توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 448139
مناقصه وزارت نفت برای تامین لوله‌ با شرکت‌های خارجی/نهادهای نظارتی جلوی آن را بگیرند
نماینده مردم اسفراین در مجلس شواری اسلامی گفت:‌وزارت نفت در مناقصه‌ای تولید لوله‌های کربن سیل و CRA که امکان تولید آن در داخل وجود دارد را به خارجی‌ها داده است.
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۴ اسفند ۱۳۹۵ ساعت ۱۳:۰۳
به گزارش فارس، هادی قوامی در تذکر خود در جلسه علنی امروز مجلس (4 اسفند 95) گفت: وزارت نفت در دو مناقصه‌ای که اخیرا برگزار کرده ظاهرا در پوشش یکسری شرکت‌های داخلی که بنا دارد در آینده آنها را ایجاد کند 240 هزار تن قرارداد لوله‌های (کربن سیل)و 600 کیلومتر لوله‌های CRA را به شرکت‌هایی داده که ماهیت خارجی دارند و یا چینی هستند و یا غیره.

وی افزود: این در حالی است که زمینه تولید این لوله‌ها را به اندازه نیاز وزارت نفت در کشور داریم. 

نماینده مردم اسفراین در مجلس اظهار داشت: متاسفانه دلالان نفتی و شرکت‌های مجموعه وزارت نفت تولید داخل را دور می‌زنند و دست‌های دلالان پشت این ماجراست. 

قوامی در پایان خاطرنشان کرد: ما از سازمان بازرسی، دیوان محاسبات و مراجع نظارتی درخواست داریم که در این دو مناقصه‌ای که فساد بوده و شرایط مناقصه در آن رعایت نشده ورود کنند و جلوی آن را بگیرند و از تولید داخلی حمایت کنند.

 
کلمات کلیدی : مناقصه وزارت نفت + شرکت‌های خارجی+هادی قوامی
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.