهد خوردو به کمک منتقدین ومخالفین دولت ریشه های خودش را بریده چون اگ حمایت متخصصان اقتصادی فرهنگی اجتماعی امثال حسینی به صندلی ریاست جمهوری رسیده اما خدایی دکتراحمدی نژاد همیشه چ ددرمقابل افکارعمومی وچ درمقابل رسانه ها از اعضای هیات دولتش حمایت میکرد (3798931) (alef-11)
 
یک ایرانی
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۴-۱۲ ۱۸:۴۵:۵۳
من یک بازنشسته هستم که با 8 سال حضور در جبهه دارای 5سر عاییله با جوانان بیکار سن گذشته وازدواج نکرده حقوق دریافتی ام یک میلیون تومان است وشرمنده زن وبچه میباشم . آن موقع این مدیران حقوق نجومی میگیرندو ادعا هنرشان غارت بیت المال وبه تباهی کشندن اقتصاد مملکت است حق ما وخانواده مارا پایمال میکنند. چرا باید در نظام مقدس جمهوری اسلامی اینقدر فاصله طبقاتی باشد.شما فکر میکنید دولت محترم با اینگونه مدیران برخورد میکند قسم میخورم نه . این تحرک جزءای دولت هم با حقوق بگیران نجومی برای ساکت کردن هیجان ملت است اگر دولت بخواهد با آنها برخورد کند باید تمام اکثر مدیران خودرا عزل کند که اکثرا آنها حقوق 20 میلیون به بالا میگیرند (3798946) (alef-13)
 
Romania
۱۳۹۵-۰۴-۱۲ ۱۸:۴۸:۰۷
صرافی دختر و دامادش هم با پارتی بازی رو براه شده و معمولا بانک مرکزی هم دلارهای خودش را از طریق صرافیها و اکثرا بوسیله صرافان آنچنانی ببازار تزریق میکند.جا دارد مقامات مسیول و قوه محترم قضاییه برای شفاف سازی
باین عرصه ممنوعه سری بزندکه فعل و انفعالات زیادی در آنها میتواند باشد .
تا زمانیکه افتصاد شفاف سازی نشود کسب و کار در کشور از زیر بار رکود و تورم خارج نخواهد شد . (3798950) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۴-۱۲ ۱۹:۰۱:۴۸
چرا مسئله حقوقهای نامتعارف فقط در حوزه دولت و قوه اجرائیه مطرحه ؟ این موضوع در بقیه دستگاهها چرا پیگیری نمیشه ؟ آیا در قوای دیگر خبری از حقوقهای غیرمتعارف نیست ؟ (3798978) (alef-11)
 
مهندس جنت روستایی
Germany
۱۳۹۵-۰۴-۱۲ ۱۹:۰۲:۱۴
بازم انداختن گردن دولت قبل گیرم در دولت قبل این مصوبه را دادند که اعضا هییت مدیره هرچی خواستن تصویب کنند چرا اینا کمترین را انتخاب نکردند ای وای بر این همه بی عدالتی اگر صفدر جز فلان حزب نبود و یه کارمند عادی بدون پشتوانه سیاسی بود باز چنین با انان پرخورد می شد روحانی مجکریم (3798979) (alef-11)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۴-۱۲ ۱۹:۱۰:۱۲
آقا جان هر کی دوست دارید حقوق مدیر عامل بانک تجارت و وام های میلیاردی ایشون رو پیگیری کنین (3798999) (alef-11)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۴-۱۲ ۱۹:۲۴:۴۰
احسنت بر آقای دکتر روحانی: به خاطر لغو مصوبه دولت قبل در تفویض اختیارات ویژه به هیات عامل، که علت فساد اداری بوده است. البته ای کاش زودتر اقدام می کرد و مصوبه های هطینه زای دولت قبل را لغو می کرد (3799017) (alef-11)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۴-۱۲ ۱۹:۵۱:۴۸
حالا فک می کنید نفر بعدی که بیاد از ایشون بهتر خواهد بود؟! (3799058) (alef-11)
 
sfdsf
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۴-۱۲ ۲۰:۰۴:۱۴
ما هم ۱۱ ماه دیگه روحانی رو برکنار میکنیم (3799070) (alef-11)
 
