توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 292079
«دیده نشده» رابرت گادرد؛ترجمه ندا نامور کهن؛ قطره
تاریخ انتشار : دوشنبه ۹ شهريور ۱۳۹۴ ساعت ۲۳:۰۵
دیده نشده
نویسنده: رابرت گادرد
مترجم: ندا نامور کهن
ناشر: قطره، چاپ اول ۱۳۹۳
۲۵۳ صفحه، ۱۲۵۰۰ تومان


این کتاب را در تهران فروشگاه اینترنتی شهر کتاب و در شهرستانها پاتوق کتاب فردا تا یک هفته پس از معرفی، با ۱۰% تخفیف ویژه عرضه می‌کنند، در صورت تمایل در تهران اینجا و در شهرستانها اینجا کلیک کنید.

****

در تابستان سال ۱۹۸۱، تامسین هال کودکی دو ساله ربوده و میراندا، خواهر هفت ساله‌اش زیر چرخ‌های ماشین آدم‌ربایان جان می دهد. تامسین هیچگاه پیدا نشده و آدم‌ربایان نیز جان سالم بدر بردند. بیش از بیست سال بعد، سربازرسی که نتوانسته پرونده را به نتیجه برساند، دوران بازنشستگی اش را می گذراند. اما در این میان سربازرس نامه ای دریافت می کند که آرامشش را برهم می زند. او برای اینکه وجدان خود را آسوده کند با تنها شاهد ماجرا دیوید آمبر (که هنگام وقوع ماجرا در نزدیکی آن منتظر کسی بوده) همراه می شود تا از این راز قدیمی پرده بردارد.

«دیده نشده» یک اثر پلیسی و جنایی که به سبک تریلر های پر حادثه سینمایی روایت شده و از بافتی بسیار پرکشش برخوردار است. کنار هم قرار گرفتن دو مرد به واسطه هدفی مشترک و تلاش برای رازگشایی از حادثه ای که سال‌هاست سربسته مانده در رمان حاضر به شکلی استادانه توسط رابرت گادرد تبدیل به درامی جذاب شده است که تا خواننده آن را تمام نکند زمین نمی گذارد.
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.
«دیده نشده» رابرت گادرد؛ترجمه ندا نامور کهن؛ قطره