توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 462872
پیام دمیرتاش از زندان خطاب به مردم ترکیه
تاریخ انتشار : يکشنبه ۲۷ فروردين ۱۳۹۶ ساعت ۱۰:۳۸
رهبر حزب دموکراتیک خلق و سومین حزب بزرگ مجلس ترکیه که به سبب مخالفت با اقدام‌های دولت وحزب حاکم ترکیه در زندان به سر می‌برد، در پیامی مکتوب در مورد نحوه حضور مردم در رفراندوم، بر لزوم رای «خیر» به حاکمیت تک‌فردی تاکید کرد.

به گزارش ایلنا، رهبر حزب دموکراتیک خلق و سومین حزب بزرگ مجلس ترکیه که به سبب مخالفت با اقدام‌های دولت وحزب حاکم ترکیه در زندان به سر می‌برد، در پیامی مکتوب در مورد نحوه حضور مردم در رفراندوم، بر لزوم رای «خیر» به حاکمیت تک‌فردی تاکید کرد.

«صلاح‌الدین دمیرتاش» با دعوت از مردم ترکیه برای شرکت در همه‌پرسی قانون اساسی برای دادن رای «خیر» افزود : «نتیجه همه‌پرسی هر چه باشد، عصر یکشنبه کسانی که طرفدار دموکراسی، آزادی و مساوات هستند، سنگرهای خود را تقویت خواهند کرد. البته که رای «خیر» بهترین گزینه برای تقویت صلح، ثبات و برادری خواهد بود.»

البته همه کسانی که «آری» و همه کسانی که «خیر » می گویند، برادران و شهروندان محترم و ارزشمند ما هستند.

وی تصریح کرد: «به‌رغم این‌که تا کنون کمپین انتخابات به شکلی عادلانه و مساوی جریان نداشته است،  ولی  امیدوارم همگی در شب همه‌پرسی، نه در اطراف یک رژیم تک فردی، بلکه در اطراف همدلی گردهم بیاییم».
 
 
کلمات کلیدی : مجلس ترکیه+صلاح‌الدین دمیرتاش+همه‌پرسی قانون اساسی
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.