Romania
۱۳۹۵-۰۴-۱۲ ۲۰:۰۵:۰۶
یکی نیست به این آقای مستعفی بگه ، واقعا این پول لعنتی وحرام ارزش اینو داشت که درمقابل مردم سرافکنده و خوار وذلیل بشی و خانوادهات هم ازدستت درعذاب ؟!! (3799071) (alef-11)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۴-۱۲ ۲۰:۴۱:۳۲
جای تاسف دارد که یکی از تشنگان خدمت به فقرا برکنارشد !
البته بنظر میرسد سمتهای دیگرش حفظ شود چون بالاخره خدمت
به کشور حد ومرزی ندارد ! (3799123) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۴-۱۲ ۲۰:۵۷:۱۹
اقای سراج چگونه از حقوقهای نجومی مطلع شد چون وظیفه نظارتی دارد در صندوق توسعه جیب؟ (3799156) (alef-13)
 
Romania
۱۳۹۵-۰۴-۱۲ ۲۱:۲۴:۵۱
سایت الف واقعا اگه اعتقادی ب آزادی بیان دارید چرا نظرهایی ک فقط قصدشان خورد کردن دکترحسینی چاپ میشه لطفا نطراتی که برحسب واقعیت و عمل ایشون هست هم بنویسید ایشان یک وزیری بود نهایتن 57ملیون میگرفت مدیرعامل بانکهای خصوصی ک بیش از صد ملیونه وروزمه ایشون مشخصه وزیر کار بود وزیر اقتصادهم بود لطفا بفرمایید اختلاسهای میلیاردی ک رخ نداد ن داخل شصتا ون داخل بانکها (3799198) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۴-۱۲ ۲۱:۵۳:۴۶
پولهایی که خوردند چی میشود؟؟؟؟؟؟؟؟؟ (3799237) (alef-13)
 
abed
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۴-۱۲ ۲۲:۰۲:۳۷
با سلام واقعا متوجه نمی شوم اگه این اقایون تخلف کرده اند وپولی که حقشون نبوده برداشته اند وارگان های نظارتی خبر نداشته اند و خلاف قانون عمل کرده اند برای چی استعفا می دهند؟؟؟؟؟؟؟؟ این کارشون به نوعی اختلاس است باید دستگیر و محاکمه بشوند نه استعفا بدهند اگر هم که بر اساس قانون عمل کرده اند گناهی بر انان نیست کسانی که این قانون را وضع کردند باید برکنار ومحاکمه شوند واقعا دولت ما مردم را چی فرض کرده؟؟؟؟؟؟؟ (3799247) (alef-13)
 
و-و
Russian Federation
۱۳۹۵-۰۴-۱۲ ۲۲:۱۰:۰۷
به نظر من بایستی وزرای اقتصاد وتعاون نیز استعفا میدادند این به نفع دولت وملت بود,درصورت عدم استعفا باید نمایندگان مجلس طرح استیضاح آنان رافراهم کنند. (3799258) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۴-۱۲ ۲۳:۰۰:۰۶
تمام این اسم ها در حافظه ی ملت میمونه...کافیه روزی بشنویم سمت جدیدی گرفتن... باز همو میبینیم...دیگه باید ما شمارو رصد کنیم..به قوه ی قضاییه و مجریه اعتمادی نیست!
والسلام (3799314) (alef-11)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۴-۱۲ ۲۳:۴۰:۴۶
ما تشنگان خدمتیم نه شیفتگان قدرت. (3799366) (alef-11)
 
Romania
۱۳۹۵-۰۴-۱۲ ۲۳:۴۴:۵۷
این حراست ها که درهر سازمان وبانک وشرکتی هستند واقعا چه کار میکنند،ظاهرا

حراست از حیف ومیل مدیران میکنند ........ شرح وظایفشان چیست ؟!!! (3799377) (alef-11)
 
سعید
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۴-۱۳ ۰۱:۱۹:۳۷
چند سوال:
ازاین رقم های نجومی که صدها یا هزاران مدیر مفت خور دریافت می کردند با توجه به گرایشات سیاسی آنها آیا از این مبالغ چیزی صرف انتخاباب میشده یاخیر؟ آیا با توقف پرداخت های نجومی،گرایس سیاسی مذکور در انتخابات سال ۹۶ با مشکل نبود اسپانسر مواجه نخواهد شد؟ (3799480) (alef-11)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۴-۱۳ ۰۴:۲۰:۱۷
دو موضوع مهم:
1- این حقوقها قانونی بوده! یعنی بر اساس مصوبه بوده و شخص رو نمیشه مجرم کرد! نهایتن بر کنار میشه و خیلی لطف کنه استرداد میشه بخشی از اون.

