توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 160778
زمان آغاز توزیع اینترنتی کارت ورود به جلسه کنکور
تاریخ انتشار : شنبه ۳ تير ۱۳۹۱ ساعت ۰۸:۴۹
 توزیع اینترنتی کارت ورود به جلسه کنکور سراسری ۹۱ از روز یکشنبه ۴ تیرماه از طریق سایت سازمان سنجش آموزش کشور آغاز می‌شود و تا روز ۷ تیرماه ادامه دارد.

به گزارش فارس، در کنکور سراسری ۹۱ برای یک میلیون و ۱۹۲ هزار و ۲۹۳ داوطلب کارت ورود به جلسه صادر خواهد شد.

در کنکور ۹۱ در گروه آزمایشی علوم ریاضی و فنی ۲۶۰ هزار و ۵۵ نفر که از این تعداد ۱۰۷ هزار و ۸۱۵ داوطلب زن، گروه آزمایشی علوم تجربی ۴۴۹ هزار و ۹۵۵ داوطلب که از این تعداد ۳۰۴ هزار و ۶۰۸ داوطلب زن، گروه آزمایشی علوم انسانی ۳۲۵ هزار و ۱۳۵ داوطلب که از این تعداد ۲۰۳ هزار و ۹۲۸ داوطلب زن، گروه آزمایشی هنر با احتساب علاقه‌مندی‌ها ۴۶ هزار و ۷۸۰ داوطلب که از این تعداد ۳۱ هزار و ۵۴۴ داوطلب زن و گروه آزمایشی زبان‌های خارجی با احتساب علاقه‌مندی‌ها ۱۱۰ هزار و ۳۶۸ داوطلب که از این تعداد ۷۴ هزار و ۴۵۹ داوطلب زن هستند،ثبت‌نام کرده‌اند.

آزمون گروه آزمایشی علوم ریاضی و فنی در صبح روز پنج شنبه ۸ تیرماه، آزمون گروه آزمایشی هنر در بعدازظهر روز پنجشنبه هشتم تیرماه، آزمون گروه آزمایشی علوم تجربی در صبح روز جمعه ۹ تیرماه، آزمون گروه آزمایشی زبان‌های خارجی در بعد از ظهر روز جمعه ۹ تیرماه و آزمون گروه آزمایشی علوم انسانی در صبح روز شنبه ۱۰ تیرماه در سراسر کشور به صورت متمرکز برگزار می‌شود.
Share/Save/Bookmark
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.
 
 
هفته
 
 
 
 
ديروز
هفته