توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 490772
کشف ۵۰۰ کیلوگرم تریاک در غرب تهران
تاریخ انتشار : دوشنبه ۱۹ تير ۱۳۹۶ ساعت ۱۰:۵۱
فرمانده انتظامی ویژه غرب استان تهران گفت: عملیات مشترک پلیس استان تهران و قم به کشف ۵۰۰ کیلوگرم تریاک و دستگیری ۳ سوداگر مرگ انجامید.

به گزارش مهر، سردار محسن خانچرلی صبح امروز در جمع خبرنگاران، گفت: ماموران مبارزه با موادمخدر استان با رصد فعالیت قاچاقچیان موادمخدر، در جریان فعالیت تعدادی از سوداگران مرگ قرار گرفته و بررسی آن را در دستور کار خود قرار دادند.

فرمانده انتظامی ویژه غرب استان تهران افزود: با اقدامات اطلاعاتی پلیس مبارزه با موادمخدر غرب استان تهران ،ماموران انتظامی موفق به کسب اخبار و اطلاعاتی از حمل موادمخدر توسط دو دستگاه خودرو سنگین از مناطق شرقی کشور به استان های مرکزی و تهران شدند.

این مقام ارشد انتظامی افزود: با تحقیقات تکمیلی پلیس مشخص شد سه قاچاقچی موادمخدر در حال جابجایی محموله ای سنگین از موادافیونی به وسیله دو دستگاه تریلی به سمت استان قم هستند، که بلافاصله عملیات مشترک پلیس مبارزه با موادمخدر غرب استان تهران و استان قم آغاز شد.

سردار خانچرلی بیان داشت: تیم مشترکی از ماموران از این دو استان با کنترل محور های مواصلاتی، دو دستگاه تریلی قاچاقچیان را در استان قم شناسایی و در عملیاتی ویژه آنها را متوقف کردند.

فرمانده انتظامی ویژه غرب استان تهران ادامه داد: ماموران در بازرسی از خودروهای توقیفی ۵۰۰ کیلوگرم تریاک که به صورت ماهرانه ای در داخل آن جاسازی شده بود را کشف کردند.

فرمانده انتظامی ویژه غرب استان تهران در پایان با اشاره به اینکه در این عملیات دو دستگاه تریلی توقیف شد، خاطرنشان کرد: سه قاچاقچی موادمخدر نیز در این راستا دستگیر و پس از تشکیل پرونده به مراجع قضائی تحویل داده شدند.

سردار خانچرلی در پایان گفت: مبارزه قاطعانه پلیس با سوداگران مرگ تا ریشه کن شدن معضل بزرگ موادمخدر با جدیت ادامه می یابد.
 
کلمات کلیدی : مواد مخدر + دستگیری + قاچاق مواد مخدر
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.