2- اگه 1000 مدیر باشن نفری مای 50 میلیون بگیرن میشه 50 مییارد تومن در ماه. برای اینکه 800 میلیارد دلار (با دلار 3500 تومان) بشه باید حدود 56000 ماه زمان بگذره! این بازی و رد گم کنی اصولگرایان برای ضربه به دولت روحانی است! البته این ایراد به دولت روحانی وارده ولی این پول در مقابل پولی که دولت اصولگرا نابود کرد چیزی نیست!!! (3799636) (alef-11)
 
مهدی
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۴-۱۳ ۰۹:۵۷:۴۹
باید یک سازمان نظارتی مستقل وقوی مثل(شورای نگهبان) ایجاد کردتا احدی نتواند به بیت المال دستبرد بزندودرصورت دستبرد خاین را برکنار واورادستگیر ومحاکمه کردتاهیچکس جرات نکند به بیت المال دستبرد بزند وام ضروری بگیردبرای اوقات فراغت فرزنددلبندش تسهیلات رفاهی بگیردو............... (3799900) (alef-11)
 
بانو
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۴-۱۳ ۱۱:۵۴:۱۴
خیلی جالبه که بعضی ها رگ گردنشون برآمده که چرا محاکمه نشده و ... نمی دونم چرا وقتی بعضی ها معتقد بودن کابینه و اطرافیانشون خط قرمزه، اینهمه واکنش نبود؟ ضمنا وظیفه دولت محاکمه نیست. (3800152) (alef-11)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۴-۱۳ ۱۴:۱۸:۲۹
ای کاش " درد نامه " سرکار خانم دکتر فاطمه حسینی را منتشر می کردید (3800543) (alef-11)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۴-۱۳ ۲۱:۱۳:۵۱
وظیفه قوه قضاییه رسیدگی به جرایم هست دولت فقط می تونه از کار برکنار کنه (3801826) (alef-11)
 
مرادی
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۴-۱۴ ۰۰:۳۲:۲۴
آقای جهانگیری معاون اول رئیس جمهور که استاد لغو قوانین مربوط به دولت قبل بوده چرا مصوبه دولت قبل در تفویض اختیارات ویژه به هیات عامل این بانک را لغو نکرده است. ظاهرا منافعی برایشان داشته است. به نظرم بهترین روش برای برخورد با این جرائم،مراجعه به قانون اساسی و قانون مجازات اسلامی است. هیچ دولتی نمی تواند بدون مجوز مجلس و تأیید شورای نگهبان برای خود مصوبه داخلی تصویب کند . به دلیل فساد آور بودن قوانین داخلی دولت ها ،بایستی تمامی مصوبه ها از مجرای مجلس بگذرد. (3802162) (alef-11)
 
k
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۴-۱۵ ۰۶:۲۴:۳۹
مهمتر از حقوق دریافتی ،ارزیابی موجودی منقول و غیر معقول از نظر همخوانی با دریافت می باشد اگر همخوانی ندارد یعنی یه عملیات غیر قابل توجیه مال انجام داده ,در ضمن اگه چیزی پیدا نشد صداقت و امانتداری مدیران ثابت میشود (3805061) (alef-11)
 
علی
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۴-۱۵ ۱۰:۳۴:۱۹
باسلام لطفا در باره فیش حقوقی رئیس و معاونان سازمان مرکزی دانشگاه آزاد
که به قولی حقوق بالای صد میلیونی می گیرند ؛ سری بزنید تا آنها که همش
به کارکنان می گویند پول نداریم ، خودشان ماهانه به صورت تمام وقت در یک واحد و بعد نیمه وقت د ر واحد دیگر همان دانشگاه چقدر در آمد دارند؟ (3805536) (alef-11)
 
یوسف
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۴-۱۹ ۱۰:۴۳:۲۸
با سلام ،
من یک کارگر تامین اجتماعی با تحصیلات فوق لیسانس می باشم و در فیش حقوقی تامین اجتماعی آیتم خوار و بار جهت افراد مجرد ( 400 ) ریال معادل 40 تومان و افراد متاهل ( 800 ) ریال معادل 80 تومان می باشد . لطفا" با توجه به اینکه بحث فیش های حقوقی داغ می باشد در این خصوص نیز راهنمایی های لازم را بفرمائید . چون در هیچ کدام از خبرگزاریها و حتی 20/30 هیچ توضیحی در این خصوص داده نمی شود که چه جور خوارباری می شود با این مبلغ مندرج در حقوق می توان خرید .
ممنون از پاسخ شما (3812464) (alef-11)
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.