نظر منتشر شده
۱
توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 358238
ملوان رسما برای خرید امتیاز نفت تهران پا پیش گذاشت
تاریخ انتشار : سه شنبه ۱۱ خرداد ۱۳۹۵ ساعت ۲۱:۰۴
باشگاه ملوان بندرانزلی با ارسال پاکت پیشنهادی به طور رسمی در مزایده خرید امتیاز باشگاه نفت شرکت کرد.

به گزارش سایت باشگاه ملوان، نمایندگان باشگاه ملوان که هفته گذشته در جلسه توجیهی و مذاکره برای خرید امتیاز باشگاه نفت در تهران حضور پیدا کرده بودند پس از موافقت و تصویب هیات مدیره این باشگاه، پاکت پیشنهادی خود جهت حضور در مزایده خرید باشگاه نفت را به کمیته واگذاری این باشگاه ارائه کرد.
مدیران باشگاه ملوان که به طور جدی خواهان خرید امتیاز نفت هستند همزمان با آخرین روز از زمان تعیین شده، بسته پیشنهادی خود را به دبیر کمیته واگذاری باشگاه نفت تحویل دادند. براساس اعلام قبلی و ضوابط درنظر گرفته شده، باشگاه ملوان به عنوان یکی از متقاضیان خرید، همراه بسته پیشنهادی خود یک فقره چک تضمین شده روز به ارزش ١٠ درصد از رقم پیشنهادی را تحویل کمیته واگذاری کرد.
 
کلمات کلیدی : باشگاه ملوان بندرانزلی+باشگاه نفت تهران
 
م.الف
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۳-۱۱ ۲۲:۲۱:۲۱
كاش تيمهاي شهرستاني زياد شوند.ليگ شده مال 6استان ,بهضي تيمهاي تهراني هم كه فقط پول دارن دریغ از 4تا هوادار .بعد میگن ما لیاقت داریم که اینجا هستیم. نصف پول وامکانات که به شما میدن به شهرستانی ها میدادن حالا لیگ 6استانه نبود. پرشورتربود تیم ملی هم قوی تر. (3735519) (alef-13)
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.