توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 463376
کشف هروئین از معده مسافر در فرودگاه!
تاریخ انتشار : دوشنبه ۲۸ فروردين ۱۳۹۶ ساعت ۲۱:۴۳
قاضي اصولي صفار گفت: یک قاچاقچی که حدود نیم کیلو هروئین را بلعیده بود، در فرودگاه مشهد شناسایی و دستگیر شد.

به گزارش میزان قاضي اصولي صفار بازپرس ويژه رسيدگي به جرايم فرودگاه شهيد هاشمي نژاد در گفت و گو با ميزان گفت: یک قاچاقچی که حدود نیم کیلو هروئین را بلعیده بود، در فرودگاه مشهد شناسایی و با دستو قضايي دستگیر شد.

وي تصريح كرد: نیروهای اطلاعاتی پلیس فرودگاه شهید هاشمی‌نژاد مشهد هنگام کنترل گیت پرواز‌های ورودی به یکی از مسافران که مردی جوان بود، مشکوک شده و او را به مقر فرماندهی پلیس این مجموعه هدایت کردند. 

قاضي اصولي صفار ادامه داد: تیم بررسی‌کننده در بازجویی‌های اولیه و با توجه به حالت‌های رفتاری فرد مورد نظر، مشکوک، و متوجه شدند که  وی  مطلب مهمی را از آنها  کتمان می‌کند، ماموران فرودگاه با احتمال اینکه مظنون حامل مواد‌مخدر است موضوع را با بنده هماهنگ کرده و پس از موافقت مقام قضایی فرد مظنون را برای انجام مراحل پزشکی و آزمایش رادیولوژی تحت‌الحفظ به بیمارستان انتقال دادند.

گفتني است با هماهنگی‌های انجام شده متهم برای بررسی دقیق محتویات داخل معده‌اش مقابل دستگاه قرار گرفت و طولی نکشید که عکس‌های چاپ شده رادیولوژی حقیقت ماجرا را فاش کرد.
ماموران متوجه شدند که توده‌هایی سیاه رنگ شبیه بسته‌های کوچک مواد‌مخدر در معده متهم این پرونده وجود دارد لذا مراتب به قاضی اصولي صفار اعلام و دستور بازداشت متهم و بازجویی‌های تکمیلی از او صادر شد.
 
کلمات کلیدی : قاچاق مواد مخدر+بلعیدن مواد مخدر+فرودگاه مشهد
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.